تاریخ انتشار
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۲۴
کد مطلب : ۴۲۷۹۰۰
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد

تسهیلات یک میلیون ریالی بلاعوض به خانوارهای فاقد درآمد ثابت

۱
۰
تسهیلات یک میلیون ریالی بلاعوض به خانوارهای فاقد درآمد ثابت
کبنا ؛پروانه نیک مرام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت یک میلیون ریال کمک بلاعوض به خانوارهای فاقد درآمد ثابت خبر داد.
 به گزارش کبنا به نقل از روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد، پروانه نیک مرام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت یک میلیون ریال کمک بلاعوض به خانوارهای فاقد درآمد ثابت خبر داد.
 وی ادامه داد. در راستای عمل به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از خانوارها در شرایط شیوع بیماری کرونا و بند 12 مصوبه چهل و یکمین نشست ستاد ملی مدیریت کرونا، سازوکار حمایت جبرانی معیشت خانوارها دو طرح حمایتی پرداخت کمک بلاعوض یک میلیون ریال ماهانه به اعضای خانوار و پرداخت وام یک میلیون تومانی به سرپرست خانوار در دست اقدام قرار دارند.
 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: کمک بلاعوض (ماهانه مبلغ یک میلیون ریال به ازاء هر یک از اعضای خانوار) از آذرماه تا پایان سال جاری به مدت چهار ماه، به سرپرست خانوار پرداخت می‌شود. تعداد اعضای خانواده نیز با توجه به زمان پرداخت وام اول یعنی فروردین سال 1399 درنظر گرفته می‌شود.
 وی عنوان کرد: خانوارهای مشمول دریافت یارانه کمک معیشتی که منبع درآمدی ثابت ماهیانه ندارند و در مرحله قبل متقاضی تسهیلات کرونایی خانوارها بوده‌اند، تحت پوشش این طرح حمایتی قرار می‌گیرند.

اختصاص ۲۲۵ میلیارد تومان تسهیلات به کسب و کار‌های خسارت دیده از کرونا در  کهگیلویه و بویراحمد - <a href='https://www.kebnanews.ir' target='_blank'>کبنا نیوز</a>

 نیک مرام گفت: تمامی افرادی که درنوبت قبل، وام کرونای معیشتی دریافت کرده‌اند و درآمد ثابت ندارند، می‌توانند متقاضی دریافت وام یک میلیون تومانی باشند، افراد دارای درآمد ثابت از جمله کارمندان دولت، شرکت‌های دولتی یا نهادهای عمومی غیر دولتی، بازنشستگان، بیمه پرداز سازمان تأمین اجتماعی یا سایر صندوق‌های بازنشستگی شامل این طرح نمی‌شوند.
 وی بیان داشت: متقاضیان کد ملی خود را با تلفن ثبت شدهبه نام سرپرست خانوار از امروز 4 آذر به مدت یک هفته به سرشماره 6369 ارسال کنند، پس از پایان مهلت ارسال پیامک توسط سرپرست خانوارها، یک هفته از 12 آذر تا 19 آذر، داده‌های اطلاعاتی پایش و در هفته سوم از 20 آذر الی 27 آذر به پیامک‌های دریافتی مشمول با سرشماره v.refah پاسخ داده می‌شود.
 گفتنی است بازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه یک میلیون تومانی با نرخ کارمزد 4 درصد از محل باقی مانده منابع بسته جبرانی مصوب جلسه دوازدهم مورخ 1399/01/09 ستاد ملی مدیریت کرونا، با اقساط 30 ماهه و از منابع یارانه معیشتی ماهانه خانوار خواهد بود.
نام شما

آدرس ايميل شما

محمد
Iran, Islamic Republic of
په د بلاعوضش چنه!
برای رفع تحریم‌ها چندین سال مذاکره کردیم، اما به نتیجه نرسید

برای رفع تحریم‌ها چندین سال مذاکره کردیم، اما به نتیجه نرسید

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به مسیر غلبه بر تحریم‌ها و بی‌اثر کردن آنها گفتند: این مسیر ...
جنجال 3 کلمه‌‌ای ...

جنجال 3 کلمه‌‌ای ...

شکست استقلال برابر فولاد در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر حواشی زیادی به‌ همراه داشته است....
دعوای بی‌وقت

دعوای بی‌وقت

استعفای ملک‌زاده از وزارت بهداشت آن‌هم با نامه‌ای سرگشاده و چکشی هرچند در این شرایط کرونایی ...