تاریخ انتشار
شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۰
کد مطلب : ۴۲۳۱۱۶

واکنش متفاوت حسام‌الدین آشنا به مصاحبه روح‌الله زم

۰
واکنش متفاوت حسام‌الدین آشنا به مصاحبه روح‌الله زم
کبنا ؛شب گذشته برنامه بدون تعارف بخش خبری ۲۰:۳۰ با روح الله زم موسس کانال و سایت آمد نیوز مصاحبه کرد. در این برنامه روح الله زم درباره مسائل مختلف از جمله نحوه دستگیری خود در آخرین سفرش به فرانسه، چگونگی دریافت اخبار از داخل کشور، تعاملش با ضد انقلاب و کشورهای متخاصم با ایران، فراخوان رضا پهلوی، نحوه برخورد نیروهای اطلاعات سپاه و ..... توضیح داد. وی همچنین برخی فعالیت‌هایش را اشتباه خواند و بابت آنها از مردم پوزش طلبید.  
از شب گذشته، بازار نقل و صحبت و انتقاد از "پخش سخنان زم در تلویزیون" در فضای مجازی حسابی گرم بود. عده‌ای آن را بازجویی و اعترافات اجباری تلویزیونی دانسته‌اند و برخی دیگر هم سخنان روح الله زم را حاوی نکات جالب و قابل تحلیلی عنوان کرده‌اند. در این بین اما واکنش حسام الدین آشنا جالب بود. او در توییتر نوشت: اشتباه نشود آن جلسه نه بازجویی بود و نه مصاحبه بلکه چیزی شبیه دورخوانی سناریو بود.
این توییت آشنا با واکنش نسبتا تندی نیز روبه رو شد. به نظر می‌رسد اغلب کاربرانی که زیر پست آشنا واکنش نشان داده‌اند از یک طیف سیاسی باشند. پرتکرارترین واکنش این است: "ان‌شالله یک دور خوانی سناریو هم قسمت هیئت دولت و مشاوران"
البته استفاده بیش از حد از زبان رمزنگاری شده و پیچیده حسام‌الدین آشنا در توییتر، نیز مخالفانی جدی دارد. مثلا کاربری نوشته است: "چقد حس عجیبیه کسی رو ببینی که می‌دونی داره نمایشِ "من یک امنیتی خفنم" رو بازی می‌کنه و از جملاتی که هر بار استفاده می‌کنه، نمی‌دونی بخندی یا گریه کنی"
نام شما

آدرس ايميل شما

( عکس ) تاجگردون میزش در مجلس را اینگونه رها کرد و رفت

( عکس ) تاجگردون میزش در مجلس را اینگونه رها کرد و رفت

بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون به پایان رسید و او مجلس یازدهم را ترک کرد، اما رد اعتبارنامه ...
شطرنج واعظی

شطرنج واعظی

از آنجایی که واعظی خود کاریزمایی برای شرکت به عنوان کاندیدای رئیس جمهوری ندارد به نظر ...
توصیه‌های تغذیه‌ای گروه‌های پر خطر در بیماری کرونا

توصیه‌های تغذیه‌ای گروه‌های پر خطر در بیماری کرونا

کارشناس تغذیه اداره مدیریت نظارت برمواد غذایی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در خصوص ...