کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در مرحله نیمه نهایی هندبال جوانان کشور

فرازبام خائیز نصف جهان را شکست داد / صعود جوانان شایسته خائیز به فینال هندبال ایران

11 مهر 1400 ساعت 16:41

تیم هندبال جوانان فرازبام خائیز کهگیلویه با شکست نصف جهان با اقتدار راهی فینال قهرمانی جوانان کشور شد


تیم هندبال جوانان فرازبام خائیز کهگیلویه با اقتدار راهی فینال قهرمانی جوانان کشور شد.
به گزارش کبنا، از مرحله نیمه نهایی مسابقات هندبال جوانان کشور در یاسوج و در یک بازی حساس تیم فرازبام خائیز کهگیلویه به مصاف سپاهان اصفهان حریف قدرتمند خود رفت و با نتیجه به پیروزی رسید.
برتری فرازبام از همان دقایق اولیه بازی آغاز شد و تاکتیک های موفق سرگی در کنار بازی هماهنگ ،سرعتی و زیبایی جوانان فرازبام و در پایان نیمه اول با برتری۱۵ به به۹ پایان رسید.
با شروع نیمه دوم سپاهان که نمیخواست فینال را از دست دهد به آب و آتش زد اما ضعف مفرط رهبری سرمربی تیم سپاهان و اتخاذ تاکتیک های اشتباه باعث سردرگمی بازبکنان جوان سپاهان شد و فرازبام باز عرصه را به حریف خود تنگ و تنگ تر کرده در پایان با نتیجه۲۵ به۲۲ حریف قدر خود را شکست داد و برای دومین سال پیاپی به فینال راه یافت.
عملکرد موفق باشگاه فرازبام خائیز کهگیلویه در توجه جدی به رده های سنی انبوهی از بازیکنان جوان و نوجوان را آموزش داده به گونه ای امروز عملا کهگیلویه قطب هندبال ایران شده و یقینا تیمی با بازیکنان عموما بومی در لیگ برتر حاضر خواهد شد.
نکته مهم این دیدار ضعف عملکرد رهبری سرمربی مدعی تیم سپاهان اصفهان بوده که علی رغم خوش شانسی در قرعه کشی و رقابت با تیم های نه چندان قوی اما در مقابل سد محکم فرازبام حرفی برای گفتن نداشت ودر مقابل تاکتیک ها و چرخش های هنرمندانه بازبکنان جوان فرازبام کیش ومات شده و هیاهو و شلوغی استرس بیشتر به بازیکنان انتقال میداد به نحوی که در بیشتر مواقع بازی بازیکنان سپاهان توپ های خیلی ساده را نیز از دست میدادند.
فرازبام خائیز برای دفاع از عنوان قهرمانی خود فردا دوشنبه به مصاف برنده دیدار قصر نشاط بهبهان و درخشان کویر گرمسار خواهد رفت.


کد مطلب: 439774

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/439774/فرازبام-خائیز-نصف-جهان-شکست-صعود-جوانان-شایسته-فینال-هندبال-ایران

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir