تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۸
کد مطلب : ۴۴۴۱۶۶
در آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری چرام مطرح شد

پاداش:شعارگرایی جای عملگرایی موجب غم مردم شده است/نخبگان یا بربندن یا دربند و درصدر نیستند/مهم ترین اصل رضایت مردم است

۱
پاداش:شعارگرایی جای عملگرایی موجب غم مردم شده است/نخبگان یا بربندن یا دربند و درصدر نیستند/مهم ترین اصل رضایت مردم است
کبنا ؛ای کاش شعارگرایی جای خود را به عملگرایی نمی داد تا به جای خنده ؛غم بر چهره و لب مردمان ایران جاری نمی شد
آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری چرام امروز (۱۱بهمن ۱۴۰۰)با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری چرام برگزار شد.
 
داریوش پاداش معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری چرام در دولت تدبیر و امید در آیین تکریم خود در ابتدا بیان کرد:به نام خدایی که هستی را بامرگ؛دوستی را یکرنگ ؛زنذگی را با رنگ؛عشق را رنگانگ ؛,رنگین کمان را هفت رنگ و‌مردان صادق را تنها و دلتنگ آفرید.
 
سلام به شهر زیبایم چرام ؛سلام برمردمان با فرهنگ و سختکوش و متنعم از نعمت دسترنجشان ؛سلام بر شهیدان ؛جانبازان و ایثارگران و زنان و مردان و بزرگان ایلمان.
 
پاداش با اشاره به اینکه حرف بسیار است بیان کرد:همه ما در این نظام نقش داریم و همه ما به این جمهوریت؛اسلامیت و ایرانیت عرق داریم .
 
وی با اشاره به اینکه تغییر نخبگان وجود دارد اما نخبگان یا بربندن یا دربند و ما ندیدیم نخبگان در صدر و منصب باشند اما در این بین   هدفم تخریب کسی نیست .
 
پاداش با اشاره به اینکه ما باید قدر مسئولیت ها را بدانیم بیان کرد:دیشب تا صبح بیدار بودم و فکر می کردم در طول این مدت مسئولیت ؛آیا خدمتی انجام داده ام که مردم شریف چرام راضی باشند چرا که مهم ترین اصل رضایت مردم است .
 
وی با اشاره به اینکه عده ای ساز رفتن ما را چنان می نواختند و عده ای هم خیال می کنند که شاید کیسه و درهمی باشد اما چیزی پیدا نخواهند کرد.
 
معاون سابق سیاسی فرمانداری چرام با اشاره به اینکه افتخار می کنم در نظام جمهوری اسلامی مقطعی به عنوان فرماندار و چندسال هم به عنوان معاون فرماندار خدمت مردم خوب چرام بودم  بیان کرد:خدا را گواه می گیرم آن چه که در توان و مدیریت داشتم برای فعال کردن پروژه های شهرستان چرام و خدمت به مردم و رضایتمندی آنها به کار گرفتم و قطعا مردم به درستی قضاوت خواهند کرد.
 
پاداش با اشاره به اینکه ای کاش عملگرایی جای خود را به شعارگرایی نمی داد تا امروز به جای خنده ؛غم برلبان مردم  جاری نمی شد تاکید کرد:از مردم شریف چرام حلالیت می طلبم و افتخار می کنم که در چرام به دنیا آمدم در چرام مسئولیت گرفتم و در چرام خواهم ماند.
وی افزود:,از کسانی که در انتصابم نقش داشتند که قطعا خواست خدای مهربان بود و از کسانی که در برداشتن بار مسئولیت از دوشم نقش داشتند که قطعا حکمت خداوند بود تقدیر و تشکر می کنم.
 
داریوش پاداش در پایان این نشست با قطعه شعری گفت 
 
خداحافظ برای تو چه آسان بود
ولی قلب من از این واژه لرزان بود
 
خداحافظ برای تو رهایی داشت 
برای من غم تلخ جدایی داشت.
 
براساس این گزارش در پایان این نشست از خدمات چندین ساله داریوش پاداش در منصب معاونت فرمانداری چرام تقدیر شد و علی خردمند به سمت معاون جدید فرمانداری چرام منصوب شد 
 همچنین طی حکمی داریوش پاداش به سمت مشاور سیاسی و اجتماعی فرمانداری چرام منصوب شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

اخراج استادان یا برکناری استثناها‌؟

اخراج استادان یا برکناری استثناها‌؟

قطع همکاری یا به زبان خودمانی اخراج دو استاد دانشگاه بهشتی و صنعتی شریف باعث شد تا جمعی ...
 کنایه رئیسی به خاتمی / دلار 4200 تعیین تکلیف شد

 کنایه رئیسی به خاتمی / دلار 4200 تعیین تکلیف شد

به گفته ابراهیم رئیسی بخشی از کالاها از سبد 4200 حذف و در مقابل کارت اعتباری توزیع می‌شود....
‌زنان پاشنه آشیل‌دولت‌های سابق

‌زنان پاشنه آشیل‌دولت‌های سابق

بعد از دولت آقای هاشمی انحراف از دولت آقای خاتمی و با ورود به کنوانسیون رفع تبعیض علیه ...