_BLOCK}']['prms'][2] = 17; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_modified'] = '1397-10-24 11:05:26'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child_voice'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['cache_html'] = '0'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['func'] = 'Get_Doc_Rate_Box'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['cache_html'] = '0'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['func'] = 'Get_Doc_Feedback_Form'; ?> کبنانیوز - کرونا جان یک کهگیلویه و بویراحمدی دیگر را گرفت - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

آخرین وضعیت مبتلایان به ویروس کرونا در استان؛

کرونا جان یک کهگیلویه و بویراحمدی دیگر را گرفت

2 اسفند 1399 ساعت 18:22

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کووید 19 در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: طی 24 ساعت گذشته متاسفانه يك هم استانی جان خود را از دست داد.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کووید 19 در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: طی 24 ساعت گذشته متاسفانه يك هم استانی جان خود را از دست داد.
به گزارش کبنانیوز از یاسوج، پرویز یزدانپناه روز شنبه (2 اسفندماه) در این خصوص گفت: هم اکنون 148 بیمار در بیمارستان های معین کرونای استان بستری بوده که از این تعداد 39 نفر مبتلای قطعی و 14 نفر در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند.
وی اضافه کرد: تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون 24481 مورد گزارش شده است.
وی اضافه کرد: از 535 جواب نمونه دریافت شده از آزمایشگاه سلولی مولکولی یاسوج، حدود 13 درصد موارد مثبت بودند و بیشترین موارد مثبت در  شهرستانهاي گچساران، كهگيلويه و بویراحمد مي باشند.
    
یزدان پناه بیان کرد: بی احتیاطی و سهل انگاری در رعایت پروتکل های بهداشتی منجر به وضعیت هشدار دهنده و قرمز استان می شود.
وی خاطرنشان کرد: متاسفانه افزایش تردد و تجمع در برخی صنوف، ادارات و بانک ها نگران کننده بوده و نیاز به مراقبت و احتیاط بیشتری دارد.
 


کد مطلب: 431080

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/431080/کرونا-جان-یک-کهگیلویه-بویراحمدی-دیگر-گرفت

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir