کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در خصوص پرونده هفت‌تپه؛

پرونده نیشکر هفت‌تپه در ایستگاه آخر

3 اسفند 1399 ساعت 16:53

یک نماینده مجلس گفت: مدیرعامل نیشکر هفت‌تپه همچون گذشته درحال فشار وارد کردن به قوه قضائیه و نهادهای دیگر است، که چنین موضوعی تازگی ندارد.


یک نماینده مجلس گفت: مدیر عامل نیشکر هفت‌تپه همچون گذشته درحال فشار وارد کردن به قوه قضائیه و نهادهای دیگر است، که چنین موضوعی تازگی ندارد.
به‌گزارش کبنا به نقل از مشرق، احمد نادری درباره آخرین وضعیت پرونده نیشکر هفت‌تپه گفت: پرونده شرکت نیشکر هفت‌تپه در ایستگاه آخر که همان قوه قضائیه بوده قرار گرفته است و قاضی باید رأی خود را در این رابطه صادر کند.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلام‌شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: براساس صحبت‌های شفاهی که در خصوص پرونده هفت‌تپه مطرح شده است، رأی قاضی صادر شده است، اما در انتظار اطلاع‌رسانی آن هستیم.
وی به لابی‌گری‌های مدیرعامل شرکت هفت‌تپه اشاره و اظهار کرد: طبیعتاً مدیرعامل نیشکر هفت‌تپه همچون گذشته در حال فشار وارد کردن به قوه قضائیه و نهادهای دیگر است، البته چنین موضوعی تازگی ندارد؛ چرا که از همان گذشته تا الآن به‌دنبال لابی‌گری بوده است که در زمان حاضر نیز می‌خواهد تلاش خود را انجام دهد تا مانع خلع ید شود، اما دستگاه قضایی و شأن آیت الله رئیسی اجلّ از این صحبت‌هاست که بخواهد تحت تأثیر چنین اقداماتی قرار بگیرد.
این نماینده مردم در مجلس اضافه کرد: مطمئن هستم رأی دادگاه پرونده شرکت هفت‌تپه مطلوب و رأیی خواهد بود که به عدالت نزدیک است.


کد مطلب: 431132

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/431132/پرونده-نیشکر-هفت-تپه-ایستگاه-آخر

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir