کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مطلب ارسالی؛

سازمان مدیریت و برنامه ریزی فراموش شده است/ نامه‌ای به استاندار در رابطه با تغییرات در سازمان مدیریت و برنامه ریزی

1 بهمن 1400 ساعت 17:30

 در یک مطلب ارسالی برای این پایگاه خبری، روح‌الله طاهرمنش عضو فعال ستاد آیت الله سید ابراهیم رئیسی نامه‌ای خطاب به استاندار کهگیلویه و بویراحمد در رابطه با تغییر مدیریتی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی نوشته است که متن نامه در ادامه می‌آید.


 در یک مطلب ارسالی برای این پایگاه خبری، روح‌الله طاهرمنش عضو فعال ستاد آیت الله سید ابراهیم رئیسی نامه‌ای خطاب به استاندار کهگیلویه و بویراحمد در رابطه با تغییر مدیریتی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی نوشته است که متن نامه در ادامه می‌آید.
 به گزارش کبنا، متن نامه به شرح زیر است.
  جناب دکتر احمد زاده
 استاندار محترم و مردمی و انقلابی استان محروم کهگیلویه و بویراحمد
 با توجه به حساسیت‌های منطقه وعمق محرومیت بالای آن انتظار می‌رود که نیروهای انقلابی و مردمی و امین را پای کار بگمارید.
با شناختی که از کارمندان و مدیران در دست است در این راستا یکی از مهمترین جایگاه‌هایی که باید از نیروهای فعال توانا و پای کار در بدنه و در کنار خودتان برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و مناطق محروم استان محروم را تماماً بشناسد و روستای های دور افتاده را کاملاً واقف باشند و بعبارتی مرکز و نبض برنامه و بودجه ریزی است سازمان مدیریت و برنامه ریزی است که نیاز به مدیری توانمند دارد که بودجه را بر اساس شاخص‌های توسعه‌ای و در راستای عدالت توزیع و شفاف سازی کند. مدیری که قادر باشد بودجه را به تمام نقاط محروم استان سرازیر و پروژه‌های عمرانی و اقتصادی را احیاء و فعال نماید.
 در این راه البته قبل از هر کاری باید در گام اول از معرفی مدیران غیر بومی و ناکارآمد لطفاً خودداری کرد زیرا انتصاب مدیر غیر بومی زمان زیادی می‌برد تا ظرفیت‌های استان را در همه ابعاد از جمله منابع انسانی، ظرفیت‌های توسعه استان عمق محرومیت و شناخت نقاط ضعف و قوت استان را شناسایی کند.
لذا در این راستا جوانان بومی و کارآمد و تحصیلکرده را به مدیریت‌های استان بگمارید تا شاهد پیشرفت و شکوفایی و عمرانی استان باشیم و در مدت زمانی اندکی بتواند استان را در مسیر درست برنامه ریزی همسو با دولت مردمی قرار دهد.
 زئیس کنونی این سازمان در استان از از لحاظ مردم داری و کارهای جهادی واقعاً ضعیف عمل کرده و نیاز به مدیر جهادی است تا با علم، تجربه و دغدغه بتواند منطقه را با کمک استانداری همچون شما انقلابی و ارزشی متحول نماید.
 انشاءالله با توجه به شناخت و انتظاری که از حضرتعالی می‌رود؛ خواهشمندیم از پتانسیل جوانان و نیروهای جهادی و انقلابی که همراه و همگام با جنابعالی و در راستای اهداف انقلاب و دولت مردمی سید دلها استفاده شود تا شاهد انقلاب و تحول در مناطق محروم استان و شتاب در امر توسعه باشیم.
 با تشکر از حسن نیت شما
روح الله طاهرمنش


کد مطلب: 443775

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/443775/سازمان-مدیریت-برنامه-ریزی-فراموش-شده-نامه-ای-استاندار-رابطه-تغییرات

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir