کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

یادداشت ارسالی:

«مرادیان» به خانواده عظیم هلال احمر رونق می‌بخشد

اکبر جهان فکر

18 ارديبهشت 1399 ساعت 23:18

به قطع یقین دکتر مرادیان، خواه در سطوح مختلف پزشکی، مدیریتی و خواه در سطوح سازمانی، با تشکیل کارگروه‌های تخصصی، دعوت از نخبگان و کارشناسان مجرب، تکیه بر تجارب ارزشمند خویش و نیز تحلیل شرایط و اقتضائات روز بهداشتی و پزشکی خانواده عظیم هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نگرشی آینده پژوهانه را به محیط‌های درمانی، بیمارستانی و بهداشتی مشتلق داده و در راستای توسعه پایدار، رونق می‌بخشد.


اکبر جهان فکر بعد از انتصاب فرید مرادیان به عنوان معاون سازمان هلال احمر کشور متن زیر را برای پایگاه خبری کبنانیوز ارسال کرد که از نظر خوانندگان می‌گذرد؛
به گزارش کبنا، این متن به شرح زیر است؛
(وَهُوَ یَتَوَلَّی الصَّالِحِینَ) 
 نورچشمی عزیز و برادر ارزشمندم
جناب آقای دکتر فرید مرادیان
 به درگاه حی لایزال جبهه سپاس را به خاک می‌سایم که همت سالکان طریق خدمتگزاری و رهروان منازل عشق و معرفت را پیشواز راه حضرتعالی ساخت تا با انتخاب و انتصاب سزاوار و مدبرانه آن جناب در مقام سرپرست معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر کشور پرتو حسنش پرده‌ی پندار بدرد که نقاب از سر اندیشه پایتخت نشینان گشوده آید که فرزندان دنای دانانشین شایان والاترین مسئولیت‌ها در منصب‌های متعالی ملی، صدارت، وزارت و فراتر از آن هستند. به میمنت این حسن انتصاب، پست جدید را به ساحت جنابعالی، جامعه پزشکی، خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر، مردمان نجیب خطه زاگرس و مردم استان کهگیلویه و بویراحمد و مردم فهیم شهر سی سخت، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. استان کهگیلویه و بویراحمد از دیرباز با داشتن چهره‌های ملی، فراملی و فرزندانی برومند، در تاریخ و سرنوشت ایران بزرگ، تأثیر گذار بوده است. پس از انقلاب، هرچند در بهره گیری از این سرمایه‌ی انسانی و تقسیم پست‌های عالی مدیریتی درسطح کلان، به عدالت رفتار نشده است؛ لکن فرزندان فکور آریوبرزن با صرف فعل توانستن، لیاقت خود را به رخ جهانیان کشیده و خود، اثبات کننده حقوق حقه‌ی خویش بوده‌اند. نشان به آن نشان که در آوردگاهی، شهره‌ی آفاق گردیده‌اند. در میان این مردان عزمگاه های سترگ، دکتر فرید مرادیان با داشتن صلاحیت علمی، اجرایی و مدیریتی، در پست‌های مختلف استانی، منطقه‌ای و ملی از اثربخشی و کارآمدی ویژه‌ای برخوردار است.
 دکتر فرید مرادیان با دل مشتاق، لسان صادق و نگاه تخصصی، پس از ارائه کارنامه قبولی در مسئولیت مدیرکلی جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد، ردای طبابت را در بیمارستان‌های متعددی در پایتخت با لیاقت پوشید و در این کسوت نیز، به خدمتگزاری مشغول بود و بیماران زیادی از حضور ارزشمند ایشان در میانشان مشعوف شده و بهره جستند و اینک این مدیر کارکشته و مجرب، با طی مرقات ترقی توفیق یافته در سنگر جدید سرپرستی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به ارائه خدمت بپردازد. به قطع یقین دکتر مرادیان خواه در سطوح مختلف پزشکی، مدیریتی و خواه در سطوح سازمانی، با تشکیل کارگروه‌های تخصصی، دعوت از نخبگان و کارشناسان مجرب، تکیه بر تجارب ارزشمند خویش و نیز تحلیل شرایط و اقتضائات روز بهداشتی و پزشکی خانواده عظیم هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نگرشی آینده پژوهانه را به محیط‌های درمانی، بیمارستانی و بهداشتی مشتلق داده و در راستای توسعه پایدار، رونق می‌بخشد. ان شاالله.
 
به امید موفقیت‌های مضاعف جناب آقای دکتر فرید مرادیان و دیگر فرزندان شایسته زاگرس
 
 -------------------------------------------------
با احترام
اکبر جهان فکر
 


کد مطلب: 420655

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/420655/مرادیان-خانواده-عظیم-هلال-احمر-رونق-می-بخشد

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir