تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۸
کد مطلب : ۴۳۷۴۷۲

پناهیان: روحانی خائن است / چه کسی حاضر است او را محاکمه کند؟

۵
۰
پناهیان: روحانی خائن است / چه کسی حاضر است او را محاکمه کند؟
کبنا ؛یکی از تئوریسین های نیروهای انقلاب گفت: به زودی جشن پایان دولت روحانی را خواهیم گرفت، دولتی که من هنوز یک سؤال دارم و آن اینکه آیا آقای روحانی نمی‌دانست که نمی‌شود به غرب اعتماد کرد؟ یا می‌دانست؟ اگر می دانست خائن است.
به گزارش کبنا به نقل از نامه نیوز، حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان، فعال سیاسی اصول گرا و از تئوریسین های نیروهای انقلاب خواستار محاکمه حسن روحانی پس از پایان دولتش شد و با این سوال که «چه کسی حاضر است روحانی را محاکمه کند؟!» از مسئولان قضایی خواست رئیس جمهور سابق را محاکمه کنند. 
در بخش‌هایی از سخنرانی حجت‌الاسلام پناهیان فعال سیاسی نزدیک به ابراهیم رئیسی در اجتماع مردم خوزستان در ورزشگاه تختی اهواز آمده است: ان‌شاءالله هفتۀ بعد جشن پایان این دولت فخیمه را خواهیم گرفت، دولتی که من هنوز یک سؤال بزرگ از آن دارم: آیا آقای روحانی نمی‌دانست که نمی‌شود به غرب اعتماد کرد؟ یا می‌دانست؟
حجت الاسلام پناهیان خاطر نشان کرد: اگر نمی‌دانست، او چگونه شخصیتی است که بارها در مذاکره با غرب حاضر شده و خیانت غربی‌ها را دیده و در کتاب‌های خاطراتش نوشته و بعد دوباره اعتماد می‌کند؟! اگر یک نفر فقط در ایران اسلامی بود که باید می‌فهمید «نمی‌شود به غرب اعتماد کرد» آن شخص باید همین آقای روحانی باشد. 
وی افزود: وقتی در برجام اعتماد کرد و شکست خورد و معلوم شد امضای کری قابل اعتماد نیست، چرا دوباره چند روز پیش گفت که ما اگر در همین مذاکرات اخیر، در مقابل غرب کوتاه می‌آمدیم، تحریم‌ها برطرف می‌شد؟! دوباره این را گفت!! آن‌هم در مقابل چشم ما ملّت!
این فعال سیاسی اصول گرا مدعی شد: آقای سریع‌القلم مشاور ارشد آقای روحانی، در سخنرانی رسمی‌اش که منتشر شده، گفته از اول معلوم بود برجام ناموفق است! مشاور غربگرای شما هم به شما این را گفت! شما از انقلابیون که نشنیدی، از آقای سریع‌القلم که نشنیدی، پس شما از چه کسی حرف می‌شنوی؟ چه کردی با این کشور؟آیا کسی هست که او را محاکمه کند؟ یا بررسی کند که از نظر دارایی‌های عقلی چقدر کم دارد؟
نام شما

آدرس ايميل شما

سید
Iran, Islamic Republic of
تو خودت
Iran, Islamic Republic of
همتون سر وته یک کرباسید
Iran, Islamic Republic of
جناب پناهیان عزیز حسن روحانی ملقب به حسن کلید مک فارلین،نقش خودش را برای نابودی اقتصاد ایران وله کردن مستضعفین که اربابان امریکایی او به او دستورداده بودند خوب ایفا کرد ونمره بیست گرفت از نظر امریکا واسرائیل وخجر را تا جایی که توانست درسینه نظام فروکرد چون کسی دراین هشت سال جلو اورا نگرفت وهرچه تونست ترک تازی کرد نه مجلس لاریجانی ونه مجلس قالیباف جلو او رانگرفت.روحانی تکلیفش مشخص است مقصر اصلی رئیس مجلسین است که رئیس جمهوری با این همه خرابکاری یک بار هم استیضاح نکرد .رهبر انقلاب این وظیفه را برگردن مجلس گذاشتند اگر رئیس جمهور خطا رفت استیضاح کنند حتی برکنار کنند چرا نکردند؟.اقای پناهیان به دنبال محاکمه علی لاریحانی وباقر قالیباف باشید که چرا به وظیفه خود یعنی استیضاح روحانی عمل نکردند.
Iran, Islamic Republic of
خود پناهیان.
Iran, Islamic Republic of
اگر برای یکبار مسئولین رده بالا به علت ناکار آمدی و...محاکمه شود بقیه حساب خود را خواهند کرد .ریئس کره شمالی معاون خود را با بازشدن دریچه ای وی را به جهنم فرستاد.
بازار داغ گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه

بازار داغ گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه

به زودی دولت سیدابراهیم رییسی کلید پاستور را از حسن روحانی تحویل می‌گیرد و چندی بعد هم ...
سرنوشت نهاد اجماع‌ساز چه می‌شود؟

سرنوشت نهاد اجماع‌ساز چه می‌شود؟

تکلیف نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان که برای انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 تشکیل شده بود، وضعیتی ...
نگران تکرار تجربه ترامپ؛ تضمین می‌خواهد

نگران تکرار تجربه ترامپ؛ تضمین می‌خواهد

گزاره‌هایی که نشان می‌دهد در بازگشت به برجام سیاسی‌کاری صورت می‌گیرد و راستِ سیاسی عزمش ...