تاریخ انتشار
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۳
کد مطلب : ۴۴۱۹۶۰
در خطبه‌های نماز جمعه دهدشت مطرح شد

چند دستگی در کهگیلویه مظلوم / طولانی شدن تغییر مدیران به صلاح نیست

۲
۰
چند دستگی در کهگیلویه مظلوم / طولانی شدن تغییر مدیران به صلاح نیست
کبنا ؛امام جمعه دهدشت گفت: هر اتفاقی در شهرستان کهگیلویه می‌افتد چند دستگی راه می‌اندازند که فلانی این کار را کرد؛ این حرف‌ها را رها کنید به مظلومیت کهگیلویه برسید.
به گزارش کبنا، حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر امروز در خطبه‌های نماز جمعه دهدشت با اشاره به مسئله این روزهای مذاکرات هسته‌ای اظهار داشت: این مسئله باید برای ملت روشن شود که در دور جدید مذاکرات صرفا برای مذاکرات هسته‌ای نیست بلکه مذاکره برای رفع تحریم‌هاست.
امام جمعه دهدشت گفت: امروز بر اساس آمارهای داخلی و خارجی ملت ایران بعد از برجام نه به امریکا نه به وعده ها اعتماد ندارد اینکه روی کاغذ تحریم ها برداشته شود ضمانت اجرایی ندارد اینها را زمانی در این کشور دلسوزان فریاد زدند اما عده‌ای گفتند ما زبان دنیا را می فهمیم امضای کری تضمین است.
وی اضافه کرد: زبان دنیا همین بود که امضای امثال کری تضمین شد ملت ایران به وعده‌ها عمل کرد امریکا یک گام برای رفع تحریم‌ها برنداشت.
حجت‌الاسلام وحدانی‌فر گفت: خوشبختانه دولتی بر سرکار آمد که برجام را اولویت نمی‌داند اولویت کشور اقتصاد، معیشت و جمعیت است وقتی می‌شود با یکی از کشورهای همسایه به اندازه همه اتحادیه اروپا صادرات داشته باشیم چه ضرورتی به معطل ماندن برجام داریم.خواب‌های پریشانی که برای برجام دیدند به حول و قوه الهی در این کشور کابوس شده و قطعا رویای صادقانه نخواهد بود.
خطیب نماز جمعه دهدشت تصریح کرد: تیم دیپلماسی چند نکته دنبال می‌کند اولا فاصله با میدان ندارد بلکه این فاصله جمع شده است،دوما مذاکرات در حال انجام برای رفع تحریم است و سوم مذاکرات هسته‌ای وقتی شکل می‌گیرد که همه تحریم‌ها برداشته شود.
استاد حوزه و دانشگاه در بخش دیگری از سخنانش 16 آذر روز دانشجو را به همه دانشجویان انقلابی که مقابل استکبار ایستاده‌اند و به اساتید تبریک گفت و افزود: فعالیت‌های دانشجویان در انقلاب و قبل از انقلاب فراوان بود دانشجو باید بیدار، هوشیار و در صحنه باشد.
وی خلاق و بصیر بودن را از دیگر ویژگی‌های دانشجو برشمرد و گفت: اساتید دانشگاه به این مقوله ها توجه کنند جامعه خلاق دانشجویان و حوزویان و جوانان خلاق و تاثیرگذار داشته باشد از بایسته‌های جریان دانشجویی آرمان خواهی و بصیرت افزایی و مطالبه گری است مشاوره دادن به مسؤولان است اهتمام به پیشرفت ملی واقع بینی در آرمان خواهی ارزش گرایی و معنویت گرایی است.
وی با اشاره به تغییر و تحولات در دولت سیزدهم گفت: رئیس جمهور محترم و وزرای محترم دارند تلاش می‌کنند ولی در استان‌ها مخصوصا استان ما تحرکی دیده نمی‌شود.
حجت‌الاسلام وحدانی‌فر اضافه کرد: نکته‌ای را به مسؤولان استان کهگیلویه و بویراحمد عرض می‌کنم اگر بناست با مدیران فعلی کار کنید به آنها بگویید تا دغدغه داشته باشند و کار کنند و اگر بنا بر تغییر است چقدر فرصت لازم است؟

وی بیان داشت: جریان انقلابی توقع دارند اینکه از طیف‌های خاص مسؤولان انتخاب شوند نگاه غلطی است همه جریانات انقلابی در انتخابات شرکت کردند توقع می‌رود از همه جریان انقلاب استفاده شود. به همین مقدار بسنده می‌کنم وارد جزئیات نخواهم شد طولانی شدن این مسئله به صلاح استان کهگیلویه و بویراحمد و جامعه ما نیست.
امام جمعه دهدشت تصویب طرح جامع شهری دهدشت را مورد اشاره قرار داد و گفت: این روزها بیانیه می‌دهند فلانی این کار را کرد، ولی چطور 25 سال کاری انجام نگرفت! آقایان هر کسی تلاش کرد من از او تشکر می‌کنم بگذارید کار پیش برود مردم واقعیات را می‌دانند بنده هم می‌دانم چه اتفاقاتی افتاده است.
حجت‌الاسلام وحدانی‌فر ادامه داد: این سهم خواهی را کنار بگذارید این آقا این کار را کرد، آن آقا چکار کرد، را رها کنید. هر کسی این کار را کرد در حیطه وظایفش بود و باید انجام می‌داد آنها که انجام ندادند تا امروز یک زن با چهار بچه در این شهر کرایه یک میلیون تومانی بدهد، گناهکارند.
خطب نماز جمعه دهدشت گفت: هر اتفاقی می‌افتد چند دستگی در شهرستان راه می‌اندازند، مسایل عظیم شهرستان مانده، «کهگیلویه مظلوم است.» از دست برخی از آقایان محروم است، این مسائل را رها کنید.
وی تأکید کرد: به اولویت‌های شهرستان بپردازید به اشتغال، کشاورزی به زنان گوجه چین بپردازید، اینها مهم است. رسانه‌های شهرستان این چند قطبی‌ها را کنار بگذارند، اجازه دهید کار انجام شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
مثلا تغییر کنند چه سودی به حال مردم داره فقط حق مدیریتی میگیرند ودیگر هیچ
منتقد
مثلا جناب موحد 20 ساله مردم رای میدن نماینده هست وخروجی هم ندارد مثل واگذاری در قبال سکوت حف آبه سد مارون و...............................
علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

علاقه اصولگرایان به دولت در سایه

دولت در سایه امر سیاسی مرسومی در کشورهای توسعه‌یافته است و اگر به صورت سازمان‌یافته پیش ...
ایده آقا‌محسن در دست رئیس

ایده آقا‌محسن در دست رئیس

صاحب‌نظران معتقدند وضعیت فعلی کشور فعلا اجازه هیچ آزمون و خطایی، آن‌هم در حد تغییرات ...
هرگز این نوع چایی را ننوشید

هرگز این نوع چایی را ننوشید

چای تازه‌دم یکی از سالم‌ترین نوشیدنی‌هاست که مصرف آن در جامعه ما طرفداران زیادی هم دارد،...
1