تاریخ انتشار
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۹
کد مطلب : ۴۳۱۷۱۸
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

لزوم راه انداختن نهضت درختکاری در شهرهای استان/ زيباسازی مبلمان شهری از اولويت‌های شهرداری‌های کهگیلویه و بویراحمد باشد / پیگیر تسهیلات کارخانه بازیافت زباله دشت‌روم هستیم

۱
۰
پیگیر تسهیلات کارخانه بازیافت زباله دشت‌روم هستیم
کبنا ؛معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت افزایش سرانه فضای سبز در استان تاکید کرد و گفت: یکی از ملاک های ارزیابی شهرداران توسعه نهضت درختکاری در مناطق شهری به ویژه در مبادی خروجی و ورودی شهرها است.
به گزارش کبنا، نشست کارگروه مدیریت پسماند استان به ریاست کیامرث حاجی زاده معاون عمرانی استاندار و با حضور اعضای این کارگروه برگزار شد.
 حاجی ‌زاده در این نشست با اشاره به روزهای حساس و سخت بیماری کرونا، گفت: دانشگاه علوم پزشکی نظارت بیشتری داشته باشد و شهرداری‌ ها تا حد امکان این وضع را مدیریت کنند.
وی گفت: سایت دو‌پشته دشت ‌روم یکی از کانون‌‌های خطرآفرین است و اگر به درستی مدیریت نشود وضعیت آن نگران ‌کننده خواهد بود.
حاجی زاده با بیان اینکه دستگاه‌ هایی که در نشست حاضر نیستند برای عدم حضور در جلسه توضیح قانع‌ کننده داشته باشند،خاطرنشان کرد: تسهیلات کارخانه بازیافت زباله دشت‌ روم پیگیری می‌ شود.
معاون عمرانی استاندار تاکید کرد: وضعیت زباله‌ های عفونی و عادی سایت دو پشته ظرف ۲۴ساعت آینده ساماندهی شود.
جاجی زاده در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه بسیاری از زباله‌ گردها ممکن است به طور ناخواسته ناقلان کرونا شوند، تصریح کرد: به منظور ساماندهی زباله گردها و نظارت بر آنها اقدامات لازم انجام شود.
وی با تاکید بر اینکه بخش خصوصی باید فعال و در صحنه باشد، عنوان کرد: بخش خصوصی برای عملیاتی کردن امور باید سرمایه اولیه را داشته باشد و نباید تنها به منابع دولتی وابسته باشد.
نام شما

آدرس ايميل شما

دشتروم
Iran, Islamic Republic of
.کسانی را که بهشت زیبای دوپشته دشتروم فدای دوریال پول کردند.خدا لعنتتون کنه .خدا نیامرزتان .
بدترین دشنام بین‌المللی کدام کلمه است؟

بدترین دشنام بین‌المللی کدام کلمه است؟

همه مردمان عالم، اجماع دارند بر این نکته که فرهنگ اهمیتی حیثیتی و حیاتی برای نوع بشر ...
رییسی، رقیب احمدی‌نژاد؟

رییسی، رقیب احمدی‌نژاد؟

زیباکلام با اشاره به اینکه اصول‌گرایان به دنبال این هستند، که بتوانند نامزد خود را با ...
(تصاویر) ابرخودروهای خیره کننده پلیس دبی

(تصاویر) ابرخودروهای خیره کننده پلیس دبی

مدیر کل بخش حمل و نقل و نجات پلیس دبی گفته که افزایش سوپراسپرت‌های پرقدرت این بخش به ...