تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۵
کد مطلب : ۴۲۸۱۴۷
در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر؛

بردهایی که نشانه‌ خوبی برای استقلال نیست/ آبی‌ها به صخره نرسیدند

۲
۰
بردهایی که نشانه‌ خوبی برای استقلال نیست/ آبی‌ها به صخره نرسیدند
کبنا ؛تیم فوتبال استقلال روز سه شنبه و در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر برابر پیکان متوقف شد تا با تک امتیازی که از این بازی به دست می‌آورد ۷ امتیازی شده و در پایان هفته چهارم در جایگاه سوم جدول رده بندی قرار گیرد.
به گزارش کبنا، آبی پوشان در ۴ دیدار خود ۲ بار پیروز از زمین خارج شدند، یک بار شکست خوردند و یک بار هم مقابل حریف متوقف شدند. شاگردان محمود فکری از ۴ بازی ۷ امتیاز به دست آورده‌اند. اما باید دید این ۷ امتیاز چطور و برابر چه تیم‌هایی به دست آمده است.
استقلالی‌ها دو بار پیروز شده‌اند که هر دو پیروزی در ورزشگاه آزادی بوده و تیم‌هایی که مغلوب آبی پوشان شدند در دو رده انتهایی جدول قرار دارند که این نشان می‌دهد پیروزی آنها با اینکه امتیازات با ارزشی داشت، اما از نظر فنی کار چندان بزرگی نبود.ابتدا مس رفسنجان در ورزشگاه آزادی با ۲ گل مغلوب آبی پوشان شد که همین تیم هفته دوم در خانه‌اش مقابل گل گهر با همان نتیجه شکست خورد و تنها امتیازش را در هفته سوم و در مقابله با یک تیم انتهای جدولی دیگر به اسم آلومینیوم کسب کرده است.
ماشین سازی هم تیمی بود که در هفته سوم و در ورزشگاه آزادی با گل استثنایی میلیچ مغلوب آبی پوشان شد که همین تیم در مشهد از تیم نه چندان مدعی شهرخودرو با ۳ گل شکست خورد و در دیدار خانگی‌اش مقابل گل گهر با یک گل مغلوب شد. تنها امتیاز ماشین سازی در یک دیدار خانگی و برابر ذوب آهن بود که از دقیقه اول بازی ۱۰ نفره شد.
آبی پوشان ۲ بار خارج از خانه به میدان رفتند که ابتدا برابر تیم مدعی فولاد با نتیجه ۲ بر یک شکست خوردند و سپس مقابل تیم میانه جدولی پیکان با نتیجه بدون گل متوقف شدند.مهر نوشت: با اینکه عملکرد استقلال از نظر آماری در پایان هفته چهارم قابل قبول است، اما پیروزی خانگی با حداقل نتیجه مقابل تیم‌های انتهای جدولی و توقف و شکست مقابل تیم‌های میان و بالای جدول موید این مطلب است که این امکان وجود دارد آبی‌ها در ادامه لیگ و در مواجه بیشتر با حریفان جدی تر با چالش‌های بزرگ‌تری مواجه شوند.
استقلال هنوز به دیدارهای سخت ترش نرسیده و اگر کادر فنی این تیم نتواند برای رفع مشکلات فنی آبی پوشان تدبیر کند، قطعاً در دیدارهای آینده مشکلات بیشتری گریبان این تیم را خواهد گرفت و امتیازات مهم‌تری را هم از دست خواهد داد.
تیم فوتبال استقلال که در پایان هفته چهارم با ۷ امتیاز در رده سوم قرار دارد، در هفته پنجم این مسابقات میزبان صنعت نفت است که این دیدار از ساعت ۱۶:۱۵ روز دوشنبه ۱۷ آذر در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

https://www.kebnanews.ir/images/docs/files/000428/nf00428147-2.jpg
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
تیم بزرگ مربی بزرگ میخواهد
Iran, Islamic Republic of
تیم بزرگ مربی بزرگ میخواهد
بار تعطیلات بر دوش اقتصاد

بار تعطیلات بر دوش اقتصاد

با شروع ویروس کرونا مسائل متعددی گریبانگیر زندگی روزمره مردم شده، مشکلات اقتصادی و معیشتی ...
«بايا» نيامده پول می‌خواهد!

«بايا» نيامده پول می‌خواهد!

بايا، شبکه فروش کالا و خدمات است، ده‌ها نمونه ديگر آن در کشور درحال فعاليت هستند. اين ...
فقدان پارلمان ( به قلم محسن خرامین )

فقدان پارلمان ( به قلم محسن خرامین )

سال‌هاست کارکرد اصلی مجلس دخالت در برخی انتصابات مدیریتی است که این انتصابات برای نمایندگان ...
فایل های مرتبط