تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۰
کد مطلب : ۴۲۵۸۵۶

کارخانه لبنیات میهن آتش گرفت

۱
۰
کارخانه لبنیات میهن آتش گرفت
کبنا ؛
شامگاه سه شنبه شهر «لبنیات» دچار حادثه آتش سوزی شد.
شامگاه سه شنبه دود غلیظ از شهر لبنیات میهن در جاده «شورآباد» به هوا منعکس شد.
همچنین اهالی شهرک «امام حسین» اسلامشهر صدای شدید انفجار در یکی از واحدهای بستنی سازی در حوالی این محله را شنیدند.
تصاویر اولیه نشان می‌دهد که آتش و دود غلیظی در این مجموعه ایجاد شده است.
یوسف منطقی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی اسلامشهر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: از حوالی ساعت ۱۹ آتش‌سوزی گسترده‌ای در شهر لبنیات جاده شورآباد اعلام شد.
وی ادامه داد: بلافاصله نیروهای امدادی به همراه آتش‌نشانان شش ایستگاه آتش نشانی شهرهای اطراف اسلامشهر به محل حادثه اعزام شدند.
مدیرعامل آتش‌نشانی اسلامشهر اضافه کرد: تلاش برای مهار و اطفای آن ادامه دارد. بیش از 50 خودرو آتش نشانی در محل حادثه حضور دارند.
منصور درجاتی مدیرکل مدیریت 2بحران استانداری تهران نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اعلام اینکه این حریق گسترده همچنان ادامه دارد گفت: فرماندار و شهردار اسلامشهر و نمایندگانی از استانداری تهران در محل حادثه حضور دارند و به محض اطلاعات جدید و مهار کامل آتش‌سوزی به اطلاع هموطنان خواهد رسید.
-
براساس اعلام روابط عمومی شرکت فراورده های لبنی میهن، ساعت ۱۸ امروز کارخانه میهن دچار حریق شد و گفته می شود این آتش سوزی از انبار مواد اولیه این کارخانه بوده است.
خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته و حدود ۱۰ دستگاه ماشین اطفای حریق نیز در این محل حضور دارند و آتش در حال اطفا است.
براساس اعلام این شرکت کارشناسان بعد از اطفای حریق دلایل وقوع این حادثه را مشخص خواهند کرد.
منصور درجاتی مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران دقایقی قبل اظهار کرد: در شهر لبنیات مجموعه محصولات لبنی میهن واقع در جاده شورآباد از ساعت ۱۸:۳۰ اعلام آتش‌سوزی شد.
وی با اشاره به حریق در دو سوله انباری این مجموعه اضافه کرد: در این حادثه سوله روغن و سوله مواد اولیه صنایع بسته‌بندی محصولات لبنی دچار آتش بسیار مهیب شد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با بیان اینکه اگر زمان وقوع حادثه نزدیک به تاریکی هوا نبود بهتر و زودتر مدیریت می‌شد، تاکید کرد: با بسیج همه جانبه نیروهای آتش‌نشانی از تهران، اسلامشهر، چهاردانگه، احمدآبادمستوفی، رباط‌کریم، باقرشهر، کهریزک، نسی‌شهر، گلستان، شهریار و هر شهرداری که در مسیر و اطراف بود این حریق گسترده ساعتی پیش به طور کامل مهار شد.
درجاتی با بیان اینکه اظهارنظر برای علت و میزان خسارت حادثه بسیار زود است، عنوان کرد: آتش‌نشانان مشغول لکه‌گیری در محل حادثه هستند و کارشناسان علت و میزان خسارت را پس از بررسی‌های لازم اعلام خواهند کرد. / برترین ها
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
اینا همش از آه و نفرین مردمی هست که شرکت های لبنی بدون توجه و بی دلیل افزایش قیمت دادن ب محصولات..
تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

تخریب یا نقد مجلس یازدهم؟!

هر چه مجلس کوتاه بیایید، دیگران او را به گوشه رینگ برده و مورد ضرباتی قرار می‌دهند. تخریب‌گران ...
اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

اختلال عاطفی فصلی؛ از علائم تا درمان

باور بر این است که اختلال عاطفی فصلی به دلیل اختلال در ریتم شبانه روزی بدن رخ می دهد....
سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

سبقت «واکسن آنفولانزا» از «دنا پلاس»

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مصاحبه‌اش اشاره کرد که از 16 میلیون واکسن آنفولانزای ...
فایل های مرتبط