تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳
کد مطلب : ۴۴۳۳۱۲
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد:

برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی برفی در پیست اسکی کاکان / مدرسه اسکی رایگان برای سنین زیر 12 سال

۰
برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی برفی در پیست اسکی کاکان / مدرسه اسکی رایگان برای سنین زیر 12 سال
کبنا ؛سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی پیست اسکی کاکان برای میزبانی رقابتهای کشوری و بین المللی خبر داد.
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، امروز یکشنبه (19 دی ماه 1400) جهانبخش سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی پیست اسکی کاکان برای میزبانی رقابتهای کشوری و بین المللی خبر داد.
بهروز جهانبخش ،سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر اظهار داشت :با توجه به بارش رحمت الهی در پیست اسکی کاکان ،این پیست آماده پذیرایی از ورزشکاران و گردشگران است .
جهانبخش ،سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان از امکانات بالابر، تله اسکی، برف کوب، خوابگاه و رستوران این پیست خبر و افزود: مدرسه اسکی این پیست برای سنین زیر 12 سال بصورت رایگان است .
سرپرست ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بارش رحمت الهی در هفته ی گذشته را خوب توصیف کرد و بیان داشت :با هماهنگی انجام شده قبل از بارش برف و رحمت الهی مشکلات این پیست مرتفع شده و هیچ گونه مشکلی برای حضور ورزشکاران و گردشگران برای استفاده از امکانات پیست اسکی کاکان وجود ندارد.
جهانبخش ،امکانات و ظرفیت موجود در پیست اسکی کاکان را مناسب برگزاری مسابقات کشوری وبین المللی دانست و تصریح کرد: در سفر رئیس فدراسیون اسکی کشور به استان قول میزبانی یکی از رده های سنی به استان و هیأت اسکی کهگیلویه وبویراحمد داده شد و در صورت صلاحدید فدراسیون یکی از رده های سنی اسکی کشور به میزبانی استان در این پیست برگزار می شود.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی برفی در این پیست همانند سالهای گذشته خبر و گفت :با هماهنگی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در بهمن ماه جشنواره فرهنگی ورزشی برفی در پیست اسکی کاکان برگزار می شود که می تواند کمک شایانی در جذب توریست و گردشگر باشد.
این مقام مسئول در اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از ظرفیت این پیست بعنوان یکی از قطب های گردشگری در استان یاد کرد و افزود:پیست اسکی کاکان تنها پیست اسکی کشور است که مجهز به گاز شهری است .
بهروز جهانبخش در پایان ضمن تشکر از حمایت استاندار ،معاونین ،گفت :این پیست ظرفیت توسعه وارتقادارد و در صورت حمایت های مادی و معنوی می توانند بعنوان یکی از پیست های خوب کشور در میزبان رقابتهای بین المللی باشد.
پیست اسکی کاکان در 18 کیلو متری شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است .
نام شما

آدرس ايميل شما

ناگفته‌های جنایت‌های هولناک خرمدین از زبان همسرش

ناگفته‌های جنایت‌های هولناک خرمدین از زبان همسرش

«من همیشه از اکبر می‌ترسیدم. وحشت داشتم که با او مخالفت کنم. برای همین مجبور بودم که ...
مجلس، شورای نگهبان و نظام رتبه‌بندی معلمان

مجلس، شورای نگهبان و نظام رتبه‌بندی معلمان

اجرای نادرست نظام رتبه‌بندی معلمان ضمن سوزاندن فرصت‌های اعتلای کیفیت نظام آموزشی و اعتلای ...
ازدواج به سبک خانواده‌های سیاسی

ازدواج به سبک خانواده‌های سیاسی

ازدواج در نسل اول سیاسی‌ها یا سنتی در قالب معرفی دوست و خانواده بوده یا در خلال مبارزه ...