_BLOCK}']['prms'][2] = 17; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_modified'] = '1397-10-24 11:05:26'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child_voice'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['cache_html'] = '0'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['func'] = 'Get_Doc_Rate_Box'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['cache_html'] = '0'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['func'] = 'Get_Doc_Feedback_Form'; ?>_BLOCK}']['prms'][2] = 17; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_modified'] = '1397-10-24 11:05:26'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child_voice'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['cache_html'] = '0'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['func'] = 'Get_Doc_Rate_Box'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['cache_html'] = '0'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['func'] = 'Get_Doc_Feedback_Form'; ?> سند مهندسی فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد تدوین می شود - کبنانیوز
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۰
کد مطلب : ۴۳۵۲۷۰
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری

سند مهندسی فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد تدوین می شود

۰
سند مهندسی فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد تدوین می شود
کبنا ؛
علی فتح میرمحمدی در جلسه کارگروه فرهنگی، اجتماعی و سلامت خانواده استان از تدوین برش استانی سند مهندسی فرهنگی استان خبر داد.
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، روز چهارشنبه (19 خرداد 1400) وی اظهار داشت: مباحث و موضوعات این سند با محوریت مسائل فرهنگی، معضلات و آسیب های اجتماعی در کمیته پنج گانه کارگروه فرهنگی، اجتماعی و سلامت خانواده استان به صورت تخصصی در سطوح مختلف شهری، بخشی و روستاها احصاء و در این کارگروه بررسی می شود.
وی ادامه داد: پس از بررسی استانی این سند برای نقشه راه فرهنگی و اجتماعی استان برای تصمیم نهایی و تعیین تکلیف به مرکز کشور ارسال می شود.
میرمحمدی از آمادگی همه دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی برای تدوین برش استانی سند مهندسی فرهنگی تاکید کرد و گفت: این سند آنقدر مهم و با اهمیت است که اهتمام جدی و تلاش همه جانبه در این زمینه را می طلبد.

  مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اینکه، این سند باید تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۰ در استان آماده شده باشد تاکید کرد: تدوین برش استانی این سند، قطعا یک ضرورت جدی برای نوآوری در بخش های فرهنگی و اجتماعی است. 
وی افزود: داشتن نقشه راهبردی برای پرداختن به ارزش های فرهنگی، پیشگیری و مقابله با ناهنجاری ها، آسیب ها و معضلات اجتماعی و تصمیم گیری برای اهداف کوتاه مدت و بلند مدت در بخش‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی ضرورت تدوین این سند را ایجاب کرده است.
میرمحمدی، مسائل فرهنگی را زیربنای همه مسائل دانست و افزود: هرگونه هزینه در بخش فرهنگی بزرگترین سرمایه گذاری است و از جهتی با توجه به اهمیت و خاصیت موضوع در این خصوص همت و عزم همگانی را می طلبد.
در این نشست مسئولین کمیته های پنج گانه کارگروه فرهنگی، اجتماعی و سلامت خانواده استان و اعضای کارگروه، دیدگاه ها، پیشنهادات و راه کارهای خود را در خصوص هر چه بهتر، موثرتر و علمی تر شدن این سند ارائه دادند.