تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۵
کد مطلب : ۴۴۰۰۵۹
آیین تکریم و معارفه مدیران آموزش و پرورش بخش کبگیان برگزار شد

«حکیمه وثوقی» رئیس آموزش و پرورش کبگیان شد

۳
۳
«حکیمه وثوقی» رئیس آموزش و پرورش کبگیان شد
کبنا ؛طی حکمی از سوی مدیر آمـوزش و پرورش شهرستان بویراحمد، حکیمه وثوقی به عنوان مدیر آموزش و پرورش بخش کبگیان منصوب شد.
به گزارش کبنا، به نقل از اسماعیل رسامـ خبرنگار روابط عمومی بخشداری کبگیان، در آیینی علاوه بر بازدیداز مدارس و کلاس‌های درس با حضور مدیرکل ومدیر آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد، و جمعی از مدیران مدارس بخش کبگیان، مدیر جدید آموزش و پرورش بخش کبگیان معرفی و از زحمات محمداسفندیاری، مدیر سابق قدردانی شد.
دلشـاد مدیر آموزش و پرورش بویراحمد ضمن ادای احترام به ساحت شهیدان و ایثارگران دفاع مقدس از زحمات چند ساله محمداسفندیاری، مدیـر سابق آموزش و پرورش کبگیان که خود از فرهنگیان زحمتکش می‌باشد، تجلیل و به نیکی یاد کرد.
وی گفت: ارتقا و رشد قابل ملاحظه شاخص‌های آموزش و پرورش در بخش‌های مختلف را دست آورد حضور و تلاش 2 ساله اسفندیاری در مدیریت بخش برشمرد و تلاش ستودنی وی برای مشارکت کم نظیر مردم و مسئولان در ساخت و ساز فضاهای آموزشی و پرورشی را به عنوان برجسته‌ترین اقدامات این دوره عنوان کرد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد، همدلی را بارزترین شاخص ارزشمند مجموعه تعلیم و تربیت دانست و مدیر جدید را با صفت‌هایی همچون: وقت گذاری در حوزه کاری، کاربلـدی، مبتکر وخلاق بودن توصیف کرد و مأموریت اصلی وی را کیفیت بخشی تعلیم و تربیت در مرکز بخش دانست و از وثوقی خواست برای اتمام کارهای نیمه تمام تلاش کند.
اسفندیاری مدیر سابق هم ضمن تشکر از همراهی مسئولان در دو سال اخیر نیزگفت: اعتقاد ما این است که پیشرفت و توسعه هر جامعه‌ای از طریق آموزش و پرورش محقق می‌شود و تحقق دیدگاه‌های نو و خلاقانه مدیر جدید آموزش و پرورش در گرو تلاش و همراهی همه فرهنگیان و مردم عزیز کبگیان خواهد بود.
 حکیمه وثوقی متولد 1358 چیتاب، دارای مدرک تحصیلی لیسانس باسابقه ۲۰ سال خدمت در رده‌های متعدد آموزش و پرورش خدمت کرده بعنوان جایگزین محمـداسفندیاری که از اردیبهشت 98 به عنوان مدیر آموزش و پرورش بخش کبگیان انتخاب شده بود، منصوب شد.
لازم به ذکـراست درزمان تقبل مدیریت حکیمه وثوقی بادعوت ایشان، مدیـرکل آموزش وپرورش به اتفاق هیئت همراه برای دومین بار از مدارس و کلاس‌های درس بخش کبگیان بازدیدداشته اند.

---------------------------------------
خـبرنگـار: اسماعیل رسام
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
اینم خبر شد؟
امیر
Iran, Islamic Republic of
مورچه چیه که کله پاچه اش چه باشد وقتی دلشاد رییس اموزش وپرورش باشه فاتحه اموزش و دانش اموز را باید خواند
Iran, Islamic Republic of
ای وای به حال اموزش و پرورشی ...
صبحانه‌ای با طعم روحانی در دولت رئیسی

صبحانه‌ای با طعم روحانی در دولت رئیسی

ضرغامی گویا بنا بر ترک عادت صبحانه‌های سیاسی‌اش ندارد؛ حتی حالا که در مقام وزارت میراث ...
معلم نان ندارد، آموزش رمق ندارد

معلم نان ندارد، آموزش رمق ندارد

پنج میلیون و 800هزار تومان؛ متوسط حقوق فرهنگیان در سال 99. دریافتی‌ای که به گفته رئیس ...
خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

خاتمی و کروبی پس از سال‌ها روی جلد آمدند

مهدی کروبی و سیدمحمد خاتمی پس از یازده سال در نشست‌های جداگانه سخنرانی کردند که بازتاب‌های ...