تاریخ انتشار
جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۸
کد مطلب : ۴۲۵۹۱۶
معاون رشد و کادر سازی ناحیه بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

شرکت 200 دانشجوی کهگیلویه و بویراحمدی در دوره خط امام

۱
شرکت 200 دانشجوی کهگیلویه و بویراحمدی در دوره خط امام
کبنا ؛معاون رشد و کادر سازی ناحیه بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد از شرکت 200 دانشجوی کهگیلویه و بویراحمدی در دوره خط امام خبر داد.
به گزارش کبنا، صمد برسیاه معاون رشد و کادرسازی ناحیه بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: طرح ولایت استانی طی چند سال اخیر خط امام استانی نامیده می‌شود، و از مجموعه دوره هایی است که به همت بسیج دانشجویی برگزار می‌شود.
 برسیاه بیان کرد: در این دوره ها دانشجویان در سطح های مختلف تقسیم بندی شده و به گذراندن دوره ها پرداخته تا به دوره های تکمیلی کشوری برسند.
برسیاه خاطر نشان کرد: دوره خط امام استانی هر ساله در ایام تابستان برگزار می‌شود و دانشجویان تمام دانشگاه‌های استان می‌توانند در این طرح شرکت کنند.
وی در ادامه تصریح کرد: این دوره هرساله به صورت حضوری و طی ده روز در شهر قم برگزار می‌شد که امسال به دلیل شرایط کرونایی به صورت مجازی برگزار می‌شود.
وی گفت: فردا جمعه افتتاحیه با حضور دکتر نیک روش مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور، مسئولین استانی و دانش پژوهان شرکت کننده در دوره خواهد بود.
برسیاه با اشاره به تعداد شرکت کنندگان و محتوای تعریف شده برای طرح امام استانی، اظهار کرد: شرکت کنندگان افزون بر 200 دانشجو هستند و محتوای طرح هم در چهار سر فصل تنظیم شده است و شامل محتوای تربیتی، تشکیلاتی و مهارتی، معرفتی و بصیرتی است که در مجموع بالغ بر 60 ساعت آموزش در نظر گرفته شده است و تمام سرفصلهای تعریف شده کنونی مبتنی بر گفتمان امامین انقلاب هست.
وی درباره شرایط حضور دانشجویان در این طرح گفت: همه دانشجویان دانشگاه های استان با تشخیص بسیج دانشجویی در هر دانشگاه( آزمون و مصاحبه)، می‌توانند در این دوره حضور داشته باشند.
وی افزود: با اتمام دوره ها دانشجویانی که در این دوره‌ها شرکت می‌کنند، میتوانند با مفاهیمی که کسب کرده اند وارد تشکل ها و جریانات دانشجویی شوند و به رشد و شکوفایی جریان دانشجویی و نهایتا جریان انقلاب کمک نمایند و هم اینکه در زندگی شخصی و اجتماعی خود بهره ببرند.
صمد برسیاه ابراز داشت: هدف اصلی از برگزاری چنین دوره‌هایی رشد و تعالی اندیشه ای دانشجویان و تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی هست، این دوره بصورت مجازی و طی بازه زمانی پنج تا شش هفته پیش بینی شده است که از هفته اول مهر ماه شروع خواهد شد، اساتیدی که در این طرح حضور دارند همه از اساتید سطح کشوری هستند.
برسیاه در پایان بیان کرد: کلاسها به صورت آنلاین و در هفته به مدت سه زمان دو ساعته برگزار و دانشجویان در لابلای این کلاسها میتوانتد از سایر کلاس های فوق برنامه که از طرف تیم فرهنگی کانون طرح ولایت برنانه ریزی شده استفاده نمایند و در پایان دوره هم گواهی معتبر پایان دوره به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...