_BLOCK}']['prms'][2] = 17; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_modified'] = '1397-10-24 11:05:26'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child_voice'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['cache_html'] = '0'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['func'] = 'Get_Doc_Rate_Box'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['cache_html'] = '0'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['func'] = 'Get_Doc_Feedback_Form'; ?>_BLOCK}']['prms'][2] = 17; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_modified'] = '1397-10-24 11:05:26'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_VOICE_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child_voice'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['cache_html'] = '0'; $conf['{Doc_Rate_Box}']['func'] = 'Get_Doc_Rate_Box'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['cache_html'] = '0'; $conf['{DOC_FEEDBACK_FORM}']['func'] = 'Get_Doc_Feedback_Form'; ?> کهگیلویه و بویراحمد به زودی میزبان «سورنا ستاری» خواهد بود - کبنانیوز
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۳
کد مطلب : ۴۲۵۹۰۴
سفر قریب الوقوع معاون علمی و فناوری رییس جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد؛

کهگیلویه و بویراحمد به زودی میزبان «سورنا ستاری» خواهد بود

۰
کهگیلویه و بویراحمد به زودی میزبان «سورنا ستاری» خواهد بود
کبنا ؛استاندار کهگیلویه و بویراحمد از سفر قریب الوقوع معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به استان در ماه جاری خبر داد.
  به گزارش کبنا، حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با سورنا ستاری فر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور دیدار و گفت‌وگو کرد.
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: این دیدار در خصوص حمایت و تقویت مراکز نوپا و موفق دانش بنیان استان بود.
 وی به اهمیت و نقش مؤثر و ارزشمند پارک علم و فناوری در مدیریت، حمایت و هدایت واحدهای دانش بنیان استان اشاره کرد و افزود: انتظار می‌رود پارک علم و فناوری مورد حمایت مالی قرار گرفته و در راستای تجاری سازی و بازاریابی تولیدات این مراکز استان را یاری کنید.
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر تأمین منابع مالی شرکت‌های دانش بنیان استان تاکید کرد و خواستار ارائه تسهیلات ارزان قیمت با استقرار صندوق خودشکوفایی در استان شد.
https://www.kebnanews.ir/images/docs/files/000425/nf00425904-2.jpg
 نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد بر در اختیار قرار دادن فضای مناسب برای فعال سازی واحدهای نوپا در کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد.
 وی خواستار توسعه فضای اداری پارک علم و فناوری استان شد و افزود: توجه ویژه متناسب با ظرفیت‌ها و استعدادهای جوانان استان به عنوان مهم‌ترین مسائل روز با نگاه به آینده هستند که انتظار می‌رود به این مسائل نگاه خاص و ویژه‌ای داشته باشید.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور نیز در این نشست، اظهار داشت: استان کهگیلویه و بویراحمد از نظر نیروی انسانی تحصیلکرده جوان و مستعد واجد حمایت همه جانبه است.
 وی تاکید کرد: برای رونق شرکت‌های دانش بنیان، حمایت از استارتاپ ها و بررسی میدانی برای چگونگی گسترش فعالیت پارک علم و فناوری در ماه جاری به استان سفر خواهم کرد.
 ستاری تصریح کرد: از همه اختیاراتم برای حمایت از واحدهای دانش بنیان استان کهگیلویه و بویراحمد استفاده می‌کنم.
 
وی عنوان کرد: نگاه ما به آینده استان کهگیلویه و بویراحمد باتوجه به ظرفیت‌ها، قابلیت‌های ارزشمند و نیروی انسانی توانمند کهگیلویه و بویراحمد ویژه خواهد بود و از هیچ کمکی برای توسعه استان دریغ نخواهیم کرد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...
فایل های مرتبط