تاریخ انتشار
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۹
کد مطلب : ۴۲۹۸۴۹
خبرهای پلیسی کهگیلویه و بویراحمد:

کشف 16 کیلو تریاک از منزل شخصی تا پیدا شدن «بیت کوین» در روستاهای بویراحمد

۰
کشف 16 کیلو تریاک از منزل شخصی تا پیدا شدن «بیت کوین» در روستاهای بویراحمد
کبنا ؛ دستگیری سارقان حرفه‌ای اماکن خصوصی، کشف 16 کیلو تریاک، برخورد خودروی پژو 405 با عابر پیاده، کشف خودروی مسروقه و دستگیری سارق با ۱۲ فقره سرقت در گچساران از جمله خبرهای پلیسی کهگیلویه و بویراحمد است.
 به گزارش کبنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد از دستگیری ۲ نفر سارق حرفه‌ای اماکن خصوصی با اعتراف به ۲۵ فقره سرقت در شهرستان بویراحمد خبر داد.
سرهنگ علی کرم بازیان در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع چند فقره سرقت منازل در سطح شهرستان بویراحمد موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران کلانتری ۱۴ ولایت این فرماندهی قرار گرفت.
 وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی، با انجام تحقیقات پلیسی گسترده ۲ نفر ستر را شناسایی و دستگیر کردند.
 بازیان تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های اولیه به ۲۵ فقره سرقت اماکن خصوصی و یک دستگاه دوچرخه در سطح شهرستان بویراحمد اعتراف کردند.
 فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد با اشاره به اینکه متهمان متعهد شدند اموال مسروقه را به مالباختگان تحویل نمایند، خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

 کشف بیش از ۱۶ کیلو تریاک در کهگیلویه و بویراحمد
 رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف ۱۶ کیلو و ۹۱۲ گرم تریاک از منزل شخصی در شهرستان بویراحمد خبر داد.
 سرهنگ ایرج بختیاری در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر تهیه و توزیع موارد مخدر در یکی از روستاهای شهرستان بویراحمد موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان قرار گرفت.
 وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در بازرسی از منزل متهم ۱۶ کیلو و ۹۱۲ گرم تریاک کشف و ضبط کردند.
 رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خاطرنشان کرد: در این رابطه ۲ نفر دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.
کشف ۷۵ کیلو تریاک در محور شیراز - یاسوج
 فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد از کشف ۷۵ کیلو تریاک از یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ در محور شیراز - یاسوج خبر داد.
سرهنگ علی کرم بازیان در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران پاسگاه انتظامی تنگ سرخ حین اجرای تور ایست و بازرسی پایش خودروهای عبوری محور شیراز - یاسوج به یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.
 وی افزود: راننده و سرنشین خودرو با استفاده از تاریکی شب از محل متواری که مأموران در بازرسی از این خودرو ۷۵ کیلو گرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در آن جاسازی شده بود کشف و ضبط کردند.
 فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری متهمان در دستور کار پلیس قرار دارد خاطرنشان کرد: خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.
   
 برخورد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ با عابر پیاده حادثه ساز شد
 فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه گفت: در اثر برخورد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ با عابر پیاده در جاده کلات - دهدشت عابر پیاده جانش را از دست داد.
 سرهنگ جهان دیماز فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برخورد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ با عابر پیاده در جاده کلات (قلعه دختر) - دهدشت، بلافاصله مأموران پلیس راه و گشت انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.
 وی افزود: در بررسی مأموران مشخص شد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در جاده کلات (قلعه دختر) - دهدشت، با یک نفر خانم به صورت عابر پیاده برخورد کرده و آن را به شدت مجروح که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شده است.
 فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه متاسفانه فرد مصدوم بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است از رانندگان خواست، با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی کنند و از عجله و شتاب در رانندگی اکیداً خودداری کنند.
کشف ۱۹ دستگاه بیت کوین در یاسوج
 فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد از کشف ۱۹ دستگاه بیت کوین (ماینر) قاچاق در این شهرستان خبر داد.
 سرهنگ علی کرم بازیان در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر استفاده غیر مجاز از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال قاچاق در یکی از روستاهای شهرستان بویراحمد موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران کلانتری ۱۴ ولایت این فرماندهی قرار گرفت.
 وی افزود: مأموران پس از هماهنگی با مرجع قضائی و با تعامل با نماینده حقوقی اداره برق به محل اعزام و در بازرسی از محل ۱۹ دستگاه بیت کوین و ۳ دستگاه باکس سایلنت قاچاق کشف کردند.
 فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد گفت: متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
کشف خودروی مسروقه در یاسوج
 فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد از کشف یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ مسروقه در این شهرستان خبر داد.
 سرهنگ علی کرم بازیان در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران پاسگاه انتظامی دشتروم حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ را به صورت رها شده مشاهده و با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد خودروی مورد نظر در یکی از شهرستان‌های همجوار سرقت شده است.
 فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد خاطرنشان کرد: شهروندان با نصب تجهیزات ایمنی از به سرقت رفتن وسایل نقلیه خود پیشگیری کنند.
 دستگیری سارق با ۱۲ فقره سرقت در گچساران
 فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری یک نفر سارق کابل و سیم برق حین انجام سرقت با اعتراف به ۱۲ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. 
سرهنگ سید محمد موسوی اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان گچساران شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار مأموران کلانتری ۱۱ این فرماندهی قرار گرفت.
 وی افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و با انجام اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی‌های هدفمند در سطح حوزه استحفاظی یک نفر سارق را شناسایی و حین انجام سرقت دستگیر کردند.
 موسوی تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های اولیه به ۱۲ فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان اعتراف و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.
 فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در در پایان از شهروندان خواست: ضمن توجه به هشدارهای انتظامی در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

آتش‌سوزی بخشی از محدوده کنگره آمریکا را مسدود کرد

آتش‌سوزی بخشی از محدوده کنگره آمریکا را مسدود کرد

صفحه توئیتری شبکه خبری بی‌بی‌سی به نقل از پلیس اعلام کرد کنگره آمریکا به دلیل تهدید امنیتی ...
اختلاف 49 میلیونی حقوق این دو نفر

اختلاف 49 میلیونی حقوق این دو نفر

جلسات بررسی حداقل دستمزد کارگران در حالی این روزها برگزار می‌شود که رقم‌ها به نظر می‌آید ...