کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

با ارسال نامه‌ای صورت گرفت

تقدیر و تشکر مردم بهمئی از فرمانده نیروی انتطامی در پی اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان

24 بهمن 1400 ساعت 1:18

 تعدادی از شهروندان شهرستان بهمئی از سرهنگ جمشیدی فرمانده جوان نیروی انتظامی شهرستان برای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در برخورد قاطع با اراذل و اوباش و جمع آوری سلاح‌های سرد و گرم تقدیر و تشکر کردند.


جمعی از شهروندان شهرستان بهمئی از سرهنگ جمشیدی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان برای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در برخورد قاطع با اراذل و اوباش و جمع آوری سلاح‌های سرد و گرم تقدیر و تشکر کردند.
به گزارش کبنا، در نامه جمعی از مردم شهرستان بهمئی آمده است:
 بسم الله الرحمن الرحیم
 من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق،
سپاس یگانه معبود هستی که بر ما منت نهاد تا شاهد انسانهایی از جنس مردم باشیم که در راه خدمت به مردم و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سر از پانشناخته و استوار و با نشاط گام برمی دارند.
 اندیشه و تلاش خدمت‌گزاران صدیق عمران و آبادانی ایران اسلامی هیچ گاه از یادها نخواهد رفت.
 جناب آقای سرهنگ فرزین جمشیدی فرمانده محترم نیروی انتظامی شهرستان بهمئی
 سلام علیکم؛ احتراماً با اهدای تحیات الهی و با صلوات به ارواح طیبه شهدا و آرزوی توفیق روز افزون فرماندهان انقلابی در عرصه خدمت‌رسانی به انقلاب اسلامی.
 مردم ولایتمدار شهرستان بهمئی از زحمات و خدمات شجاعانه حضرتعالی از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در برخورد قاطع با اراذل و اوباش و جمع آوری سلاح‌های سرد و گرم شهرستان تقدیر و تشکر می‌نمایند.
  این اقدامات شایسته می‌تواند سبب شود که هم مخلین نظم و امنیت شناسایی شوند و هم اینکه باعث ایجاد آرامش و امنیت بیشتر در سطح شهرستان شود.
 از حضور پر رنگ و اثرگذار فرمانده نیروی انتظامی که فرمانده جوان، انقلابی، مطالبه‌گر، دلسوز شهرستان بهمئی در اجرای طرح  ارتقای امنیت اجتماعی تقدیر و تشکر ویژه می‌کنیم.
شهروندان شهرستان بهمئی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از برخورد قاطع فرمانده نیروی انتظامی این شهرستان، بر حضور مقتدرانه و با صلابت نیروی انتظامی در عرصه‌های مختلف، با هدف اجرای احکام شرع مقدس و قانون تاکید می‌شود و همچنین از اقدامات نیروی انتظامی در شهرستان بهمئی حمایت و دعای خیر خواهند کرد و نیز در این مسیر، رضایت و توفیقات الهی را شامل خواهد شد. ان‌شاءالله
والسلام علیکم و رحمه‌الله
جمعی از شهروندان شهرستان بهمئی
24 بهمن 1400
 


کد مطلب: 444661

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/444661/تقدیر-تشکر-مردم-بهمئی-فرمانده-نیروی-انتطامی-پی-اجرای-طرح-ارتقای-امنیت-اجتماعی-این-شهرستان

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir