کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

معرفی برندگان مسابقه عکس در جستجوی امید 

13 ارديبهشت 1400 ساعت 15:44

مسابقه عکس در جستجوی امید ویژه شهروندان شهر سی‌سخت با موضوع زلزله از سوی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد برگزار و برندگان خود را شناخت.


مسابقه عکس در جستجوی امید ویژه شهروندان شهر سی‌سخت با موضوع زلزله از سوی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد برگزار و برندگان خود را شناخت.
به گزارش کبنا و به نقل از روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد شریف اسلامی رئیس حوزه هنری، با بیان این خبر گفت: این مسابقه با موضوعات بحران زلزله و آسیب‌های پس از وقوع زلزله در سی سخت، کمک‌های مومنانه گروه‌های جهادی و مردمی در شهر سی سخت و همچنین نشاط و امید در زندگی این مردم برگزار شد.
اسلامی بیان داشت تعداد 300 اثر عکس موبایلی و دوربین از شهروندان شهر سی‌سخت و روستاهای حومه آن دریافت کردیم که پس از داوری 8 اثربرگزیده و معرفی شدند.
رئیس حوزه هنری با اشاره به برگزیدگان مسابقه گفت: ابوالفضل محمدخانی، حورماه خلیلی، محمدرضا رسولی، فاطمه یزدانی، میلاد محمدی، احمد رحیمی زاده، مجتبی فرخی و زیبا رضوانی شرکت کنندگانی هستند که آثارشان در مسابقه عکس در جستجوی امیدبرگزیده شد.
وی تصریح کرد: تصمیم داشتیم که طی مراسمی در شهر سی سخت از برگزیدگان این مسابقه تجلیل به عمل آید اما با توجه به گسترش ویروس کرونا و شرایط نامساعد منطقه مراسمی برگزار نخواهد شد و جوایز برندگان به حساب آنها واریز می گردد.


کد مطلب: 433751

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/433751/معرفی-برندگان-مسابقه-عکس-جستجوی-امید

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir