کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مرگ 60 نفر بر اثر کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

15 مرداد 1399 ساعت 17:57

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: شمار قربانیان کویید 19 در کهگیلویه و بویراحمد به 60 نفر رسید.


پرویز يزدان‌پناه ابراز داشت: این بيمار مرد 53 ساله، دارای بیماری زمینه‌ای بود که بر اثر ابتلا به کرونا در مركز بهداشتي درماني شهداي دولت‌آباد، بيمارستان شهيد جليل یاسوج جان خود را از دست داد.
یزدان پناه اضافه کرد: هم‌اکنون 167 بیمار مشکوک و قطعی كرونايي در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد 75 بيمار كرونايي قطعي بوده و 14 بیمار در بخش‌های ويژه تحت درمان هستند.
 وی تصریح کرد: امروز نیز جواب 338 نمونه را از آزمایشگاه دریافت نمودیم که بیشترین موارد مثبت در شهرستان بويراحمد (٦٠ درصد)، كهگيلويه (١٨ درصد)، گچساران (١١ درصد) و چرام (٦درصد) بود.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در ادامه عنوان کرد: از مردم می‌خواهیم استفاده از ماسک را فراموش نکنند و در ایام مبارک عید غدیر و تعطیلات پیش رو، از سفر و دیدوبازدید بپرهیزند تا این رفتارها عاملی برای شیوع هر چه بیشتر این ویروس نشود.
وی افزود: شواهد نشان می‌دهد همه ما باید به سبک زندگی که کرونا تحمیل کرده است عادت کنیم. اگر شهروندان این توصیه‌ها را نادیده بگیرند، زنجیره شیوع بیماری افزایش‌یافته و این مسئله تبعات جبران‌ناپذیری برای سلامت مردم خواهد داشت.
https://www.kebnanews.ir/images/docs/files/000424/nf00424064-1.jpg


کد مطلب: 424064

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/424064/مرگ-60-نفر-اثر-کرونا-کهگیلویه-بویراحمد

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir