کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

کبنا گزارش می‌دهد

مدیرکل بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد / پارسیان‌نژاد: هنوز به طور قطعی و رسمی با من صحبت نشده است

27 مهر 1400 ساعت 20:44

رضا پارسیان‌نژاد که از او به عنوان گزینه قطعی مدیرکلی بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد نام می‌برند، گفت: هنوز به طور قطعی و رسمی برای مدیرکلی بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد با بنده نشده است.


رضا پارسیان‌نژاد که از او به عنوان گزینه قطعی مدیرکلی بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد نام می‌برند، گفت: هنوز به طور قطعی و رسمی برای مدیرکلی بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد با بنده نشده است.
به گزارش کبنا، رضا پارسیان‌نژاد از فرزندان شاهد که از او به عنوان گزینه قطعی مدیرکلی بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد نام می‌برند در گفت‌وگو با خبرنگار کبنانیوز و در پاسخ به این سئوال که آیا حکمی برای حضرتعالی زده شده است، اظهار داشت: ابتدا بنده برای این فرزند شهید که جلوی اداره‌کل بنیاد شهید استان کهگیلویه و بویراحمد دچار خودسوزی شد، آرزوی سلامتی و بهبودی دارم. قلب همه مردم عزیزمان از این حادثه تلخ جریحه‌دار شد. از همه مردم تقاضا می‌کنم که برای سلامتی این فرزند شهید دست به دعا شوند. دعا کنیم که به این فرزند خانواده شهید درد کشیده سلامتی عطا شود. مادر شهید چشم انتظار فرزندش هست.وی افزود: فرزند شهید، پدر سه فرزند است و خانواده‌ای درد کشیده هستند که امیدوارم هر چه سریعتر سلامتی و بهبودی کامل خود را به دست بیاورد.
پارسیان‌نژاد در ادامه گفت: هنوز به طور قطعی و رسمی در خصوص مدیرکلی بنیاد شهید استان کهگیلویه و بویراحمد از سوی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با بنده صحبتی نشده است. من هم جزء گزینه‌ها بودم و دیدارهایی هم با مسئولان عالی رتبه سازمان بنیاد شهید کشور داشته‌ام اما در این زمینه هنوز به صورت رسمی و قطعی هیچ اتفاقی نیفتاده و پیش نیامده است.
وی افزود: از اظهار لطف و محبت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و همه مردم استان کهگیلویه و بویراحمد قدردانی می‌کنم.
به گزارش کبنا، در فضای مجازی گفته می‌شود که قاضی‌زاده هاشمی رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی رضا پارسیان‌نژاد را به عنوان مدیرکل بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرده و به زودی معارفه می‌شود.


کد مطلب: 440315

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/440315/مدیرکل-بنیاد-شهید-کهگیلویه-بویراحمد-معرفی-پارسیان-نژاد-هنوز-طور-قطعی-رسمی-صحبت-نشده

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir