تاریخ انتشار
سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۳
کد مطلب : ۴۴۰۵۵۶
سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

اتصالی برق ۱۷ ماینر غیرمجاز، خانه‌ای را در یاسوج به آتش کشید ( + فیلم )

۱
۰
اتصالی برق ۱۷ ماینر غیرمجاز، خانه‌ای را در یاسوج به آتش کشید ( + فیلم )
کبنا ؛ سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: متاسفانه اتصالی برق ۱۷ دستگاه ماینر غیرمجاز در منزلی واقع در فرعی ۹ کاشانی‌ها معروف به سالم آباد یاسوج، خانه‌ای را به آتش کشاند.
  ضرغام علی‌بازی در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در پی تماسی فردی با واحد اتفاقات ۱۲۱ یاسوج مبنی بر آتش سوزی شدید یک منزل مسکونی در فرعی ۹ سالم آباد یاسوج، سه تیم اتفاقاتی و حوزه لوازم اندازه گیری شرکت به محل مورد نظر اعزام که مشاهده شد این منزل مسکونی بدلیل استفاده غیرمجاز از ماینرها و اتصالی برق آنها به آتش کشیده شده است.
 وی از حضور تیم‌های آتش نشانی و نیروی انتظامی در زمان وقوع حادثه در این منزل خبرداد و اظهارداشت: متاسفانه استفاده کننده از این ماینرها از برق غیرمجاز استفاده کرده بود که توسط تیم اتفاقاتی اداره برق بویراحمد جمع آوری شد.
 سرپرست روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: بخش عمده‌ای از وسایل منزل مسکونی متاسفانه طعمه حریق شده بود که توسط ماموران آتش نشانی این شعله‌ها خاموش شد.
 علی‌بازی، نوسانات برق، ناپایداری شبکه‌ها، افزایش نرخ تلفات انرژی، سوختگی وسایل برقی و نارضایتی مردم را از مهمترین پیامدهای استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج رمز ارز (ماینرها) عنوان کرد.
    
 وی گفت: در یکساله گذشته حدود ۵۵۰ دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز در استان کهگیلویه و بویراحمد کشف و ضبط شده و دارندگان آنها به پلیس اقتصادی و تعزیرات حکومتی معرفی شده‌اند.
 علی بازی از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد خواست در صورت مشاهده دستگاه‌های رمز ارز غیرمجاز با شماره تلفن ۱۲۱ تماس گرفته و اطلاعات مورد نظر را به پرسنل واحدهای اتفاقاتی شرکت توزیع نیروی برق استان گزارش دهند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
وجهنمممم درک..
بینم ماینر سیچنشونه وقتی افت فشار برق هسی
صبحانه‌ای با طعم روحانی در دولت رئیسی

صبحانه‌ای با طعم روحانی در دولت رئیسی

ضرغامی گویا بنا بر ترک عادت صبحانه‌های سیاسی‌اش ندارد؛ حتی حالا که در مقام وزارت میراث ...
معلم نان ندارد، آموزش رمق ندارد

معلم نان ندارد، آموزش رمق ندارد

پنج میلیون و 800هزار تومان؛ متوسط حقوق فرهنگیان در سال 99. دریافتی‌ای که به گفته رئیس ...
خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

مهدی کروبی و سیدمحمد خاتمی پس از یازده سال در نشست‌های جداگانه سخنرانی کردند که بازتاب‌های ...
فایل های مرتبط