کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

کبنا گزارش می دهد

جاده مرگبار طولیان -دهدشت همچنان بلاتکلیف

17 اسفند 1399 ساعت 17:50

جاده طولیان -دهدشت فاقد علایم راهنمایی رانندگی است و جوانان زیادی را به ویژه در دل شب به کام مرگ کشانده است که بارها در شورای ترافیک، رییس پلیس راه کهگیلویه خطر آن را گوش زد می‌کرد.


وضعیت نامناسب ورودی‌های دهدشت از جمله ورودی دهدشت -طولیان یکی از دردهای  همیشگی مردم بوده است.
به گزارش کبنا از دهدشت، در حالی که این محور، راه ارتباطی دهدشت - سرفاریاب - یاسوج است و مسیر پر ترافیکی است، ولی اصلاح و تعریض جاده آن بیش از ۱۰ سال است بلاتکلیف رها شده است.
همچنین فاقد علایم راهنمایی رانندگی است و جوانان زیادی را به ویژه در دل شب به کام مرگ کشانده است که بارها در شورای ترافیک، رییس پلیس راه کهگیلویه خطر آن را گوش زد می‌کرد.
علی رغم مطالبه گری اهالی روستای طولیان و گلایه انها از وضعیت جاده و خطر تصادف و مرگ و میر عزیزانشان ولی همچنان شاهد روند لاک پشتی این پروژه چون دیگر پروژه‌های شهرستان هستیم.
پیش‌تر نیز دادستان کهگیلویه در شورای اداری با اشاره به  ورودی دهدشت از سمت طولیان تصریح کرد: بعد از پمپ گاز، قسمتی آسفالت شده اما جلوی آن تلی از خاک قرار دادند که باعث تصادف هم می‌شود.
 سعادتیان افزود: جوانان هم پیست موتور سواری آنجا راه اندازی کردند و همین مورد موجب شد یک فوتی هم داشته باشد، راه و شهرسازی فکری به حال آن کند.
به گزارش کبنا از دهدشت، وقوع چندین فقره تصادف منجر به فوت در این جاده به ویژه مرگ دلخراش نوجوان 17 ساله از اهالی روستای طولیان در این جاده، زخم مردم را تازه کرد.
اگر چه منکر خطاهای انسانی و ضعف فرهنگ رانندگی در جامعه نیستیم ولی بخش مهمی از حوادث جاده‌ای به اهمال‌کاری مسؤولان و دستگاه‌های مربوطه خصوصاً اداره‌کل راه و شهرسازی است.
 
 


کد مطلب: 431740

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/431740/جاده-مرگبار-طولیان-دهدشت-همچنان-بلاتکلیف

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir