کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

امروز (سه‌شنبه، 20 مهرماه 1400) صورت گرفت

دیدار اعضای شورای اسلامی شهرستان مارگون با شهردار

20 مهر 1400 ساعت 17:57

اعضای شورای اسلامی شهرستان مارگون ظهر امروز با احسان دانشی اصل شهردار منتخب شهر مارگون دیدار و گفت‌وگو کردند.


اعضای شورای اسلامی شهرستان مارگون ظهر امروز با احسان دانشی اصل شهردار منتخب شهر مارگون دیدار و گفت‌وگو کردند.
به گزارش کبنا، در این دیدار فرشاد بهشتی روی رئیس شورای شهرستان مارگون ضمن تبریک جهت انتصاب احسان دانشی اصل به سمت شهردار مارگون از اعضای شورای اسلامی شهر مارگون برای حسن توجه و انتخاب شهردار تقدیر و تشکر کرد.
وی با بیان اینکه شهرستان مارگون از پایان سال 98 از بخش به شهرستان ارتقا پیدا کرده گفت: باید همه ما برای پیشرفت روزافزون و توسعه شهرستان مارگون که در اغلب شاخص‌ها دارای محرومیت است تلاش کنیم.
 بهشتی روی تعامل و همکاری بین اعضای شورای شهر و شهردار از مهمترین مولفه‌های توسعه شهری عنوان کرد و افزود: با شناختی که از روحیه و توانمندی مهندس دانشی داریم به توسعه شهر مارگون درسایه تعامل و همکاری امیدوار هستیم.
وی به نیاز مبرم دهیاری‌های شهرستان مارگون به ماشین‌آلات اشاره کرد و گفت: دهیاران به عنوان نمایندگان دولت در هر روستا می‌توانند با پیگیری و  تلاش خود منشا خدمات به مردم باشند و در برخی موارد نظیر استفاده از ماشین‌آلات برای ارائه خدمات مناسب به مردم نیازمند همکاری بین دهیاری‌ها و شهرداری  هستیم.


یکی از موضوعاتی که در این نشست مطرح گردید درخواست اعضای شورای شهرستان مارگون از شهرداری برای دفن زباله روستاها در سایت دفن زباله شهر مارگون بود، احسان دانشی با اشاره به وضعیت درآمدی شهرداری انجام این کار را منوط به پرداخت ماهیانه یک میلیون تومان از طرف هر دهیاری به شهرداری عنوان کرد.
اعضای شورای شهرستان مارگون با اشاره به وضعیت اعتباری دهیاری‌ها پرداخت چنین مبلغی را برای دهیاری‌ها سنگین عنوان کردند.
در ادامه این نشست و با رایزنی صورت گرفته مقرر شد ماشین‌آلات دهیاری‌ها  در قبال انتقال زباله روستاها به سایت زباله شهرداری مارگون یک روز در هفته  در اختیار شهرداری مارگون قرار بگیرد.
در پایان این نشست اعضای شورای شهرستان مارگون با اهدا لوح انتصاب احسان دانشی اصل به سمت شهردار شهر مارگون را تبریک گفتند.
 


کد مطلب: 440077

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/440077/دیدار-اعضای-شورای-اسلامی-شهرستان-مارگون-شهردار

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir