تاریخ انتشار
جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۰
کد مطلب : ۴۲۵۹۲۲
امام جمعه چرام:

به جای صرف وقت در عزل و نصب‌های بی‌فایده در معیشت مردم به فکر اصلاح ساختار اقتصادی باشید

۱
۰
به جای صرف وقت در عزل و نصب‌های بی‌فایده در معیشت مردم به فکر اصلاح ساختار اقتصادی باشید
کبنا ؛امام جمعه چرام گفت: مسئولان و نمایندگان مجلس به جای صرف وقت در عزل و نصب بی‌فایده در معیشت مردم به فکر اصلاح ساختار اقتصادی باشید.

به گزارش کبنا، حجت‌الاسلام سید نورالله افشار ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه حمله و هجمه  به کلیت مجلس تازه کار انقلابی؛ عادلانه نیست، اظهار کرد: اشکالات بر هر مجموعه ای را باید منصفانه نگاه ، نقد و بررسی کرد، هدف از تخریب مجلس عوامل متعددی دارد.
خطیب جمعه چرام با اشاره به این مطلب که هدف جریان تحریف و غرب گرا ناامید کردن مردم از نظام اسلامی است،گفت: قصد جریانات ضد انقلاب این است، به مردم القاء کنند؛ جریان انقلابی نمی تواند مشکلات اقتصادی را رفع کند و باید غرب ، آمریکا و جریانات غرب گرا سکان امور را به دست گیرند و دهها برابر خسارت بیشر به معیشت و اقتصاد وارد کنند.
وی افزود: مهار تورم و ارزشمند کردن ارزش پول ملی وظیفه قوه مجریه و ریاست محترم جمهور است، آن طور که در تبلیغات ریاست جمهوری این وعده ها را داد،
مشکلات تورمی و بد معیشتی، نتیجه عملکرد ضعیف تیم اقتصادی دولت است باید از آن ها مطالبه گر باشیم به جای آن مجلس را متهم کردن، جای شهید و جلاد را عوض کردن است.
حجت‌الاسلام افشار ادامه داد: جریانات غرب گرا ریاست جمهوری آینده را نشانه گرفته اند که با لشکر سلبریتی های بی‌درد، و موج سواری بر احساسات ،جریان های غیر انقلابی سکان را به دست گیرند و شاهد این وضعیت بد اقتصادی موجود باشیم و هدف نهایی آن مردم را مقابل نظام اسلامی قرار دادن است.
https://www.kebnanews.ir/images/docs/files/000425/nf00425922-2.jpeg
حجت‌الاسلام افشار امام جمعه چرام
وی ابراز کرد: چند پیشنهاد به مجلس انقلابی داریم و آن اینکه با مردم در کنار مردم بودن و واقعیات را بیان کردن، سبب آگاهی و آرامش مردم خواهد شد، سفر دکتر قالیباف به خوزستان و درد مردم را دیدن و شنیدن از اقدامات خوب بود.
امام جمعه چرام تصریح کرد: قوانین فساد زایی که باعث قطع دستان خائنین می شود تصویب و پیگیری شود، از امتیازهایی که توسط نهادها و ارگان‌ها در مجالس قبلی به نمایندگان عطا می کردند خودداری کنند تا باعث نا امیدی مردم نشود و مردم نمایندگان را از جنس خودشان بدانند.
وی خاطرنشان کرد: به جای وقت صرف کردن در عزل و نصب هایی که تاثیر در بهتر شدن وضعیت معیشتی مردم ندارد به فکر اصلاح ساختار اقتصادی مثل حذف دلار از معامله در صادرات، جلسات کمیسیون های مجلس با تیم اقتصادی دولت برای رفع مشکلات معیشتی موجود باشند تا مردم زندگی عزت مندانه داشته باشند، قطعا مردم تحت فشار شدید اقتصادی هستند اما این وضعیت قابل حل شدن است.
حجت الاسلام افشار، گفت: باید تلاش شبانه روزی مجلس،دولت و قوه قضاییه را در این روزها شاهد باشیم هرگونه کم توجهی باعث فشار بیشتر بر مردم و کوچک شدن سفره معیشتی آنها خواهد شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

ریزبین
Iran, Islamic Republic of
آخ تاای مدیران نالایق نروکنارکارپیش نمیرود۸ساله باخودشون باقفل وزنجیرچسپوندان به صندلی چطورمیخوای کارپیش بره
تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...
فایل های مرتبط