تاریخ انتشار
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۵
کد مطلب : ۴۲۳۶۵۰
در نشست اقتصاد مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد

دفاع تمام قد استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تسهیلات اشتغالزایی و نیک مرام / بینی و بین الله خودتان قضاوت کنید

۳
۱
دفاع تمام قد استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تسهیلات اشتغالزایی و نیک مرام / بینی و بین الله خودتان قضاوت کنید
کبنا ؛حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست اقتصاد مقاومتی استان که عصر امروز (شنبه 4 مرداد ماه) در ساختمان دولت برگزار شد، به برخی حواشی استان اشاره و اظهار کرد: مدیران نباید خیلی به حواشی توجه کنند، وقتی هنگام آتش سوزی خائیز، فیلم کالیفرنیا، کانادا، امریکا و... را به این آتش سوزی ربط می‌دهند، دیگر نباید توقعی باشد.
وی با بیان اینکه تسهیلات اشتغالزایی روستایی و عشایری اتفاق بزرگی بود که در استان کهگیلویه و بویراحمد انجام گرفت، افزود: هر کار بزرگ شاید ذره‌ای هم انحراف داشته باشد و باید به انحراف آن رسیدگی شود، بنده هم موافق این هستم که وقتی انحرافی وجود دارد، باید مورد رسیدگی قرار بگیرد و اصلاح شود. اما آیا همه واقعیت‌های تسهیلات اشتغالزایی و روستایی این بوده، که در شبکه ملی پخش شود و استان را زیر سئوال ببریم.
وی ادامه داد: آیا همه طرح‌های اشتغالزایی متخلف بوده است، بنده می گوئیم که بخش‌های متخلف را نشان بدهید و بخش بالندگی و پویایی آن را هم به نمایش بگذارید.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: 1069 طرح اشتغالزایی روستایی و عشایری در استان اجرا شده است و 173 طرح ضعف دارند و تا الان نتوانسته‌اند به تعهداتشان عمل کنند. یعنی 82 درصد از طرح‌های اشتغالزایی به تعهداتشان عمل کرده‌اند. حالا بینی بین الله خودتان قضاوت کنید، کدام یکی‌شان را باید الان برجسته کنیم.
به گزارش کبنا، در حین صحبت‌های حسین کلانتری، حجازی معاون صدا و سیمای استان کهگیلویه و بویراحمد یادداشت کوتاهی را به دست استاندار رساند که کلانتری بعد از خواندن یادداشت حجازی گفت: دیگر آبروی استان رفته و این همه کار مثبت را ندیدید.

بیشتر بخوانید

توضیحات مسئولان کهگیلویه و بویراحمد در باره انحراف تسهیلات اشتغالزایی / طرح تسهیلات اشتغالزایی روستایی و عشایری از بهترین طرح‌های دولت است


استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: چرا باید نشان بدهیم که فردی با شاخه برگ درختی را خاموش می‌کند، اما آنطرف ترش را نشان نمی‌دهند که چندین نفر با دستگاه دمنده در حال خاموش کردن آتش هستند.
کلانتری گفت: دو برابر تمام این سال‌ها، ما در امسال دستگاه مکنده وارد استان کهگیلویه و بویراحمد کرده‌ایم. چرا باید چهره استان را اینگونه مخدوش کنیم.
وی به خبرهایی در خصوص تغییر مدیران اشاره کرد و گفت: چرا باید هر روز به این مسائل دامن بزنیم که آن مدیر رفت و این مدیر آمد، با این حرف‌ها چیزی در نمی‌آید، مدیران را درگیر حواشی نکنید. آن‌هایی که دلشان با مردم هستند، دست بردارند از این مسائل. نقد کنید، اما نقد سازنده و پیشنهاد کارشناسی شده ارائه دهید.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: من به حواشی توجه نمی‌کنم، حتی به توهین‌های که به خود من هم می‌شود، توجه نمی‌کنم. وقت ندارم. ما پروژه‌های جهش تولید را داریم با 2700 میلیارد تومان که باید آن را مدیریت کنیم.
کلانتری در ادامه گفت: رسانه‌ها کمک کنند که مدیران کارشان را انجام بدهند، آن‌ها را به حاشیه نبرید، مدیران هم به حاشیه نروند، اگر جایی لازم بود، توضیح بدهند و گر نه به خدا واگذار کنید.
به گزارش کبنا، اخیراً گزارشی مبنی بر انحراف تسهیلات اشتغالزایی از شبکه ملی پخش شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
جناب استاندار نامیدمان کردی کجا گفته که یک مدیر کل باید از یک منتخب(تاجگردون در قالب توییت دفاع کند شما که دفاع از این خانم میکنید پس به ایشان تذکر بدید چرا برای دفاع از یک نماینده توییت میزند ... واقعا شرم آور است.. در حوزه اشتغالزایی چه هنری داشته ....
استاد
Iran, Islamic Republic of
باسلام
اولآدولت محترم تنهاکاری که بسیارعالی وخوب انجام داده،همین تسهیلات روستایی ،عشایری است،ثانیآاگه راست میگوییدپیگیری کنیدکه کسانی که درسامانه کارابرای این تسهیلات ثبت نام کرده اندودرکارگرواشتغال تآییدگردیده اند،اماهیچ تسهیلاتی برایشان پرداخت نگردیده،ومنتظراعتبارهستند،راپیگیری کنیدکه اعتباربرایشان بزارند،،اینکه یکی برداره والکی یه فیلم منحرف بسازه که تسهیلات چی وچطورشد،وبخوادبااین کارش دولت محترم ومسولین استانی رازیرسوال ببرد،بایدپیگیرقضایی شودوهمچنین خداازش نگذردکه درحق مردم اینجور سرهم کندوبخواهدبااین کارش جلوی اعتبارتسهیلات مردم عشایروروستا رابگیرد،خداازش نگذرد،خدادربدرش کند،باحق مردم اینجوری فیلم میسازی که تسهیلات چی وچطورشد،چراچراچرا،،بسه آقا،خانم بسه ،یعنی میخاهیدبگیدکه این دولت چی،،،،به خدامن طرف داراین دولت نیستم ،امااین کارش تسهیلات عشایری روستایی بسیاربسیارعالی است،البته اگه کسانی که قبلآدرسامانه کارثبت نام کرده اندومنتظراعتبارهستندراانشاالله اعتباربگذاردوپرداخت کند،ضمنآاگه همه حرف هاتون همین جوری ااست ،که شخصآطرفداردولت محترم شدم وشدم وشدم تمام تمام تمام ..
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
باسلام به هرکس که اطلاع رسانی کند ضعف‌ها باید تشویق و حمایت شود حتی شبکه صدا و سیما استان را این وظایف دستگاه‌های نظارتی و حراستی تمام کسانی که مسوول هستند تو استان در گذشته و حال باید نطارت کنند
جزئیات ‌ واگذاری ۵۶۰۰ هکتار جنگل‌ به یک شخص!

جزئیات ‌ واگذاری ۵۶۰۰ هکتار جنگل‌ به یک شخص!

به گفته مدیرکل دفتر حقوقی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور دادگاه تجدیدنظر که رای ...
پشت پرده تعرض به هواپیمای ایران چیست؟

پشت پرده تعرض به هواپیمای ایران چیست؟

بر مبنای همین ارزیابی، محافل مزبور معتقدند که ایران به تحرکات آمریکا و اسرائیل پاسخ نخواهد ...
دغدغه‌هاي كنكور و كرونا

دغدغه‌هاي كنكور و كرونا

روزانه هزاران پيام و تماس درباره تعويق و عدم‌ تعويق كنكور از مردم دريافت مي‌كنم. عواقب ...