تاریخ انتشار
جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶
کد مطلب : ۴۴۰۴۱۲
با همراهی مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون انجام گرفت

بازدید رئیس بنیاد مسکن کشور از مناطق روستایی شهرستان‌های بویراحمد و دنا

۱
۱
بازدید رئیس بنیاد مسکن کشور از  مناطق روستایی شهرستان‌های بویراحمد و دنا
کبنا ؛اکبر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن کشور به یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد.
به گزارش کبنا، صبح امروز (30 مهر ماه 1400) نیکزاد رئیس بنیاد مسکن کشور به یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد.
نیکزاد به دعوت مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون جهت بازدید از مناطق روستایی شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد.


نیکزاد رئیس بنیاد مسکن کشور در این سفر اظهار داشت: بر اساس تعهداتی که انجام گرفت با مردم شهر سی‌سخت گذاشتیم، قرار بر این شد تا اتمام کار بازسازی بتوانیم هر دو هفته یکبار برای رسیدگی به روند بازسازی بازدید داشته باشیم.
وی افزود: تسهیلات مکمل ساخت برای منازل آسیب‌دیده از زلزله سی‌سخت در سفر آیت‌الله رئیسی به استان در نظر گرفته شده مصوب و به بانک مرکزی ابلاغ شده و در چند روز آینده به بانک‌های عامل ابلاغ خواهد شد.
 نیکزاد افزود: مانده تسهیلات بلاعوض به منازل آسیب‌دیده و نیازمند بازسازی پرداخت شده و روند اجرایی در سی‌سخت قابل رضایت است.
 وی گفت: تلاش بر این است تا قبل از شروع فصل سرما بازسازی منازل در شهرستان دنا به سرانجام برسد.
 رئیس بنیاد مسکن کشور خاطرنشان کرد: علاوه بر بازدید از روند بازسازی در شهر سی‌سخت با درخواست نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی از روستاهای حاشیه‌ای و چسبیده به شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد نیز بازدید داشتیم، این مناطق دارای جمعیت بالایی هستند، ساخت و ساز در این مناطق اعم از مسکونی و آموزشی مناسب است، اما همچنان در زمینه استاندارد سازی معابر به ویژه آسفالت معابر باید توجه ویژه به این مناطق شود و درصدد هستیم با یک برنامه‌ریزی دقیق این مشکل نیز حل شود.

 نیکزاد مبلغ تسهیلات تکلمیلی جهت بازسازی منازل در شهر سی‌سخت را ۵۰ میلیون تومان و برای روستاها چهل میلیون تومان عنوان کرد و از پیگیری‌های نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی جهت رسیدگی به مشکلات تقدیر و تشکر کرد. 
مهدی روشنفکر نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار داشت: در ادامه سفرهای مدیران و مسئولان کشوری از روند بازسازی شهر سی‌سخت امروز به همراه رئیس بنیاد مسکن کشور از این شهر و همچنین روستاهای اطراف و حاشیه‌ای شهر یاسوج بازدید به عمل آمد.
وی افزود: خرسندیم که در آستانه میلاد پیامبر اسلام در جمع مردم شهر سی‌سخت هستیم و تلاش بر این است با همکاری بنیاد مسکن، علاوه بر توجه ویژه به بازسازی شهر سی‌سخت نسبت به رفع مشکلات روستاهای حومه شهر یاسوج نظیر نجف آباد، بازرنگ، مازه خریده، مهریان و سایر مناطق نیز توجه لازم صورت بگیرد.
روشنفکر گفت: علاوه بر بازدید از حومه شهر یاسوج و شهر سی‌سخت از روستاهای شهرستان دنا برای رسیدگی به مشکلات روستاهای این شهرستان نیز بازدید به عمل آید و امیدواریم اعتبارات لازم نیز برای مرتفع نمودن مشکلات این روستاها تأمین شود.نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
واقعا مردم بویراحمد باید مدیون این نماینده پرتلاش باشند...
ای کاش نماینده حوزه ما بود دکتر روشنفکر...
مردم بویراحمد باید دست وپایش را طلا بگیرند
صبحانه‌ای با طعم روحانی در دولت رئیسی

صبحانه‌ای با طعم روحانی در دولت رئیسی

ضرغامی گویا بنا بر ترک عادت صبحانه‌های سیاسی‌اش ندارد؛ حتی حالا که در مقام وزارت میراث ...
معلم نان ندارد، آموزش رمق ندارد

معلم نان ندارد، آموزش رمق ندارد

پنج میلیون و 800هزار تومان؛ متوسط حقوق فرهنگیان در سال 99. دریافتی‌ای که به گفته رئیس ...
خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

مهدی کروبی و سیدمحمد خاتمی پس از یازده سال در نشست‌های جداگانه سخنرانی کردند که بازتاب‌های ...