تاریخ انتشار
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۹
کد مطلب : ۴۳۱۰۷۷
آیت الله رئیسی در جلسه قضات و کارکنان دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد؛

رئیس دستگاه قضا: جهش تولید با عمل محقق می‌شود با حرف ایجاد نمی‌شود / این استان خیلی دارایی‌ها دارد

۰
رئیس دستگاه قضا: جهش تولید با عمل محقق می‌شود با حرف ایجاد نمی‌شود / این استان خیلی دارایی‌ها دارد
کبنا ؛جلسه قضات و کارکنان دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه برگزار شد.
به گزارش کبنا، عصر امروز (یکشنبه 2 اسفند ماه 99) جلسه قضات و کارکنان دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه برگزار شد.
آیت‌الله رئیسی گفت: به من گفته شده تعداد نفراتی که به همکاران ما مراجعه کردند بسیار بالا بوده است خواهشی دارم، مواردی که از طرف همکارانم به شما ارجاع داده شده با حساسیت دنبال کنید چون مردم به این سفر امید دارند.
 آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در نشست قضات و کارکنان دادگستری کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: اگر فردی دارای مسئولیت خطیر قضا یا مرتبط قرار گرفت نیازمند ظرفیت بسیاری جدی است و شاخصه کار انبیا گونه داشتن صبر است.
 رئیس دستگاه قضا بیان کرد: رسیدگی به دعاوی مردم نیاز به ظرفیت دارد کسی که به عنوان قاضی نشسته تا دعوایی را حل کند باید ظرفیت و صبر بالایی داشته باشد تا بتواند آن دعوا را حل و فصل کند.
وی گفت: حفظ حقوق عامه بسیار مهم است در این استان منابع طبیعی و ذخایر بسیار داریم حفظ آن برای همه ضرورت دارد حفظ منابع طبیعی و محیط زیست بسیار مهم است‌.
رئیس قوه قضاییه ادامه داد: در موضوع برخی واگذاری‌ها کارخانه قند را دیدیم که تاسف آور است و همچنین موضوع کارخانه آرد و پتروشیمی؛ بارها گفتم  که مسئله واگذاری به بخش خصوصی را یک ضرورت می‌دانیم اما  شرط دارد که بخش خصوصی را بتوانند نظارت کنند نه اینکه کارخانه با این کار تعطیل شود لذا اصل خصوصی سازی قبل از هر چیز مورد تاکید است.
وی در خصوص کارخانه قند یاسوج گفت: بانک تجارت پول دارد باید برای ادامه کار پول بگذارد تا این کارخانه در استان بدرخشد.
رئیسی گفت: حمایت از تولید وظیفه همه است جهش تولید با عمل محقق می‌شود با حرف ایجاد نمی‌شود جهش تولید حکمت‌های زیادی دارد لذا هر چه تولید افزایش یابد موجب ایجاد قدرت در کشور می‌شود.
این استان خیلی دارایی‌ها دارد اینکه برخی فعلیت پیدا نکرده باید به روش‌های مدیریتی نگاه کرد همچنین مردم این استان مردم خوبی هستند باید به آنها با کرامت سخن گفت.
وی در خصوص مختومه شدن ۹۲ درصد پرونده‌های معوقه از مجموعه دادگستری تقدیر کرد.
رئیسی با تقدیر از معاونین خود گفت: به من گفته شده تعداد نفراتی که به همکاران ما مراجعه کردند بسیار بالا بوده است خواهشی دارم، مواردی که از طرف همکارانم به شما ارجاع داده شده با حساسیت دنبال کنید چون مردم به این سفر امید دارند نمی‌گویم ناحق انجام شود اما نامه‌ها و درخواست‌های مردم را با حساسیت بخوانید و دنبال کنید.
نام شما

آدرس ايميل شما

آلام مردم سی‌سخت

آلام مردم سی‌سخت

در روزهایی که مشکلات معیشتی و معضل کرونا دست به گریبان اکثر مردم کشور است، یک زلزله نسبتاً ...
علی دایی تکلیفش را با صداوسیما روشن کرد

علی دایی تکلیفش را با صداوسیما روشن کرد

بازی یادبودی که دو روز پیش برای زنده‌نگه‌داشتن یاد و خاطره مهرداد میناوند و علی انصاریان ...
خیز اصولگرایان برای صندلی شهردار

خیز اصولگرایان برای صندلی شهردار

شاید کمتر کسی در کشور وجود داشته باشد که در همه حوزه‌ها کار کرده است. اینکه کسی بگوید ...