تاریخ انتشار
سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۰
کد مطلب : ۴۳۹۵۱۶
جای خالی سنگ‌سفیدی احساس شد؛

این چه وقت تنبیه بود آقای ناظم!

۰
این چه وقت تنبیه بود آقای ناظم!
کبنا ؛سرمربی تیم ملی فوتسال بنابر دلایل انضباطی یکی از بازیکنان خود را مقابل قزاقستان استفاده نکرد.
به گزارش کبنا نیوز به نقل از ورزش سه، تیم ملی فوتسال ایران در حالی مسابقه حساس مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۲۱ مقابل قزاقستان را واگذار کرد که علاوه بر عدم استفاده اجباری از حسین طیبی و فرهاد فخیم بخاطر آسیب‌دیدگی، محمدرضا سنگ‌سفیدی دیگر بازیکن تاثیرگذار ایران هم بنابر تصمیم سید محمد ناظم‌الشریعه، سرمربی ایران در فهرست قرار نگرفته بود.
محمدرضا  سنگ‌سفیدی که از سال ۲۰۱۳ عضو تیم ملی فوتسال ایران است و در جام جهانی کلمبیا نیز حضور داشت، در لیتوانی با تجربه بیشتری کار می‌کرد و فرصت بیشتری برای بازی به دست آورد که در چهار مسابقه ابتدایی تیم ملی نیز دو پاس گل داد و روی یک گل دیگر تاثیرگذاری داشت، اما این بازیکن در دیدار با قزاقستان غایب بود.
شماره ۶ تیم ملی فوتسال ایران در نیمه اول دیدار مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی مقابل ازبکستان حدود ۱۲ دقیقه در زمین حضور داشت، اما پس از اینکه در یک صحنه تعویض شد، به سمت سرمربی تیم ملی نرفت، با او دست نداد و روی نیمکت نشست که همین اتفاق با عصبانیت ناظم‌الشریعه مواجه شد.
ناظم‌الشریعه به علت این حرکت سنگ‌سفیدی که هنوز مشخص نیست این بازیکن به عمد یا غیرعمد این کار را انجام داده، تصمیم گرفت تا این ملی‌پوش تاثیرگذار را از فهرست دیدار با قزاقستان کنار بگذارد.
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در تصمیمی که به اعتقاد خیلی از کارشناسان عجولانه بود و از روی عصبانیت گرفته شد، سنگ‌سفیدی را از تمرینات قبل از دیدار مقابل قرقیزستان و لیست بازی ماقبل نیمه نهایی کنار گذاشت که غیبت این ملی‌پوش بدون تردید در باخت ایران هم تاثیرگذار بود.
سنگ‌سفیدی با توجه به قدرت جنگندگی و موفقیت در نبردهای تن به تن، می‌توانست پس از اینکه ایران دو گل از قزاقستان پیش افتاد، در حفظ توپ و نتیجه موثر باشد، اما ناظم‌الشریعه این بازیکن را از فهرست کنار گذاشته و در اختیار نداشت تا وارد زمین کند تا تیم ملی شکل همیشگی را در این بازی نداشته باشد.
نام شما

آدرس ايميل شما

جبلي، جايگزين علي عسگري؛ -ريزش مخاطب متوقف مي‌شود؟

جبلي، جايگزين علي عسگري؛ -ريزش مخاطب متوقف مي‌شود؟

بالاخره زمان خداحافظی او با جام‌جم فرا‌رسیده و ظاهرا علی عسگری باید با اتاق ریاست صداوسیما ...
‌وزیر بی‌اختیار؟

‌وزیر بی‌اختیار؟

نماینده مردم طبس درباره جزئیات طرح صیانت از فضای مجازی و همچنین اینکه گفته می‌شود این ...
طرح عجيب براي پرداخت وام مسكن

طرح عجيب براي پرداخت وام مسكن

چندي پيش بانك مسكن خبر پرداخت وام يك ميليارد توماني تسهيلات خريد مسكن از محل حساب پس‌انداز ...