تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۷
کد مطلب : ۴۴۰۳۶۳
کبنا گزارش می دهد؛

تجمع معلمان نهضت سوادآموزی و پیش دبستانی کهگیلویه و بویراحمد در مقابل سرپرست وزارت آموزش و پرورش کشور

۱
۱
تجمع معلمان نهضت سوادآموزی و پیش دبستانی کهگیلویه و بویراحمد در مقابل سرپرست وزارت آموزش و پرورش کشور
کبنا ؛معلمان نهضت سوادآموزی و پیش دبستانی در اعتراض به وضعیت استخدام این معلمان تجمع کردند.
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، امروز معلمان نهضت سوادآموزی و پیش دبستانی در اعتراض به وضعیت استخدام این معلمان تجمع کرده و در این تجمع با سرپرست وزیر مشکلات خود را در میان گذاشتند.
یکی از معلم های نهضت سوادآموزی گفت: پرونده های نهضتی های فرزند جانباز و ایثارگر، در امور اداری برگشت می خورد، ما بلاتکلیف مانده ایم که پرونده مان چه می شود!
این معلم گفت: طبق قانون سوادآموزی فعالیت سه روز در ماه، بیمه کامل پرداخت نمی شود، ما 8 سال است که مشغول هستیم و در حال حاضر نیز مشغولیم و طبق قانون 800 ساعت را برداشته ایم، پرونده مان کامل است، خواهشمندیم یک بازنگری داشته باشید.
یکی از مربیان پیش دبستانی نیز گفت: یک بار هم که شده حرف ما را بشنوید، از سال 85 تاکنون کار می کنم، سند مالی برای ما لحاظ نشده است. گزینش داده ام و بیمه دارم،دو فرزند یتیم دارم.
وی گفت: به ما مربیان پیش دبستانی ظلم شده است. دو مدرسه دولتی کار کرده ام ولی متأسفانه سند مالی نداریم. چرا استان های دیگر چنین مشکلی نداشته اند. من از آقای حاج زارع پور تقاضا دارم که مشکلات معلمان پیش دبستانی را بازنگری کنند.
کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: در کارگروهی که تشکیل داده می شود پرونده ها بررسی می شود و کسانی که شرایط لازم را داشته باشند.
وی گفت: بخشی از مشکلات پیش دبستانی ها به نقص مدارکی که خود داشته اند. مجلس وقتی قانون وضع می کند برای اجرای قانون آیین نامه ای برای استخدام افراد تدوین کرده اند.
کاظمی گفت: در استان های دیگر هم به همین شکل است. یکبار دیگر دوستان بررسی کنند و مسیر قانونی را از طریق نمایندگان و مجلس پیگیری کنیم تا شرایط استخدام نیروها فراهم شود.

 
نام شما

آدرس ايميل شما

والدین
Iran, Islamic Republic of
واقعاکسانیکه ازراه نهضت سوادآموزی معلم شدن بچه هایمان رابدبخت کردن....چون ازیک طرف توان تدریس ندارندوازطرف دیگرسهمیه پذیرش تربیت معلم رادرکنکورکاهش دادند..درآخربه صورت سفارشی وخانوادگی این نیروهاپذیرش شده اند....
صبحانه‌ای با طعم روحانی در دولت رئیسی

صبحانه‌ای با طعم روحانی در دولت رئیسی

ضرغامی گویا بنا بر ترک عادت صبحانه‌های سیاسی‌اش ندارد؛ حتی حالا که در مقام وزارت میراث ...
معلم نان ندارد، آموزش رمق ندارد

معلم نان ندارد، آموزش رمق ندارد

پنج میلیون و 800هزار تومان؛ متوسط حقوق فرهنگیان در سال 99. دریافتی‌ای که به گفته رئیس ...
خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

مهدی کروبی و سیدمحمد خاتمی پس از یازده سال در نشست‌های جداگانه سخنرانی کردند که بازتاب‌های ...