کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در بیانیه ای مطرح شد

اعتراض جدی سیدقدرت حسینی به تصمیم هیات مرکزی نظارت

19 ارديبهشت 1400 ساعت 21:54

طبق قانون امروز اسامی تایید، رد و عدم احراز صلاحیت‌های انتخابات میاندوره گچساران و باشت اعلام شد که بر اساس آن اکثریت کاندیداهای انتخابات از جمله سیدقدرت حسینی رد صلاحیت شده اند.


امروز اسامی تأیید، رد و عدم احراز صلاحیت‌های انتخابات میاندوره گچساران و باشت اعلام شد که بر اساس آن اکثریت کاندیداهای انتخابات از جمله سیدقدرت حسینی رد صلاحیت شده‌اند. سیدقدرت حسینی که پیش از این رد صلاحیت خود را امری محال می‌خواند حالا در خصوص رد صلاحیت خود در صفحه مجازی‌اش بیانیه‌ای خطاب به مردم شهرستان‌های گچساران و باشت صادر کرد.

بیشتر بخوانید:


تایید صلاحیت ۴ نفر از داوطلبان انتخابات میان دوره‌ای مجلس حوزه انتخابیه گچساران و باشت / تکلیف ساسان تاجگردون و سید قدرت حسینی چه می‌شود؟

به گزارش کبنانیوز، این پیام به شرح زیر است:
مردم شریف شهرستانهای گچساران و باشت
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات.
انقلاب و نظامی را که با خون جوانانمان بنا نهاده و زنده و پویا نگه داشته‌ایم و مردمی را که با همه مشکلات پای همه چیز ایستاده‌اند، از صمیم قلب دوست داریم و به قوانین کشورمان پایبند بوده و احترام می‌گذاریم.
حسب وظیفه و تکلیفی که احساس شد و با خرد جمعی، برای خدمت به مردم شریف گچساران و باشت طی مسیر مقدس مبارزه با تبعیض و بی‌عدالتی را آغاز کردیم که با حمایت بزرگان و نخبگان با استقبال بی نظیر مواجه گردید تا حدی که شور و اشتیاق در چشمان منتظر پیر و جوان در دیدارهای حضوری، لحظه‌ای بنده را رها نمی‌کرد و نمی‌کند.
اکنون که در فرآیند قانونی، هیات مرکزی نظارت اینگونه اظهار نظر نموده است، با توجه به تماس‌ها و پیام‌های بیشمار شما مردم شریف، ضمن اعتراض جدی به نظر آن هیات محترم و دعوت شما به آرامش و مهربانی، به سمع و نظرتان می‌رسانم که به هیچ وجه نه از مسیری که انتخاب کرده‌ایم منحرف و نه در آن متوقف می‌شویم، بلکه با عزمی جزم‌تر و با توکل به خدا همچنان تا رسیدن به هدف ادامه می‌دهیم.
با توجه به راهکارهای قانونی از جمله فرصت اعتراض و تدابیری که اندیشیده شده و استفاده از نظرات شما، شک نکنید در انتخابات پیش رو همچنان معتقد، پایبند و خستگی ناپذیر، جریان مبارزه با تبعیض و بی‌عدالتی را مدیریت کرده و در کنارتان پایدار خواهیم بود. الحمدالله زمینه رفع وضعیت پیش آمده ایجاد شده است. پس ضمن تاکید مجدد بر حفظ آرامش و احترام به قانون، استدعا دارم اتحاد، انسجام، همدلی، هم صدایی و همراهی بوجود آمده را همچنان حفظ کرده و با تلاش بیش از پیش در صحنه حضور داشته و از هیچ کوششی برای پیروزی جریان مبارزه با تبعض و بیعدالتی در شهرستانهای گچساران و باشت فروگذار ننماییم.

سید قدرت الله حسینی
19 اردیبهشت 1400

 


کد مطلب: 433965

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/433965/اعتراض-جدی-سیدقدرت-حسینی-تصمیم-هیات-مرکزی-نظارت

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir