کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

رئیس حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد:

دو اثر از حوزه هنری منتخب کتاب سال کهگیلویه و بویراحمد شد

1 آذر 1399 ساعت 16:36

رئیس حوزه هنری از انتخاب دو اثر این نهاد درچهارمین دوره دوسالانه کتاب سال استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد.


رئیس حوزه هنری از انتخاب دو اثر این نهاد درچهارمین دوره دوسالانه کتاب سال استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد.
به گزارش کبنانیوز از یاسوج؛ شریف اسلامی امروز (شنبه 1 آذرماه) عنوان کرد: آئین تجلیل از منتخبین چهارمین دوره دو سالانه کتاب سال  بصورت نمادین در یاسوج برگزار شد.
اسلامی با اشاره به آثار انتخاب شده،بیان داشت: کتاب "مصرف هنری و تجربه ی زیبایی شناختی" به قلم حسن خلیلی و فرود عباسی به عنوان یکی از سه اثر برگزیده و مجموعه شعر "هفتاد و دو حرف با هفتاد و دو تن" سروده رسول سنایی در این دوره از دو سالانه کتاب استان شایسته تقدیر شد.
اسلامی تصریح کرد: کتاب مصرف هنری و تجربه ی زیبایی شناختی، اثری پژوهشی در زمینه جامعه شناسی هنر است و به عنوان منبع مطالعاتیِ پایه برای علاقه مندان به مباحث مصرف هنری، به خصوص رشته اقتصاد هنر محسوب می شود.
رئیس حوزه هنری به اثر دیگر این نهاد اشاره کرد و گفت: مجموعه شعر "هفتاد و دو حرف با هفتاد و دو تن" شامل 72 قطعه رباعی عاشورایی  سروده رسول سنایی از شاعران توانمند هم استانی می باشد که هر دو اثر با حمایت حوزه هنری استان و توسط انتشارات آناپناه به چاپ رسیده اند.
اسلامی در پایان یادآورشد: از 163 اثر رسیده به چهارمین دوره دو سالانه کتاب سال استان کهگیلویه وبویراحمد3 اثربه عنوان برگزیده و6 اثر شایسته تقدیر شد.


کد مطلب: 427771

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/427771/دو-اثر-حوزه-هنری-منتخب-کتاب-سال-کهگیلویه-بویراحمد

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir