?> فراخوان جشنواره منطقه ای فیلم آب و انرژی - کبنانیوز
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۸
کد مطلب : ۴۳۳۵۲۷
دبیر اطلاع رسانی صنعت آب و برق کهگیلویه و بویراحمد خبر داد؛

فراخوان جشنواره منطقه ای فیلم آب و انرژی

۰
فراخوان جشنواره منطقه ای فیلم آب و انرژی
کبنا ؛دبیر شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی صنعت آب و برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره منطقه ای فیلم های ۱۰۰ ثانیه ‌ای آب و انرژی روز جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ است. 
به گزارش کبنا نیوز، علی محمد غریبی روز سه شنبه (7 اردیبهشت ماه) اظهار داشت: این جشنواره با همکاری وزارت نیرو و یونسکو (سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد) و با حضور فیلمسازان و مستندسازان ایران و برخی کشورهای دنیا برگزار می شود. 
وی افزود: زمان برگزاری این جشنواره ۱۵ ژوئن ۲۰۲۱ مصادف با ۲۵ خردادماه ۱۴۰۰ همزمان با گرامیداشت هفته محیط زیست است. 
دبیر شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی صنعت آب و برق کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این جشنواره در سه بخش مستند، داستانی و انیمیشن و با شعار ۱۰۰ ثانیه برای آب و انرژی برگزار خواهد شد. 
غریبی عنوان کرد: محورهای این جشنواره شامل «ارزش زیست ‌محیطی آب و انرژی»، «ارزش اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی آب و انرژی»، «تغییر اقلیم، آب و انرژی»، «نقش رسانه در آموزش و مدیریت مصرف بهینه آب و انرژی» و «دسترسی به آب سالم و انرژی پایدار» است. 
وی ابراز داشت: اهداف برگزاری این جشنواره شامل آگاهی بخشی در زمینه اهمیت مدیریت مصرف آب و انرژی برای حفظ محیط زیست، تبیین نقش بهره‌ برداری بهینه از منابع آب و انرژی در توسعه پایدار، ترغیب مردم به مدیریت مصرف آب و انرژی در زمان بحران‌ های فراگیر، آشنایی با نحوه تولید، انتقال و توزیع انرژی و آشنایی با نحوه جمع‌ آوری، استحصال، فرآیند انتقال، تصفیه و توزیع آب است. 
غریبی گفت: جایزه هر سه بخش مستند، داستانی و انیمیشن این جشنواره برای نفر اول تندیس و یک هزار دلار، برای نفر دوم تندیس و ۷۰۰ دلار و برای نفر سوم نیز تندیس و ۳۰۰ دلار است. 
وی اظهار داشت: فیلمسازان و مستندسازان کهگیلویه و بویراحمدی متقاضی شرکت در این جشنواره آثار خود را از طریق وب سایت به نشانی اینترنتی www,۱۰۰-we.co ارسال کنند. 
نام شما

آدرس ايميل شما

آژیر قرمز خودکشی

آژیر قرمز خودکشی

14 ماه می‌شود که کرونا در کشور می‌تازد و مردم مجبور به کاهش مراودات، خانه‌نشینی و انزوا ...
این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

آیا می‌دانستید لوازم خانگی می‌توانند یک زندگی «پنهان» داشته باشند و حتی زمانی که دکمه‌ ...
از خاتمی تا ظریف

از خاتمی تا ظریف

پس از نهی آیت‌الله سید‌حسن خمینی برخی رسانه‌های رقیب با طرح این مساله که پروژه انتخاباتی ...