تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۶
کد مطلب : ۴۲۸۰۸۸
عبدالرحیم رحیمی کاندیدای احتمالی انتخابات میاندوره گچساران و باشت در برنامه اینستاگرامی:

رحیمی: من صلاح خودم را دارم، لزومی ندارد به خاطر ساسان تاجگردون کنار بروم / اصلاً من هم می‌شوم عبدالرحیم تاجگردون / آیا بین اصلاح طلبان گچساران اختلاف است؟

۲۰
۱
رحیمی: من صلاح خودم را دارم، لزومی ندارد به خاطر ساسان تاجگردون کنار بروم / اصلاً من هم می‌شوم عبدالرحیم تاجگردون / آیا بین اصلاح طلبان گچساران اختلاف است؟
کبنا ؛عبدالرحیم رحیمی فرماندار اسبق گچساران، فرماندار اسبق بروجرد و به تازگی نیز قصد کاندیداتوری برای انتخابات میاندوره گچساران و باشت دارد.
به گزارش کبنا نیوز، عبدالرحیم رحیمی در یک برنامه‌ اینستاگرامی، ضمن تسلیت شهادت دانشمند هسته‌ای «محسن فخری زاده» و در خصوص شروع فعالیت سیاسی خود، اظهار داشت: من متولد  سال 45 هستم، در سال 78 در انتخابات شورای شهر شرکت کردم، 7 قشقایی در این انتخابات حضور داشتند، لرزبان ها نیز در این انتخابات 108 نفر بودند. در تقابل، آقای بهرام تاجگردون از بین این تعداد 7 نفر را انتخاب کردند، من مدیر مجتمع شهید تاجگردون بودم، ولی به دلیل جوان بودن حاج تاجگردون من را بین 7 نفر نگذاشت. کار سیاسی بنده از این دوره شروع شد، من نفر اول علی البدل در شورای شهر شدم. امیدواریم در شورای آینده چنین مسائلی پیش نیاید و تفاهم و همدلی وجود داشته باشد.
بعد از رد صلاحیت آقای حاج بهرام تاجگردون، در میان دوره‌ای، دست بنده را بالا بردند، 2 روز از تبلیغات رسمی گذشته بود، بنده 20 هزار رأی آوردم و با اختلاف 300 رأی، آقای مرحوم نبی زاده برنده انتخابات شدند.


 

رحیمی در خصوص انتخابات طایفه‌ای و قومیتی در هر دو شهرستان گفت: من برای همه طوایف و قومیت‌ها احترام قائل هستم، اصل بر ایرانی بودن است، و همه جای ایران سرای من است. من افتخار می‌کنم که به همه طایفه‌هایی که وجود دارد نسباً و سبباً وابستگی دارم، باعث افتخار هست؛ طایفه گشین، نارگ موسی، بامیشخی، امیرشیخی و ... . 9 برادر و 9 خواهر دارم که وابستگی‌های ما را زیاد کرده است. خوشحالیم که مردم گچساران بنده را مورد لطف قرار می‌دهند.
نگاهمان را از این حالت دربیاوریم، نگاهمان باید به توسعه و عمران و آبادانی شهر باشد، استعدادها را شناسایی کنیم، از میان استعدادها در هر جایی از ایران مردم گچساران و باشت خوش درخشیدند. سرداران بزرگ سپاه را در استان داریم. 7 هزار پرسنل در نفت و گاز مشغول به کار هستند. من همیشه به توسعه شهرستان توجه داشتم. آقای تاجگردون همیشه اعتبارات خوبی می‌آورد و مدیریت می‌کردیم. گله من به نمایندگان ادوار مختلف این است که در سطح کشور نیرو و منابع انسانی نداریم، اینکه نمایندگان ما مدیران را تغییر می‌دهند و در این مسائل دخالت می‌کنند جالب نیست، در حالی که ما باید چهره‌ها و نخبگان را شناسایی کنیم و بتوانیم در وزارت خانه‌ها، باید بتوانیم نخبگان را به بدنه دولت معرفی کنیم و بکارگیریم. ما وابستگی به طایفه دولیاری، نیمدور، نارگ موسی، و ... همگی فامیل‌های ما هستند.
رحیمی در خصوص استعفای خود از فرمانداری بروجرد، به دوره نمایندگی غلامرضا تاجگردون اشاره کرده و اظهار کرد: در زمان انتخاب اقای تاجگردون خیلی از دوستان اصولگرا نیز حمایت کردند، قطار توسعه به راه افتاد، همچنان که قبلاً هم توسعه وجود داشت. اینکه اقای تاجگردون با رأی بالا وارد مجلس شوند و اعتبارنامه‌شان به آن شکل رد شود، دور از ذهن بود. متاسفانه با رد اعتبارنامه تاجگردون، اعتقاد دارم خود ایشان ضرری نکرده است، هیچکس ضرر نکرد مگر مردم گچساران و باشت. حدود دو سال گچساران نماینده ندارد، کسانی که در رد اعتبارنامه اقای تاجگردون نقش داشتند باید از آنها پرسید چه چیزی عاید مردم گچساران و باشت شد؟
در دوره‌های قبل من تشخیص دادم، وقتی آقای تاجگردون هستند مصلحت این است که ورود نکنم، ولی بعد از رد اعتبارنامه، با ریش سفیدان مشورت کردم، بعد از آقای تاجگردون، اگر مردم تشخیص بدهند، من این توان را در خودم می‌بینم.
استاندار لرستان از استعفای بنده ناراضی بودند و من با موفقیت کارم را پیش بردم. هر دو سال به عنوان فرماندار برتر در استان لرستان بودم، تنها کسی که در گچساران درس خواند، بعد از تحصیلات دوباره برگشت به گچساران، و تا سال 97 در گچساران بود بنده بودم. افتخارم این است.
بنده می‌توانم خانه به خانه بگردم، ولی قانون این است که نباید تبلیغات زودرس داشته باشیم، از طرفی وضعیت کرونایی قرمز است، چه تضمینی هست که افرادی که خانه به خانه می‌گردند ناقل به کرونا نباشند! لذا من به دلیل احترام به قانون تاکنون رعایت کردم، و شعور سیاسی مردم نیز بالاتر رفته، خانه گردی و قسم حضرت عباس برای رأی خواستن درست نیست!
چطور رهبر انقلاب مراسماتشان را بصورت ویدئویی و از راه دور برگزار می‌کنند، بنابراین بنده هم تابع قانون هستم. اگر از فیلتر شورای نگهبان رد شدیمان شاالله در موعد مقرر تبلیغات انتخاباتی را صورت خواهیم داد.
رحیمی در خصوص تعدد کاندیداهای اصلاح طلب در گچساران و باشت و حضور ساسان تاجگردون اظهار کرد: من از کسی نشنیدم که حاج غلام گفته باشد که از کسی حمایت می‌کند، آقای مهندس ساسان تاجگردون خودشان گفتند که به تشخیص خودشان وارد شده‌اند، مشخص نیست که حاج غلام بخواهد دخالت بکند یا حمایتی بکند. آقای تاجگردون وجود حقیقی دارند، و من هم صلاح خودم را دارم، زمانی که حاج غلام نماینده بودند، من تشخیصم این بود که حاج غلام برای گچساران محروم مثبت‌تر است و راه را بهتر بلد است.
الان که حاج غلام نیستند، بحث جدایی است، بنده با معیارهای خودم، چه از نظر حمایت‌های طایفه‌ای و چه از نظر سوابق کاری، احساسم این است که نماینده باید منطقه را بطور کامل بشناسد، کار اجرایی بالایی داشته باشد، وجب به وجب منطقه را بشناسد. آقای تاجگردون فامیل نزدیک بنده است، دوست صمیمی من در جنگ و در دوره‌های مختلف بوده است، ما در کنار هم بوده‌ایم، ولی مردم هستند که تصمیم می‌گیرند. اگر مردم فکر کنند که ساسان تاجگردون بهتر است رأی می‌دهند. نباید به کسی توهین شود.
رحیمی گفت: در فرماندار گچساران و بروجرد و دیگر مسئولیت‌ها کارم را به بهترین نحو انجام دادم. بحث آقای ساسان تاجگردون جداست، و لزومی ندارد که من بخاطر ایشان کنار بروم. اصلاً من هم می‌شوم عبدالرحیم تاجگردون.
گاهی در محافل بحث می‌شود که مجلس، مجلس اصولگرا است و کارساز نیست، به نظر بنده این توهین به نظام است. در مجلس باید دو کار انجام دهیم، به دنبال مشکلات شهرستان‌های گچساران و باشت رفت، نماینده فی مابین دولت و مردم باید برای آوردن اعتبارات تلاش کند، ربطی به اصولگرا و اصلاح طلب ندارد. خوشبختانه در مجلس خبری از این حرف‌های سیاسی نیست. چند سال است مقام معظم رهبری دارند بر مسائل اقتصادی تاکید می‌کنند، هر کسی که بتواند با وزرا مشکلات را در میان بگذارد و حل کند. بارها در مجلس حضور پیدا کردم و تجاربی را بدست آوردم، اگر توفیقی بود و منتخب مردم شدیم، این توانایی را در خودم می‌بینم که بتوانم تلاش کنم و جلسات برگزار کنیم، نمایندگان ادوار گذشته و دیگران می‌توانند دست به دست هم بدهند و کمک کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
هر کسی در حیطه دانش خود.شما در حد یه فرهنگی بازنشسته و بس
دولياري
Iran, Islamic Republic of
جناب رحيمي شما وقتي فرماندار گچساران بوديد اومدم پيشتون و حتي صندلي تون رو برنگردوني و با بدترين شكل ممكن صحبت كرديد. شما حتي لايق فرمانداري گچساران نبوديد. شما حتي در بين هم ايلي خودتان يني ايل دولتياري ٢٠ راي نداريد حضرت آقا
Iran, Islamic Republic of
جمع کن بابا با این حرفات.شک ندارم این مصاحبه دیالوگش هم از خودت نیست جناب عبدالرحیم تاجگردون
باوی
Iran, Islamic Republic of
درود بر حاج رحیمی
Iran, Islamic Republic of
وقتی حاضری از فامیلی ات ‌ک سند هویتی ته بگذری و تغییرش بی به تاجگردون، فردا صباحی وت بعید نی که منافع شهر و استان هم همیکاره باهاش نکنی!!!😉😉
Iran, Islamic Republic of
درود برغیرتت جناب حاج رحیمی واقعا نمونه آزادگی حر هستی
بویر احمد
Iran, Islamic Republic of
اقای رحیمی از اشنایان نزدیک میباشد اما اگر تایید شود رای نخواهد اورد چون ارتباطات مردمی او خیلی ضعیف است .
همشهری
Iran, Islamic Republic of
بد نیستی ولی فایده نداره
Iran, Islamic Republic of
گچساران
فرهنگی
Iran, Islamic Republic of
احسنت فرد با غیرت . تو شرایط فعلی باید یه نماینده با جرات به مجلس بره . ساسان فقط روزی که انتخابات میومد به برادرش رای میداد و میرفت . اصلا حوزه گچساران و باشت رو بلد نیست
Iran, Islamic Republic of
جناب حاج رحیمی عزیز ..خانواده تاج دیگه خواب مجلس رانمی بینند
عبدالرحیم....
Iran, Islamic Republic of
پس اگه اشکال نداره ما تو برگه رای مینویسیم عبدالرحیم تاجگردون
شما که با این قضیه مشکلی ندارید؟؟
از طایفه دولتیاری
Iran, Islamic Republic of
با سلام خدمت عموی خودم حاج رحیمی، عمو تند نرو ، بیست هزار رای حاج بهرام به شما برگشت ، آنهم سر غیرت به شما رای دادن. چه کسی راه رفتن و فرماندار شدن و الفبای سیاست را به شما یاد داد ، معلم و مربی شما کی بود؟ سفارش تاجگردون به وزیر کشور باعث شد ارزشیابی فرمانداران شما نمره خوبی بگیری . یادت رفته با مامور حراست فرودگاه ، با تکنسین دستگاه سی تی اسکن بیمارستان شهید رجایی چه برخوردی کردی با خانواده های دیل چگونه برخورد کردی؟ عمو ، جان خودت اگر از من می شنوی احترام خاصی خانواده تاجگردون برات قائل هستند ، بگذار پابرجا باشه. آقای تاجگردون خواهر زاده ایل دولتیاری و شما هم دایی ایشان هستی ، به خرزات بی احترامی نکن . حالا که می خواهی وارد بشی رشته تحصیلی هر کسی به جایی بدرد می خورد . خواهشاً در بیان کلمات دقت کن . اشکالی ندارد شرکت می خواهی بکنی و لی نمک نشناسی نکن . چون به ما می گویند دولتیاری مردمانی شجاع هستند. نمی خواهم بشنوم خداوندا هرچه که خیره انجام بگیره ، هر چه که بنفع مردم و اسلام هست به وقوع بپیونده. آمین
Iran, Islamic Republic of
آقا دولتیاری شجاع هستند/ باوی بی صاحب شد
منطقی
Iran, Islamic Republic of
بهترین گزینه حاج رحیمی است.
مدیریت اش را واقعا نشان داده.هم کاردان است هم با جرات.
روزبه
Iran, Islamic Republic of
ماشاا.. به حاج رحیمی ..نترس شدی تو رو وایسادی!!
باوی
Iran, Islamic Republic of
درود بر عبدالرحیم تاجگردون ،
ملی تمی
Iran, Islamic Republic of
درود بر عبدالرحیم تاجگردون. همین که فامیلیت تاجگردون باشه رای میاری.
گوهرگان
United States
تاجگردون خودش داغون و تمام نیروهای قدیمیش ازش ناراحتن بخاطر اینکه ۸سال پشت کرد ب همه اونا کار عمرانی کرد ولی چپ گرای نداشت و چپ ها رو نابود کرد
من از روزی یاد دارم یبار ب راستها رای ندادیم حتی ب این اقای رحیمیم رای دادیم ولی دوران و ناراحتیها زیاد ک ۸سال بیشتر شدن
بنظرم بعنوان عضو کوچکی از طایفه گوهرگان دیگ ن اقای تاجگردون ن رحیمی ن حسینی
خستمون کردین دیگ اقای حسینی ۴سال اختلاف راه انداخت
اقای تاجگردون ۸سال کار عمرانی کرد ولی چپها رو ندید
اقای رحیمی شما یا حاج ساسان باز هم بیاید روییه ۸سال پیش ادامه میدید داخل ۸سال یبار درد چپ ها رو نفهمیدید هر کس یبار اومد بهتون رای داد شد عزیز این بار ما بهتون رای نمیدیم و شاید عزیز شدیم
بزارین آدم جوید بیاد
زینل زاده
محمد پور
عسکری
خدای بزارین مردم نفس بکشن خستمون کردین
خان احمد
Iran, Islamic Republic of
جناب آقای عبدرحیم

مردم هوشیارشده اند بدون اجازه خانواده تاجگردون آب هم نمیتونی بخوری
برای مردم فیلم بازی نکن شما اومدین که دین خودتوبه تاجگردون ها اداکنی وبه نفعش کناربروی
همه موفقیت‌های شما بواسطه تاجگردون بدست آمده مقابل این خانواده بایستی
یاحق
بار تعطیلات بر دوش اقتصاد

بار تعطیلات بر دوش اقتصاد

با شروع ویروس کرونا مسائل متعددی گریبانگیر زندگی روزمره مردم شده، مشکلات اقتصادی و معیشتی ...
«بايا» نيامده پول می‌خواهد!

«بايا» نيامده پول می‌خواهد!

بايا، شبکه فروش کالا و خدمات است، ده‌ها نمونه ديگر آن در کشور درحال فعاليت هستند. اين ...
فقدان پارلمان ( به قلم محسن خرامین )

فقدان پارلمان ( به قلم محسن خرامین )

سال‌هاست کارکرد اصلی مجلس دخالت در برخی انتصابات مدیریتی است که این انتصابات برای نمایندگان ...