کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در کارگروه بانوان و خانواد کهگیلویه مطرح شد

فرماندار کهگیلویه:عمده مشکلات کشور به دلیل نادیده گرفتن زنان در تصمیمات است/ضرورت تخصیص اعتبار به حوزه بانوان

6 اسفند 1399 ساعت 22:45

کارگروه بانوان و خانواده شهرستان کهگیلویه و بخش ها با حضور فرماندار کهگیلویه برگزار شد.


کارگروه بانوان و خانواده شهرستان کهگیلویه و بخش ها با حضور فرماندار کهگیلویه برگزار شد.
در این نشست  مطالبات بانوان در حوزه های مختلف حقوقی،آموزش و پرورش،کارآفرینی،پزشکی،پیشگیری از اسیب های اجتماعی و مهارت اموزی... مطرح و پیشنهاداتی نیز ارایه شد.
نبود فضای تفریحی و ورزشی چون پارک بانوان،دیده نشدن بانوان در تصمیم گیری های سازنده در ادارات از سوی مدیران،عدم تمرکز بر مهارت اموزی بانوان،کارآفرینی و مشاغل خانگی از جمله مواردی بود که در این نشست مطرح شد و از فرماندار کهگیلویه درخواست حمایت همه جانبه داشتند.
فرماندار کهگیلویه نیز در پایان این نشست ضمن جمع بندی مباحث گفت:همه دردها و مشکلاتی که بیان کردید را ما مردان این سرزمین با گوشت و پوست و استخوان خود لمس کرده ایم چرا که یادگار خواهران و مادرمان است.
دارا کریمی نژاد با اشاره به اینکه  در کشورهایی که زنان مدیر،وزیر و... هستند،موفق تر عمل کرده اند،افزود:بیشتر مشکلات کشور و استان ما این است که زنان را در تصمیم گیری های نادیده گرفته ایم.
کریمی نژاد خطاب به امور بانوان فرمانداری عنوان کرد:با تشکیل کارگروه های تخصصی موضوعات بررسی شود و جلساتی با موضوعات مشخص با حضور خود بانوان تشکیل شود تا موضوعات یک به یک حل شود.
این جامعه شناس مطرح کرد:نباید منتظر مردان باشید که حقوق شما را بدهند ،حق را باید گرفت،شما توانمند هستید کارگروه های تخصصی را تشکیل دهید با امور بانوان فرمانداری در ارتباط باشید  و ما هم از شما به صورت ویژه حمایت می کنیم.
 


کد مطلب: 431295

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/431295/فرماندار-کهگیلویه-عمده-مشکلات-کشور-دلیل-نادیده-گرفتن-زنان-تصمیمات-ضرورت-تخصیص-اعتبار-حوزه-بانوان

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir