تاریخ انتشار
شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶
کد مطلب : ۴۴۰۴۵۹
نشست ستاد استانی مقابله با کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

کهگیلویه و بویراحمد دو باره قرمز شد / استاندار: هر گونه تجمع ممنوع است / روند واکسیناسیون عمومی کرونا رضایت‌بخش نیست

۰
کهگیلویه و بویراحمد دو باره قرمز شد / استاندار: هر گونه تجمع ممنوع است / روند واکسیناسیون عمومی کرونا رضایت‌بخش نیست
کبنا ؛نشست ستاد استانی مقابله با کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست سید علی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
به گزارش کبنا، سید علی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز (شنبه 1 آبان ماه 1400) در این نشست که در ساختمان دولت استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، میلاد حضرت امام جعفر صادق (ع) و پیامبر اسلام (ص) را تبریک گفت و از تلاش‌های دستگاه‌های دولتی در مقابله با کرونا قدردانی کرد و اظهار داشت: از همه مردم که در ایام بیماری بنده ابراز لطف کرده‌اند، تشکر می‌کنم، از دیروز تست کرونای بنده منفی اعلام شده است.
وی با بیان اینکه شهرستان‌های کهگیلویه و چرام قرمز شده است، افزود: شهرستان گچساران حالت شکننده‌ای دارد و در مرز قرمز شدن قرار گرفته و استان کهگیلویه و بویراحدم در حال وارد شدن به پیک ششم کرونا است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: مسئولان در شهرستان‌های کهگیلویه و چرام سریعاً تمهیدات لازم را لحاظ کنند و مردم همچنین پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.
احمدزاده با بیان اینکه هر گونه تجمع در استان کهگیلویه و بویراحمد ممنوع است، گفت: از رئیس کل محترم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد و دادستان مرکز استان و سایر دادستان‌های در این خصوص تدابیر لازم را بیندیشند. شهرستان‌های پر جمعیت شرایط بدتری دارند که امیدوارم همه پای کار بیایند.
وی روند واکسیناسیون را کند دانست و گفت: روند واکسینانسیون رضایت بخش نیست و از همه دلسوزان مردم می‌خواهم که مردم را ترغیب و تشویق کنند به تزریق واکسن کرونا.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچنین گفت: برخی از کادر درمانی بیمارستان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد واکسن نزده‌اند که این خیلی حرف خوبی نیست و باید آنها با تزریق واکسن اهمیت آن را برای مردم تشریح کنند.
وی گفت: واکسن کارمندان دولت باید آغاز شود و هر کارمندی که واکسن نمی‌زنند را نباید به محیط اداره راه داد.
احمدزاده گفت: مردم هستند که می‌توانند با مشارکت خودشان جلوی شیوع هر چه بیشتر بیماری کرونا را بگیرند تا خدای نکرده شاهد وضعیت بحرانی نشویم.
 
 
نام شما

آدرس ايميل شما

صبحانه‌ای با طعم روحانی در دولت رئیسی

صبحانه‌ای با طعم روحانی در دولت رئیسی

ضرغامی گویا بنا بر ترک عادت صبحانه‌های سیاسی‌اش ندارد؛ حتی حالا که در مقام وزارت میراث ...
معلم نان ندارد، آموزش رمق ندارد

معلم نان ندارد، آموزش رمق ندارد

پنج میلیون و 800هزار تومان؛ متوسط حقوق فرهنگیان در سال 99. دریافتی‌ای که به گفته رئیس ...
خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

مهدی کروبی و سیدمحمد خاتمی پس از یازده سال در نشست‌های جداگانه سخنرانی کردند که بازتاب‌های ...