تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۳
کد مطلب : ۴۲۴۰۸۹
سردار سلامی:

تمام ظرفیت‌ ما برای کمک به لبنان بسیج شده است

۲
۰
تمام ظرفیت‌ ما برای کمک به لبنان بسیج شده است
کبنا ؛سردار سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه ملت لبنان را در شرایط سخت هرگز تنها نمی‌گذاریم، گفت: ملت لبنان ستاره‌های بزرگ مقاومت در دنیای اسلام هستند و همیشه با صبر و استقامت با حوادث برخورد کرده‌اند.
به گزارش کبنا، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه نخستین جلسه هیئت امنای پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در جمع خبرنگاران با تسلیت حادثه بندر بیروت به ملت، دولت و حزب‌الله لبنان، اظهار داشت: ملت لبنان ستاره‌های بزرگ مقاومت در دنیای اسلام هستند و همیشه با صبر و استقامت با این حوادث برخورد کرده‌اند.
وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) مبنی بر اینکه صبر ملت، دولت و حزب‌الله لبنان، نسخه اصلی عبور این کشور از شرایط فعلی است، گفت: اعلام می‌کنیم که تمام ظرفیت‌های ما برای امداد و کمک به ملت لبنان بسیج شده است.
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه ملت لبنان را در شرایط سخت هرگز تنها نمی‌گذاریم و تا انتها در کنارشان هستیم، افزود: سعی می‌کنیم با کمک‌های انسان دوستانه ملت ایران، شرایطی برای کمک به ملت لبنان فراهم شود تا مصیبت‌های ناشی از این حادثه را پشت سر بگذارند.
سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه ملت لبنان باید در مقابل این حوادث ایستادگی کند، خاطرنشان کرد: تاریخ در مورد صبر ملت لبنان قضاوت می‌کند.
وی با اشاره به برگزاری جلسه هیئت امنای پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس تصریح کرد: این جلسه در خصوص پژوهش‌های راهبردی در موضوع دفاع‌مقدس و رخداد‌های امنیتی در طول ۴۱ سال گذشته برگزار شد.
فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه پژوهش‌های دفاع مقدس عموما بزرگی و وسعت روح ملت ایران را نشان می‌دهد، گفت: «جریان مقاومت» نشان‌دهنده ظرفیت ملت ایران برای استقامت، پایداری و ادامه حیات سرافزارانه است؛ بنابراین انتقال آن به نسل‌های دیگر موضوع مهمی است.
سرلشکر سلامی در پایان یادآور شد: ساختن یک حقیقت جاری از یک مقاومت مثال‌زدنی و نمادین برای ملت‌ها، سرمایه‌ای بزرگ است.
نام شما

آدرس ايميل شما

عارف
Iran, Islamic Republic of
ما راضی نیستیم حق آدم های بد بختمون رو بدن لبنان با اون پوشش لب ساحل لبنان مردم فلک زده ما چرا باید.....
حبیب الله
Iran, Islamic Republic of
سلام من کارگرم ساده بیکارحدود۷ماه بیکارم بدون خانه دواتاق اجاره کردم هرماهی ۲۵۰هزارتومان شدیدن ازکرونا فراریم ولی چرا دولت محترم بسیج نمیشودبرای مهارکرونا ازکشورتا مردن بدبخت ایران یعنی برادرحواهرمادرپدرما ایرانیان اول ایرانم. کارگربیکارساده شرمنده زن بچه ها بخاطریک لقمه نون شب روز نداشتم الان چی فقط التماس این اون شاید هزارتا پیام نوشتم ولی بی جواب موندن من الان ۷ماه رنگ برنج وگوشت ماهی ندیدم هرروزش دروغ میگم به زن بچه هام فرداقول کاردادنند صاحب کارگفته پول میدم ولی چکارچه پوای پس اول منه کارگرایرانی هزارانمثل من کارگرداخل ایران کمکرسانی بشند .گرسنگی من وامثال من رفع کن بعد چراغی به خانه رواست به مسجدحرام است کمک کنید من
فتاح علیه همه

فتاح علیه همه

به نظرم اگر آقای فتاح جلو رفتند باز هم بروند جلوتر، ساختمان‌های دیگری هم هست، اطلاعاتش ...
اعلام مشروطیت سرآغاز راه ناهموار قانونگرایی

اعلام مشروطیت سرآغاز راه ناهموار قانونگرایی

سالروز صدور فرمان مشروطیت، یادآور تلاش پیوسته ملتی باورمند، دادجو و آزادیخواه است که ...
فرار ‌ با پاسپورت تقلبی

فرار ‌ با پاسپورت تقلبی

حاشیه‌های چهاردهمین جلسه محاکمه مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ١۴ متهم دیگر، ...