تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۶
کد مطلب : ۴۳۴۱۰۰
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه

دستگیری سارق مسلح احشام در کهگیلویه

۰
دستگیری سارق مسلح احشام در کهگیلویه
کبنا ؛
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری سارق مسلح با کشف ۱۵ راس احشام مسروقه در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد.
به گزارش کبنا نیوز از کهگیلویه، امروز چهارشنبه (22 اردیبهشت 1400) سرهنگ" جهان دیماز "در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت احشام در یکی از روستاهای شهر دهدشت بلافاصله موضوع ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود:مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان با سر اکیپی جانشین انتظامی شهرستان و با همکاری یگان‌های انتظامی پس از انجام تحقیقات پلیسی گسترده به مسیرهای احتمالی فرار سارق یا سارقان اعزام شدند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: تقریباً یک ساعت پس از وقوع سرقت، سارق که به وسیله یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در حال انتقال احشام سرقتی بود توسط ماموران شناسایی و بدون توجه به هشدارهای پلیس با سرعت زیاد از محل متواری شد که پس از طی مسافتی در ‌‌نهایت خودرو متوقف و متهم نیز دستگیر شد.
وی گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم و منزل یکی از مالخرها، ۱۰ راس گوسفند و ۵ رأس بز سرقتی کشف و ضبط کردند.
دیماز با اشاره به اینکه دو نفر مالخر در این رابطه دستگیر شد، خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه گفت: اقدامات اطلاعاتی به منظور شناسایی و دستگیری سایر افراد احتمالی مرتبط با این سارق مسلح در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار دارد.
نام شما

آدرس ايميل شما

بازگشت به‌انتخابات تک‌قطبی

بازگشت به‌انتخابات تک‌قطبی

تأثیر و وزن اکبر هاشمی‌رفسنجانی هم که نه کاملا درون اصلاح‌طلبی و نه اصولگرایی می‌گنجید،...
کشاکش حقوقی ثبت نام در انتخابات

کشاکش حقوقی ثبت نام در انتخابات

نانچه به دنبال تحقق این مشارکت حداکثری هستیم قطعا باید رویه‌ها ی فعلی تغییر یافته و دوباره ...
نامه سعید محمد به داوطلبان ریاست‌جمهوری

نامه سعید محمد به داوطلبان ریاست‌جمهوری

. با توجه به نکات عرض‌شده، می‌توان انتخابات پیش‌رو را که در آغازین سال‌های گام دوم انقلاب ...