تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۶
کد مطلب : ۴۳۴۱۳۱
در خطبه‌های نماز عید فطر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد

نظر نماینده رهبر انقلاب در باره تایید و رد صلاحیت‌ها

۰
نظر نماینده رهبر انقلاب در باره تایید و رد صلاحیت‌ها
کبنا ؛نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید تابع نظر مراجع ذی‌صلاح در تأیید و رد صلاحیت‌ها باشیم.
 به گزارش کبنا از یاسوج، حجت‌الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی در خطبه‌های نماز عید سعید فطر با بیان این که اگر به دستورات خدا عمل کنیم به خیر عظیم می‌رسیم اظهار کرد: در غیر از این مثل خیلی‌ها در جهنم و دوزخ خواهیم سوخت و با رعایت دستو ات شرع مقدس هرگز دچار دوزخ نمی‌شویم.
 وی گفت: پیامیر می‌فرماید هر کسی سه چیز در او نباشد از من نیست و بنده خدا هم نیست انسان مؤمن صبور و شکیباست در مقابل تندی و پرخاش دیگران صبر می‌کند، خوش اخلاق با فرزند و همسر و دیگران است زیرا خوش اخلاقی رمز خوب زیستن است و دست آخر تقوا دارد تا معصیت نکند.
 امام جمعه شهر یاسوج در خطبه دوم نماز عید سعید فطر گفت: انتخابات یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد نظام جمهوری اسلامی است که مردم برای مدیریت‌های خرد و کلان با رأی خود نظر می‌دهند.
 وی افزود: در شوراهای شهر و روستا، انتخابات مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری مردم صاحب رأی هستند و راز مقاومت انقلاب در صحنه بودن مردم و تصمیم‌گیری مردم است.
نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی‌ها احساس مسوولیت می‌کنند و به عنوان نامزد حضور پیدا می‌کنند که باید شرایط لازم را داشته باشند هر کسی نمی‌تواند رییس جمهور و نماینده مجلس باشد و مراجع ذی صلاح آن‌ها را تأیید صلاحیت می‌کنند.
 وی گفت: اگر مراجع ذی‌صلاح تصمیم به رد اشخاص گرفتند باید تابع باشیم اما مهم‌تر از همه حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی است که دشمن سعی بر حضور کمرنگ مردم را دارد.
 امام جمعه یاسوج ادامه داد: هر چند کرونا وضعیت را سخت کرده اما باید با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی دشمن آر مأیوس کنیم بهای سنگینی داده‌ایم که این انقلاب به پیروزی رسید و امروز زن و مرد موظفیم که از این دستاورد حفاظت کنیم.
 وی در ادامه خطبه دوم نماز عید سعید فطر به شهادت فجیع ۸۵ دانش‌آموز دختر افغانی توسط جنایتکاران عالم و ۲۰۰ دختر زخمی شده در این حادثه اشاره کرد و گفت: این جنایت هولناک را محکوم می‌کنیم معلوم است که ریشه آن در وهابیت و در امریکا و رژیم صهیونیستی است.
 حسینی گفت: جنایت در فلسطین در سایه سکوت مجامع بین المللی صورت می‌گیرد و دلیل فجایع رژیم‌های خائن عربی است که روابط عادی با اسراییل ایجاد می‌کنند.
 حسینی خاطرنشان کرد: موازنه قوا به نفع جبهه مقاومت شکل گرفته اگر دیروز مقاومت با سنگ می‌جنگید امروز با موشک تل‌آویو را مورد هدف قرار می‌دهد.
نام شما

آدرس ايميل شما

بازگشت به‌انتخابات تک‌قطبی

بازگشت به‌انتخابات تک‌قطبی

تأثیر و وزن اکبر هاشمی‌رفسنجانی هم که نه کاملا درون اصلاح‌طلبی و نه اصولگرایی می‌گنجید،...
کشاکش حقوقی ثبت نام در انتخابات

کشاکش حقوقی ثبت نام در انتخابات

نانچه به دنبال تحقق این مشارکت حداکثری هستیم قطعا باید رویه‌ها ی فعلی تغییر یافته و دوباره ...
نامه سعید محمد به داوطلبان ریاست‌جمهوری

نامه سعید محمد به داوطلبان ریاست‌جمهوری

. با توجه به نکات عرض‌شده، می‌توان انتخابات پیش‌رو را که در آغازین سال‌های گام دوم انقلاب ...