تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۶
کد مطلب : ۴۳۳۹۳۴
حواشی انتخابات میان دوره گچساران و باشت

نوستالژی انتخابات میان دوره ای هفتم مجلس در صفحه علیمراد جعفری

۷
۰
نوستالژی انتخابات میان دوره ای هفتم مجلس در صفحه علیمراد جعفری
کبنا ؛امروز صفحه مجازی حامیان علیمراد جعفری، کاندیدای انتخابات میان دوره مجلس شورای اسلامی در گچساران و باشت پس از اعلام اسامی تاییدصلاحیت های انتخابات میان دوره یک استوری خاص در صفحه خود قرار داد.
به گزارش کبنا نیوز، صفحه منتسب به علیمراد جعفری از بزرگان سیاسی جبهه اصولگرای شهرستان گچساران امروز تصویر یک دیوارنوشته قدیمی را انتشار داده که مربوط به سالهای قدیمی است که جعفری در رقابت های انتخاباتی توانست در انتخابات میان دوره ای با کسب حدنصاب آراء به عنوان نماینده مردم گچساران و باشت به مجلس شورای اسلامی راه یابد.
  
این دیوارنوشته نوستالژی دوره هفتم است، چرا که پس از آن، طبق قوانین چسپاندن پوستر و دیوارنوشته ها برچیده شد.
جعفری نماینده مردم در دور هفتم مجلس بوده که بعد از فوت نبی زاده نماینده گچساران و باشت به مجلس شورای اسلامی راه یافت.
طی سالهای بعد از نمایندگی جعفری در طیف اصولگرایان کنش های انتخاباتی مختلفی داشته است. با این حال طبق گفته خود او، تمایلی به کنش های هیجانی ندارد. جعفری در دوره دهم انتخابات مجلس از تاجگردون حمایت کرد.
در انتخابات دور یازدهم مجلس در سال گذشته عده ای از کاندیداهای اصولگرا به دلیل اعتراضی که نسبت به تصمیم اصولگرایان شهرستانی داشتند در حوزه انتخابیه تهران ثبت نام کردند که جعفری نیز یکی از این افراد بود.
علیمراد جعفری در روز 12 فروردین 1400 ، زمان ثبت نام برای انتخابات میان دوره ای نسبت به تبعیض و بی عدالتی به ویژه نسبت به جوانان ابراز نارضایتی کرده و حضور خود در انتخابات را معطوف به حل چنین موضوعاتی عنوان کرد.
جعفری از جمله کاندیداهای کم حاشیه یا بی حاشیه انتخاباتی است که طی سالهای اخیر، نسبت به حواشی مختلف انتخاباتی و سیاسی سکوت پیشه کرده است. او در صفحه مجازی هواداران خود، به انتشار خدماتی پرداخته است که در در دوره نمایندگی خود در مجلس هفتم انجام گرفته است.
جعفری در در حوزه دیل و روستاهای این حوزه که به تنها چند هزار رای دهنده دارد،در نیمدور،گناوه،آبریگون،اسپر،مارین تا دشت مور و لیشتر و خیراباد آرای سنتی وپایگاه قوی دارد و در باشت نیز سبد رای بالایی دارد.
 لازم به ذکر است، نتایج تاییدصلاحیت کاندیداهای انتخابات میان دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت امروز اعلام شد که طی آن، از 21 داوطلب ثبت نامی برای انتخابات میان دوره مجلس شورای اسلامی گچساران و باشت 4 نفر تأیید صلاحیت شده‌اند. «ریحان محمد پور»، «علیمراد جعفری»، «سید حبیب الله حسینی» و «محمد مهدی فروغی نیا» 4 نامزد انتخابات میاندوره 1400 یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گچساران و باشت هستند که صلاحیت‌شان برای حضور در این رقابت تایید شد.
نامزدهای انتخاباتی مذکور فرصت اعتراض و بررسی دوباره مستندات را خواهند داشت.
نام شما

آدرس ايميل شما

Romania
خدا میداند آقای جعفری انسانی مومن شایسته متعهد و انقلابی است که چند نفر منفعت طلب که هر روز به شاخه ای می پرند اگر دور وبرش نباشند همیشه مثل چراغ فروزان و گل خوشبو و معطر است خودش بهتر میداند که ستاد مغازه ای یعنی منفعت طلبی مغازه دار لطفا جناب جعفری از این نوع افراد تبری بجوی
۷۷
Iran, Islamic Republic of
مثل ایاز منفعت
Iran, Islamic Republic of
البته در صداقت و نیک بودن ایشان شکی نیست ولی امیدوارم یوقت مهره فرد خاصی (ت)نشه
بهزادی
Iran, Islamic Republic of
اقای جعفری الحق زحمات زیادی قبل از انقلاب وبعد از پیروزی انقلاب کشیده ویکی از مبارزان انقلاب بود ایشان با شهید عزیز دکتر بهشتی وشهید باهنر ودیگران همیشه امد رفت داشت ایشان مردی ساده زیست وبی ریا بود واز جانبازان جنگ تحمیلی ودوبرادرش در را انقلاب به شهادت رسیدند تا جای که اطلاع دارم کار ی برای کسی که حقش نباشد انجامداده باشد کاری نذارد که فامیل یا اشنا باشد اگر کمک کسی بکند که حقش باشد جای نمیگوید ایشان همیشه دنبال کارهای عمومی که به نفع مردم باشد میرود در طول این سالها که باهم بودیم یک مرتبه از زبان ایشان نشنیدم که حرف بد کسی یا رقیبان ان در انتخابات بزند حتی بارها ارباب رجوع داشت که میامد حرف فلان کاندید را میزد در جواب ان میگفت نه این درست نیست این یک غیبت است وخلاصه ایشان فردی خدا پرست ومردم دار ومومن میباشد وبارها از طرف مسولین گشور به ایشان پیشنهاد پست بالا دادند ولی قبول نمیکرد وسوال از ایشان کردم که چرا کاندید شده اید فرمود میخواهم اگر خداوند میل داشته باشد کمگ به این مردم فقیر ومستضعف کنم انشاااه از مردم فهیم خواهش داریم که به این بنده خدا رای دهند موفق باشید
م م
Iran, Islamic Republic of
په بابای من بود کد ۶۰۷۰ میداد بیرون. تو راست میگی اصلا دنبال کسی نه حرف میزنه نه دنبال بردن آبروی کسی هست
ایثارگر
Iran, Islamic Republic of
انشاااه اقای جعفری قبول میشود چون دعای مردم فقیر ومستضعف پشت سر ایشان است
بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
آقای جعفری با نامه جمع کردن ونامه نگاری همه را از در به در کرد تا خودی نشان دهد ......من خو هم نی بینه..سی نماینده دیل خوبه نه بقیه جایل
نامه سعید محمد به داوطلبان ریاست‌جمهوری

نامه سعید محمد به داوطلبان ریاست‌جمهوری

. با توجه به نکات عرض‌شده، می‌توان انتخابات پیش‌رو را که در آغازین سال‌های گام دوم انقلاب ...
آژیر قرمز خودکشی

آژیر قرمز خودکشی

14 ماه می‌شود که کرونا در کشور می‌تازد و مردم مجبور به کاهش مراودات، خانه‌نشینی و انزوا ...
این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

آیا می‌دانستید لوازم خانگی می‌توانند یک زندگی «پنهان» داشته باشند و حتی زمانی که دکمه‌ ...