کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

امام جمعه چرام مطرح کرد

جاده چرام به باشت جاده مرگ

3 بهمن 1399 ساعت 16:20

امام جمعه چرام گفت: سال‌هاست که جاده یک کیلومتری ورودی شهر چرام از سمت باشت و گچساران، تلفات انسانی می‌گیرد وجاده مرگ شهرستان شده است.


امام جمعه چرام گفت: سال‌هاست که جاده یک کیلومتری ورودی شهر چرام از سمت باشت و گچساران، تلفات انسانی می‌گیرد وجاده مرگ شهرستان شده است.
به گزارش کبنا، حجت الاسلام سید نورالله افشار ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفتهبا اشاره به وضعیت نامطلوب جاده‌های چرام اظهار کرد: سال‌هاست که جاده یک کیلومتری ورودی شهر چرام از سمت باشت و گچساران، تلفات انسانی می‌گیرد وجاده مرگ شهرستان شده است، جاده‌های مناسب، بستر توسعه اقتصادی را برای یک شهرستان فراهم می‌کند و باعث رفع محرومیت خواهد شد که این مهم باید در دستور متولیان امر جهت خدمت به همشهریان قرار گیرد.
امام جمعه چرام گفت: در بحث تصادفات، بخشی از تصادفات محصول سرعت زیاد و سبقت‌های غیر اصولی است که همه شهروندان باید نهایت همکاری را با دستورات پلیس راه داشته باشیم تا خانواده و پدر و مادری داغدار داغ عزیزی نشوند.
   
وی افزود: کاش جاده مرگ شهرستان، که حدود هفت سال قبل شروع شد و یکی از فرزندان این شهرستان پیمانکار آن بود، متولیان مربوطه با او همکاری می‌کردند و منابع مالی در اختیارش قرار می‌گرفت تا تکمیل می‌شد، و شاهد حوادث تلخ نباشیم، بعد از حادثه اخیر منجر به فوت یک جوان، دغدغه شهروندان را خدمت فرماندار محترم منتقل کردم و با پیگیری وی، معاونت محترم عمرانی استاندار، بازدیدی از جاده یک کیلومتری مرگ داشتند و طبق قول فرماندار محترم، با اختصاص یک و نیم میلیارد تومان از پروژه غیر شهرستانی به این جاده، قرار است تا دو ماه آینده این جاده تکمیل و به بهربرداری برسد.
حجت الاسلام افشار ابراز کرد: قرار بود با بیان دیگری امروز این مطالبه مردم در خطبه‌ها بیان شود اما بر اساس اخلاق اسلامی که باید همه‌ی ما این موضوع را اصل اساسی در مطالبه گری بدانیم تا این دو هفته صبر می‌کنم، امیدوارم که کار جاده در اسرع وقت شروع شده و شاهد شروع به کار این پروژه و پایان آن در موعد مقرر باشیم.


 


کد مطلب: 429952

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/429952/جاده-چرام-باشت-مرگ

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir