کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

خبر بروزرسانی می‌شود

تصادف زنجیره‌ای و وحشتناک 50 خودرو در محور بهبهان -رامهرمز / چند خودرو در آتش سوخت ( + تصاویر و فیلم )

20 دی 1400 ساعت 9:36

بر اثر مه آلودگی در محور بهبهان -رامهرمز چندین خودرو بشدت باهم برخورد کردند. صبح امروز بر اثر مه آلودگی هوا چندین خودرو در محور بهبهان- رامهرمز با یک دیگر برخورد کردند و متاسفانه در این حادثه چهار نفر جان باختند و ۱۶ تن دیگر مصدوم شدند.


بر اثر مه آلودگی در محور بهبهان -رامهرمز چندین خودرو بشدت باهم برخورد کردند.
 به گزارش کبنا، صبح امروز ( دوشنبه 20 دی ماه 1400) بر اثر هوای مه آلود چندین خودرو با هم بشدت برخورد کردند.
  این حادثه در محور بهبهان -رامهرمز پس از روستای کردستان رخ داده است و هم اکنون نیروهای امدادی مشغول امداد رسانی می‌باشند.
 مهرداد سنا، رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی شهرستان بهبهان گفت: در این حادثه تاکنون سه نفر جان خود را از دست دادند.

    
فیلم اول)
    

فیلمی که در فضای مجازی پخش شده و شهروندی که در صحنه حضور داشته در حال شرح این حادثه تلخ است.کشته و زخمی 31 نفر در تصادف زنحیره‌ای بهبهان- رامهرمز
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان از وقوع یک تصادف زنجیره‌ای با برخورد حدود 50 خودرو با یکدیگر و کشته و زخمی 31 نفر در این حادثه خبر داد.
 علی پهلوان معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: صبح امروز تصادف زنجیره‌ای در محور بهبهان منطقه تشان به وقوع پیوست که متاسفانه منجر به ۴ فوتی و 27 مصدوم شده است.
 معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خوزستان در ادامه افزود: پس از کسب اطلاع از این حادثه سه تیم عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر از شهرستان بهبهان به منطقه اعزام شده‌اند که باهمکاری عوامل سایر دستگاه‌های امدادرسان به ارائه خدمات پیش بیمارستانی و امدادی پرداختند.
 وی ادامه داد: در دو حادثه که در هر دو سوی این محور رخ داد ۵۹ خودرو با یکدیگر برخورد کرده‌اند.
تصادف بیش از ۵۰ خودرو در محور بهبهان - رامهرمز / 4 کشته و 27 زخمی تاکنون
همچنین مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از کشته شدن سه نفر تاکنون بر اثر تصادف زنجیره‌ای بیش از ۵۰ خودرو در محور بهبهان –رامهرمز خبر داد.
 عارف شرهانی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: صبح امروز (۲۰ دی‌ماه) در تماس با سامانه ۱۱۵ خبر تصادف زنجیره‌ای بیش از ۵۰ خودرو در محور بهبهان –رامهرمز روبه‌روی روستای دودانگه بهبهان اطلاع‌رسانی شد.
 وی افزود: در پی این حادثه چهار خودرو در آتش سوختند. تاکنون این حادثه سه کشته داشته است.
 مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه این حادثه به علت مه‌آلودگی رخ داده است، گفت: عملیات امدادرسانی توسط اورژانس بهبهان در حال انجام است و نیروهای اورژانس دانشگاه علوم پزشکی اهواز نیز در حال آماده‌باش هستند. خبرها حاکی از آتش‌سوزی شدید و مجروحیت سرنشینان خودروها است.
  معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خوزستان همچنین گفت: پس از کسب اطلاع از این حادثه، سه تیم عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر از شهرستان بهبهان به منطقه اعزام شده‌اند که با همکاری عوامل سایر دستگاه‌های امدادرسان مشغول ارائه خدمات پیش بیمارستانی و امدادی هستند.

     
فیلم سوم)
       
فیلم چهارم)     
تصادف زنجیره‌ای محور اهواز - بهبهان

کد مطلب: 443342

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/443342/تصادف-زنجیره-ای-وحشتناک-50-خودرو-محور-بهبهان-رامهرمز-چند-آتش-سوخت-تصاویر-فیلم

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir