کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

دستگیری عاملان نزاع خیابانی یاسوج

16 مرداد 1399 ساعت 11:17

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: عاملان درگیری دسته جمعی یاسوج دستگیر شدند.


فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: عاملان درگیری دسته جمعی یاسوج دستگیر شدند.
به گزارش کبنا، پلیس نوشت: سردار مهدی انصاری فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پی وقوع نزاع دسته جمعی در جلوی صدا و سیما مرکز استان در نزدیکی میدان امام حسین (ع) و پخش کلیپ این درگیری در فضای مجازی، که تعدادی جوان به دلیل اختلافات قبلی با یکدیگر درگیر، که یک نفر از آنها مصدوم و از محل متواری شده بودند، پلیس بلافاصله و با دستور مقام قضایی، سریعاً اقدامات خود را در این زمینه آغاز کرد.
این مقام ارشد انتظامی فیلم درگیری این افراد، که با دنبال نزاع دسته‌جمعی اقدام به قمه کشی در محل کرده بودند، در فضای مجازی توسط برخی افراد منعکس شده بود که این امر موجب جریحه‌دار شدن احساسات عمومی شد.
سردار انصاری بیان کرد: با تلاش ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد، چهار نفر از عاملان اصلی درگیری شناسایی و پس از هماهنگی قضایی، شب گذشته در چند عملیات جداگانه آنها را دستگیر و بازداشت کردند.
وی ضمن اشاره به توقیف دو دستگاه خودروی سواری و کشف چندین قبضه قمه و سلاح سرد از آنها در ادامه گفت: عاملان این امر به دنبال نزاع و درگیری، علاوه بر ضرب و شتم با قمه، اقدام به راه‌بندان در مسیر و ایجاد رعب و وحشت عمومی و تهدید در خیابان کرده بودند که تمامی این موارد در پرونده متهمان ذکر شده است.
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان تاکید کرد: امنیت مردم، خط قرمز پلیس آیت و هرکس سودای ناامنی و برهم زدن نظم و امنیت را داشته باشد قطعاً با پاسخی محکم و قانونی مواجه خواهند شد.
 


کد مطلب: 424081

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/424081/دستگیری-عاملان-نزاع-خیابانی-یاسوج

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir