تاریخ انتشار
پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۸
کد مطلب : ۴۳۷۲۸۶
در جلسه بررسی آسیب‌های اجتماعی شهرستان بویراحمد مطرح شد

کتک‌کاری نگران‌کننده مدیر بهزیستی بویراحمد + توضیحات رهام ولایتی

۹
۱
کتک‌کاری نگران‌کننده مدیر بهزیستی بویراحمد + توضیحات رهام ولایتی
کبنا ؛جلسه بررسی آسیب‌های اجتماعی شهرستان بویراحمد به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار شد و در آن جلسه ضمن ابراز تأسف و نگرانی از کتک‌کاری مدیر بهزیستی توسط افرادی ناشناس خبر داد.
به گزارش کبنا، روز (سه شنبه 5 مرداد ماه 1400) جلسه بررسی آسیب‌های اجتماعی شهرستان بویراحمد به ریاست مجید احمدی فرماندار شهرستان بویراحمد برگزار شد که مجید احمدی فرماندار بویراحمد در این جلسه با اشاره به کتک‌کاری مدیر بهزیستی شهرستان بویراحمد، ضمن ابزار تأسف، گفت: آقای ولایتی از مدیران خوب، با اخلاق و متین شهرستان بویراحمد است.
به گزارش کبنا، رهام ولایتی مدیر بهزیستی شهرستان بویراحمد در این رابطه متنی را در اختیار پایگاه خبری کبنا نیوز قرار داد و نوشت:
بسمه تعالی
مردم عزیز و شریف استان کهگیلویه و بویراحمد
همشهریان عزیز و ارجمندم در شهرستان بویراحمد
سلام علیکم
با ابراز تأسف فراوان، صبح روز دوشنبه چهارم مرداد ماه اینجانب رهام ولایتی نژاد مدیر اداره بهزیستی شهرستان بویراحمد در حین مراجعه به محل کار و جلوی درب خانه‌ام، در یک اقدام وحشیانه، تروریستی و برنامه‌ریزی شده و با هدف سوء قصد به جانم، مورد حمله قرار گرفته و با به کارگیری ابزارهای قتاله چماق و قمه توسط جنایتکاران از ناحیه سر، دست و پا تا حد مرگ مجروح گردیدم و اگر دخالت همسایگان عزیز و مهربانم نبود تا حصول نتیجه قتل دست از جنایت برنمی داشتند. اگرچه بسیار شکرگزار لطف بی دریغ خداوند متعال و دعای خیر این مردم دلسوز برای سلامت خویش هستم اما ضرورت ایجاب می‌کرد که در راستای شفاف سازی و توجه جدی به پیگیری مسأله نکاتی را بیان نمایم.
این حادثه آن چنان هولناک و تلخ بود که دلهای شما مردم شریف را به شدت آزرد و آرامش و امنیت خاطر جامعه را مورد تهدید جدی قرار داد.
 اندوه بزرگ‌تر من احساس ترس و وحشت و ناامنی است که به خاطر وقوع چنین حوادثی، بر زندگی مردم سایه انداخته است.
بسیار غمگینم که کودکان، نوجوانان، زنان و مردان این منطقه از وقوع این حادثه ترس و وحشتی در وجودشان رسوخ پیدا کرده باشد.
 بسیار اندوهناکم از اینکه مادران و پدران دلسوز این مرز بوم برای روانه کردن فرزندان خویش به سوی یک زندگی آرام، کار و تلاش برای آبادانی این استان دست و دلشان بلرزد.
غمی بس بزرگ است که مدیران و سیاست ورزان پاکدست، خداباور، دیندار، میهن‌دوست، قانونمند، عدالت ورز و کارکنان شریف این نظام مقدس که راه پیروزی و موفقیت برای اعتلای این سرزمین را در پیش گرفته‌اند، در پس ذهن خویش در برابر چنین حملات وحشیانه و جنایتکارانه ای احساس بی پناهی کنند و قداره کشان و آشوبگران فرصت خودنمایی پیدا نمایند. اما بانیان و عمال سخیف این حادثه تروریستی و وحشیانه بدانند که بازی با امنیت جانی، روانی و اجتماعی این مردم شریف برای آنان بسیار گران تمام خواهد شد.
مردم عزیز بدانند که صلابت و اراده‌ی مستحکم نهادهای سیاسی، امنیتی، اطلاعاتی، نظامی، انتظامی و عزم راسخ دستگاه عدالت محور قضایی و دادگستری کل و دادستان شجاع مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد و حمایت‌های مردمی برای پیگیری موضوع به کار بسته شده است و امیدوارم با تلاش و پیروزی و سربلندی عزتمندانه این نهادهای مقدس در به ثمر رساندن این پرونده، آشیانه پوشالی قداره کشان و آشوبگران جنایتکار فرو ریزد و با مجازات عاملان این جنایت‌ها، بیش از گذشته امنیت خاطر و آرامش به زندگی مردم شریف استان بازگردد.

با احترام
رهام ولایتی نژاد
مدیر بهزیستی شهرستان بویراحمد
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
درود بر شما
Iran, Islamic Republic of
😂😂😂😂
Iran, Islamic Republic of
هاااااع هزارتمن..
رئیس جمهور بی ایخواسن در حمله تروریستی شکارت کن..
ک سی یو د🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Iran, Islamic Republic of
ایما ک هیچ ناراحتی نیاریم فقط بره فکر کن چ و روز مردم آوردی ..
خواننده
Iran, Islamic Republic of
امنیت موضوع مهمی است که ا زنان شب هم برای مردم واجب تر است. شبیخون زدن و اینگونه حمله وحشیانه انسان را به یاد دوران توحش و بربریت می اندازد و می تواند تبعات منفی بسیاری را در پی داشته باشد. متولیان امنیت در استان با اقدام و برخورد قانونی و سریع با عاملان این حمله وحشیانه فضا را برای اراذل و اوباش ناامن کنند و اجازه ندهند امنیت مردم اینگونه خدشه دار شود. هر چند در گذشته نیز دستگاههای انتظامی و امنیتی و قضایی نشان داده اند که در راه برقراری امنیت و برخورد قانونی با اراذل و اوباش از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد. این بار نیز افکار عمومی منتظر خبرهای خوش از شناسایی دستگیری و برخورد قاطع و قانونی با این افراد هستند.
Iran, Islamic Republic of

چشه یکی ایمانه دم حونه نیا ایطو بامو گلاویز وابو؟؟؟
حتما وزیر ایخواسی وابی ک در حملات تروریستی تکفیری ایخواسن ترور ات کنن..
ک بسه زیاد خندسیمو🤣🤣🤣
Iran, Islamic Republic of
حادثه تروریستی ؟.
Iran, Islamic Republic of
سی چه خشه تحویل گروته / یکی ناراحت نیابو
فکر کردیی الان مردم ده سی تو خو نیارن
Iran, Islamic Republic of
حتما یه کاری کردی که ایطور وت کردن . از بس من اداره های ای استان پارتی بازی و حق خری ویبو که حد نداره . آقا مردم را اذیت نکنید
بازار داغ گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه

بازار داغ گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه

به زودی دولت سیدابراهیم رییسی کلید پاستور را از حسن روحانی تحویل می‌گیرد و چندی بعد هم ...
سرنوشت نهاد اجماع‌ساز چه می‌شود؟

سرنوشت نهاد اجماع‌ساز چه می‌شود؟

تکلیف نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان که برای انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 تشکیل شده بود، وضعیتی ...
نگران تکرار تجربه ترامپ؛ تضمین می‌خواهد

نگران تکرار تجربه ترامپ؛ تضمین می‌خواهد

گزاره‌هایی که نشان می‌دهد در بازگشت به برجام سیاسی‌کاری صورت می‌گیرد و راستِ سیاسی عزمش ...