تاریخ انتشار
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۴
کد مطلب : ۴۳۱۰۵۵
سفر آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه به یاسوج؛

آیت‌الله رئیسی در جمع نخبگان کهگیلویه و بویراحمد: فرزندان این استان در سطح کشور حرف برای گفتن دارند

۷
۰
آیت‌الله رئیسی در جمع نخبگان کهگیلویه و بویراحمد: فرزندان این استان در سطح کشور حرف برای گفتن دارند
کبنا ؛نشست نخبگان و اقشار مختلف مردم استان کهگیلویه و بویراحمد با آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه در سالن جلسات سپاه فتح این استان برگزار شد.
به گزارش کبنا، در این نشست که صبح امروز ( شنبه 2 اسفند ماه 99) برگزار شد، حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد، رئیس کل دادگستری استان، ستار هدایت‌خواه نماینده اسبق بویراحمد و دنا، حجت الاسلام بزرگواری نماینده اسبق کهگیلویه بزرگ، روحانیون، ائمه جمعه و  جمعی زیادی از مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند.
آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه در این نشست، اظهار داشت: کاری که در خصوص واکسن کرونا انجام شد از یک موشک در بخش نظامی اثرش برای امیدوار کردن مردم کمتر نیست شاید بیشتر باشد.
 رئیسی افزود: این ظرفیتی که در استان وجود دارد به برکت علما و نخبگان و نتیجه در کارنامه قریب به ۲ هزار شهید است که این نشان از خودسازی و ظرفیتی که خداوند به جوان‌های استان داده است این ظرفیت در پرتوی دین و جوانان دینی ایجاد شده است.
   
 رئیس دستگاه قضا بیان کرد: همه این سرمایه‌های عظیم مادی و نیروی متراکم جوان نخبه که آماده کار و فعالیت و تولید و تلاش است برای مسؤولان مسؤولین آفرین است هر چه از خصوصیات این استان تعریف کنیم همه مسئولیت ایجاد می‌کند آنچه می‌تواند گره از مشکل استان باز کند اشتغال را ایجاد و گره از مشکل مردم باز کند آن یک تلاش و مدیریت جهادی می‌خواهد که می‌تواند گره گشا باشد.
 وی با بیان این‌که دشمن دنبال یاس و ناامیدی است گفت: دشمن در سایر صنایع مانند صنایع هسته‌ای، دفاعی بیشتر مانع ایجاد می‌کند یا سایر حوزه‌ها مشخصاً در صنایع دفاعی مانع ایجاد می‌کند در حالی که روزانه ما در این حوزه پیشرفت می‌کنیم و در حوزه هسته‌ای هم کشور برتری هستیم.
 آیت‌الله رئیسی با بیان این که رهبری فرمودند باید تحریم‌ها برداشته و ما راستی‌آزمایی کنیم، گفت: آن طرف بدانند مردم ایران نسبت به مواضع خود جاذم هستند، امروز آنها محتاج هستند لذا آنچه برای نخبگان و صاحب منصبان مهم است این است که باید تلاش مضاعف انجام گیرد در گام اول موفقیت زیادی ایجاد شده در گام دوم تجربه‌ها باید چراغ راه باشد تا به اهداف نظام اسلامی حرکتی در خور و شایسته داشته باشیم.
 وی افزود: استان‌ها نباید خیلی منتظر پایتخت بود در استان کهگیلویه و بویراحمد نخبگان زیادی داریم که می‌توانند منشأ خیر باشند کارخانجات که تعطیل شدند باید راه‌اندازی شود. 
    
رئیس دستگاه قضا تصریح کرد: قبل از اینکه بیایم اینجا رفتیم کارخانه به نظر من به ناحق و ناروا کارخانه تعطیل شده اشتغال آن روز ۳۰۰ نفر بود می‌توانست تعداد و نفرات بیشتری مشغول به کار شود بیش از ۴۰ هکتار زمین در مرکز استان به خود اختصاص داده راه‌اندازی کارخانه می‌تواند اشتغال و تولید خوبی ایجاد کند. 
وی گفت: فرزندان این استان در سطح کشور حرف برای گفتن دارند در رابطه با تخلفات و مفاسد اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی باید برخورد شود این آخرین راهکار است اولین راهکار ایجاد ساز و کار است که جرم تولید نشود باید کاری کرد که شاهد کاهش ناهنجاری و آسیب‌های اجتماعی باشیم که تبدیل به جرم و دادگاه و مسائل کیفی نشود.
 آیت‌الله رئیسی افزود: نخبگان باید تلاش کنند آسیب‌های اجتماعی و اقتصادی کاهش یابد عدالت اجتماعی و اقتصادی می‌تواند آسیب‌های اجتماعی و اقتصادی را کاهش دهد آنچه در جامعه از فساد و تبعیض می‌کنیم محصول دور شدن از عدالت هستیم.
 آیت‌الله رئیسی عنوان کرد: رهبری فرمودند باید فقر، فساد و تبعیض ریشه کن شود که همه زیبنده نظام اسلامی نیست و مبارزه با این موارد سر لوحه قرار گیرد و که با ایجاد عدالت می‌شود فساد را ریشه‌کن کرد. 
وی با بیان این‌که خارج شدن هر چیزی از اعتدال یعنی تبعیض گفت: در گام دوم انقلاب به اجرای عدالت اشاره شده و آنچه رهبری در مورد حضرت امام فرمودند اجرای عدالت است گام‌هایی خوبی برداشته شده برای اجرای عدالت اما کافی نبوده است و هر کسی به عنوان حاکمیت در جامعه اسلامی خدمت می‌کند باید برای تحقق عدالت تلاش کند که این کار موجب اعتماد مردم و افزایش سرمایه اجتماعی می‌شود و مشارکت مردم تضمین می‌شود و موجب امیدواری آنها می‌شود.
    
 رئیسی افزود: آنچه باید دنبال کرد سازمان اداری باید کارآمد شود و هر چه کارآمدتر شود اجرای عدالت در میدان بیشتر می‌شود و مردم بیشتر امیدوار و دشمن دچار یاس و ناامیدی می‌شود آنچه دشمن را ناامید می‌کند اقتدار در حوزه دفاعی و افزون شدن تولید است.
 وی افزود: کاری که در خصوص واکسن انجام شد از یک موشک در بخش نظامی اثرش برای امیدوار کردن مردم کمتر نیست شاید بیشتر باشد.
 رئیسی تصریح کرد: در حوزه قضایی خستگی ناپذیر کار را دنبال کنند تا به نتیجه برسند، لذا به نخبگان می‌گویم با یک دنیا امید، امید به رهبری کار را دنبال کرد آینده برای ملت ایران بزرگ و روشن است.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
محاکمه تاجگردون و رسیدگی به پرونده هاشون و تعیین ایشون خواست عمومی از جناب ريیسی هست.
باوی
Iran, Islamic Republic of
بیدار شو کوچولو
اسم دکتر تاجگردوم رو نیار هزاران بار حیف میشه
Iran, Islamic Republic of
هر چند میدونم کبنا کامنت رو کار نمیکنه ولی کجاست نماینده رای دهنده من ک کلا نامید شدم
دوستدار آیت اله رئیسی(ا.بیات)
Iran, Islamic Republic of
حضرت آیت الله رئیسی با عرض سلام ، اینجانب یک شهروند عادی، ضمن اینکه دوستدار شما هستم و قطعا به شما رای خواهم داد همچون دور گذشته ؛ولی کدام فرزند این استان در کشور حرف برای گفتن دارند؟ فرزندان این استان حضرت آیت اله ملک حسینی هستند که مورد بی مهری قرار گرفتند جناب تاجگردون هستند که به راحتی از اوج به پایین ترین نقطه کشیده شدند ، جناب آقای دکتر هدایت خواه هستند که به تهران دعوت شدن و اونجا به راحتی از لیست اصولگرا حذف شدن و از سیاست کلی کشور خارج شدن، جناب آقای سردار شهابی فر هستند که لیاقت فرماندهی نیروهای مسلح یک کشور رو دارند ولی متاسفانه فقط هنگام گلوله خوردن یا خمپاره خوردن در شبکه ی سراسری تصاویرش رو می بینیم. پروفسور ملک حسینی و پروفسور نیک اقبال هستن که گمنام در کشور واقع شدند و خیلی های دیگر به همین طریق ... هیچ فرزندی از این استان در سطح کشور حرف برا گفتن ندارند؛ در صورتی که ولله قسم استعدادها شایستگی ها شجاعت و صداقتی که بسیاری از بچه های انقلابی این استان دارند بدون شک در کمتر استانی وجود دارد .و در همه ی صحنه های انقلاب هم این استان همیشه اول بوده.
همشهری
Iran, Islamic Republic of
با سلام
جای بسی تعجب و تاسف است اگر این جمع کوچک نخبگان استان باشند
اینا که فقط اصولگرایان در واقع بی اصول هستند
اگه راست می گویید حداقل از همه افکار و سلیقه ها دعوت می کردید
اینا همفکران خودشونو هم قبول ندارند
اقای رئیسی سید محترمی هستند و فکر کنم از جو استان خبر ندارند
باور کنید بخاطر این اقایان هم که باشه مردم..
همشهری
Iran, Islamic Republic of
روزی که به لطف یاران هدایت خواه وسیدقدرت تاجگردون وملک حسینی حذف شدن فاتحه استان خوانده
Iran, Islamic Republic of
خدا وکیلی اینها کجاشون نخبه هست . حداقل یکبار تعریف نخبه را بخوانید
زلزله سی‌سخت و پهنه گسله کازرون

زلزله سی‌سخت و پهنه گسله کازرون

زلزله در زمانی رخ داده است که دمای هوا در شهر سی‌سخت در شب به حدود هفت درجه زیر صفر و ...
انجماد معاملات در بورس نامتقارن

انجماد معاملات در بورس نامتقارن

بورس‌بازان برای هفتمین روز کاری با دامنه نوسان نامتقارن دست‌وپنجه نرم کردند. جدالی که ...
اندوه دنا، قلب‌مان را زخمی کرد

اندوه دنا، قلب‌مان را زخمی کرد

26 سالی از عمر پایگاه کوهستانی «دراک» در استان فارس می‌گذرد. پایگاهی که روزانه علاوه ...