تاریخ انتشار
شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۴
کد مطلب : ۴۳۹۱۶۳
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛

2 کهگیلویه و بویراحمدی تسلیم کرونا شد

۰
2 کهگیلویه و بویراحمدی تسلیم کرونا شد
کبنا ؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کووید ۱۹ در استان به ۹۳۰ نفر خبر داد و گفت: متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۲ بیمار در کهگیلویه و بویراحمد بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند.
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، امروز شنبه (27 شهریورماه 1400) پرویز یزدان‌پناه افزود: هم‌اکنون ۲۸۶ بیمار در بیمارستان‌های استان بستری هستند که ۱۴۱ نفر مبتلای قطعی و ۲۶ نفر از این بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند.
یزدان پناه اضافه کرد: از مجموع مبتلایان به کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد تاکنون ۶۸ هزار و ۸۶۷ نفر بهبود یافته گزارش شده است.
وی ادامه داد: از ۷۲۴ نمونه PCR دریافت شده از آزمایشگاه سلولی و مولکولی یاسوج و دهدشت حدود ۲۳ درصد موارد مثبت بودند که بیشترین موارد مثبت در شهرستان‌های بویراحمد، کهگیلویه، گچساران و چرام و از ۱۲۸ تست رپید تست ۲۵ درصد مثبت و بیشترین آمار در شهرستان‌های دنا و کهگیلویه بودند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اشاره کاهش میزان شیوع بیماری در استان، گفت: بزرگ‌ترین سهم در انتقال بیماری را دورهمی‌های کوچک خانوادگی داشته است بنابراین مردم باید همراهی لازم را داشته باشند تا این روند نزولی ادامه یافته و به کنترل نسبی بیماری دست یابیم.
وی افزود: از مردم تقاضا می‌کنیم تجمعات و مراسمات خود را به حداقل رسانده و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و انجام واکسیناسیون به سلامت خانواده خود و جامعه کمک کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما

طرح عجيب براي پرداخت وام مسكن

طرح عجيب براي پرداخت وام مسكن

چندي پيش بانك مسكن خبر پرداخت وام يك ميليارد توماني تسهيلات خريد مسكن از محل حساب پس‌انداز ...
11 سپتامبر زیر سایه شرم

11 سپتامبر زیر سایه شرم

«در نبرد برای پاسداری از روح آمریکا، وحدت بزرگ‌ترین نقطه قوت ماست!». این جمله شاه‌بیت ...
‌‌ایران، همچنان در لیست سیاه

‌‌ایران، همچنان در لیست سیاه

اصولگرایان که قدرت را در حاکمیت میان خود تقسیم کرده‌اند، گویی فراموش کرده‌اند اکنون آنها ...