تاریخ انتشار
شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۱
کد مطلب : ۴۳۳۶۷۳
نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد؛

انتظار بینش عمیق‌تر از آقای ظریف نسبت به توطئه‌های دشمنان داشتیم/تنها افراد ساده‌لوح دشمن را نمی‌شناسند

۱
۰
انتظار بینش عمیق‌تر از آقای ظریف نسبت به توطئه‌های دشمنان داشتیم
کبنا ؛
نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر برجام به نتیجه نرسید به دلیل بدعهدی دشمن بود امروز از مسئولان به خصوص وزیر امور خارجه انتظار داریم بینش عمیق‌تری از مسائل داشته باشند تا اظهار نظر این چنینی نکنند.
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، امروز شنبه (11 اردیبهشت 1400) آیت‌الله سید نصیر حسینی در آیین تجلیل از گروه‌های جهادی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حواشی اخیر فایل صوتی وزیر امور خارجه با بیان عمق دشمنی و کینه‌ای که نظام استکباری در راس آمریکا و همراهانش یعنی اسرائیل و برخی کشورهای منطقه در طول 40 سال اخیر با نظام جمهوری اسلامی داشته‌اند اظهار کرد: دشمن از هر طریقی به دنبال نفوذ در این سال‌ها بوده اما با درایت امام راحل و رهبری معظم انقلاب این توطئه دشمنان همواره نقش بر آب شده است.
نماینده مقام معظم رهبری در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: متاسفانه در داخل کشور برخی افراد که در جایگاه‌های حساس نظام هم قرار گرفته‌اند آدرس‌های غلط می‌دهند و با افراد مغرض و معلوم‌الحال هم مصاحبه کرده و وانمود می‌کنند که این مصاحبه محرمانه بوده اما ظاهر قضیه نشان می‌دهد که دنبال نشر و رسانه‌ای کردن آن در جامعه برای رسیدن به برخی اهداف هستند.
حسینی با انتقاد از این که برخی‌ها بدعهدی دشمن را به نظام نسبت می دهند یادآور شد: اگر برجام به نتیجه نرسید به دلیل بدعهدی دشمن بود امروز از مسئولان به خصوص وزیر امور خارجه انتظار داریم بینش عمیق‌تری از مسائل داشته باشند تا چنین اظهار نظر نکنند.
امام جمعه یاسوج به نقشه و توطئه دشمنان اشاره کرد و گفت: جریان تکفیری و داعش دنبال پیاده کردن اهداف آمریکا و استکبار بود تا حاشیه امنی در منطقه برای رژیم غاصب صهیونیستی ایجاد کنند که انتظار داریم مسئولان عمق توطئه‌های دشمنان را بیشتر درک کنند.
وی به فجایع دشمنان در سوریه به عنوان یکی از کشورهای عضو محور مقاومت اشاره کرد و گفت: متاسفانه برخی افراد ساده‌لوح هنوز به عمق توطئه دشمن پی نبرده‌اند و نقشه و برنامه دشمن را درک نمی‌کنن
نام شما

آدرس ايميل شما

khakh
Iran, Islamic Republic of
حاج آقا تو برو همون دهدشت
خودتو خسته نکن
باشه ....
آژیر قرمز خودکشی

آژیر قرمز خودکشی

14 ماه می‌شود که کرونا در کشور می‌تازد و مردم مجبور به کاهش مراودات، خانه‌نشینی و انزوا ...
این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

آیا می‌دانستید لوازم خانگی می‌توانند یک زندگی «پنهان» داشته باشند و حتی زمانی که دکمه‌ ...
از خاتمی تا ظریف

از خاتمی تا ظریف

پس از نهی آیت‌الله سید‌حسن خمینی برخی رسانه‌های رقیب با طرح این مساله که پروژه انتخاباتی ...