کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

گفت وگوی دکتر روحانی با استاندار کهگیلویه و بویراحمد؛

رئیس جمهور وضعیت امدادرسانی به زلزله‌زدگان سی‌سختی را پیگیری کرد

1 اسفند 1399 ساعت 14:04

رئیس جمهور روز جمعه در تماس تلفنی با استاندار کهگیلویه و بویر احمد، ضمن پیگیری وضعیت امداد رسانی به زلزله زدگان این استان از آخرین اقدامات انجام شده در این زمینه اطلاع یافت.


رئیس جمهور روز جمعه در تماس تلفنی با استاندار کهگیلویه و بویر احمد، ضمن پیگیری وضعیت امدادرسانی به زلزله‌زدگان این استان از آخرین اقدامات انجام شده در این زمینه اطلاع یافت.
به گزارش کبنا، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در این گفت و گوی تلفنی بر استفاده از همه ظرفیت های استان با استفاده از کمک همه دستگاه های ذیربط برای حل مشکلات مردم منطقه زلزله زده و لزوم اسکان موقت سریع کسانی که منازل مسکونی آنان دچار مشکل شده است تاکید کرد.
رئیس جمهور با ابراز خرسندی از اینکه زلزله در این استان هیج تلفات جانی به همراه نداشته است، تصریح کرد: با توجه به فصل سرما، سرعت در امداد رسانی و حل مشکلات مردم زلزله زده از اهمیت بالایی برخوردار است.
بلافاصله پس از وقوع زلزله در استان کهگیلویه و بویر احمد، رئیس دفتر رئیس جمهور در تماس با استاندار این استان دستورات رئیس جمهور برای امدارسانی و انجام اقدامات لازم برای حل مشکلات ناشی از آن را به مقام های استان ابلاغ کرد.
به دنبال ابلاغ دستورات رئیس جمهور برای امداد رسانی سریع به زلزله زدگان، رئیس جمعیت هلال احمر و رئیس سازمان مدیریت بحران با حضور در منطقه نظارت دقیق بر روند امدادرسانی و حل مشکلات را آغاز کردند.
وزیر راه و ترابری نیز به نمایندگی از سوی رئیس جمهور امروز با سفر به استان برای بررسی شرایط مناطق زلزله زده، رسیدگی به وضعیت زلزله زدگان و روند امداد رسانی اقدام کرده است.


کد مطلب: 430999

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/430999/رئیس-جمهور-وضعیت-امدادرسانی-زلزله-زدگان-سی-سختی-پیگیری

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir